Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Pěkná recenze...plná informací a zdá se, že vedená s velkou snahou o nějakou tu objektivitu (jak je to jen u recenze možné). Děkuji. V zásadě se názor Honzy Slavíka ztotožňuje s tím, co říkala Šárka v gamesplayi, jen se nezdá být z toho až tak znechucený:)
  • nightborne
    Jasný, neni to stoprocentně fér, ta verze Masquerade, kterou dneska honorujeme, si taky prošla opravama (a modama, co si budem, že =)). Ovšem jako RPG celek fungovala od začátku nepoměrně líp, zatímco Vampyr by byla docela parádní adventura, kdyby někoho nenapadlo tam cpát boj a statistiky ;). A kdyby proklamovaný dopady tvých rozhodnutí nekončily zhruba u "další den bude postava sedět na jiný lavičce", poté, co ji zamorduješ příbuznýho. A tak.
  • nightborne
    Pravda, jak velice amatérské srovnat nejoslavovanější upírský RPG do hloubky zkoumající lore upírských klanů s novým upírským RPG zkoumajícím do hloubky upírský mýtus. Měl jsem se tam vytasit s plošinovkou, ve který účinkujou upíři. No jo.
  • maros.goc
    Keby sa svojho času aj na Vampire: The Masquerade Bloodlines hľadali také chyby, že ano pán Slavík? :)
  • "Pozice Vampire: The Masquerade na trůnu upírských her tedy zůstává bezpečně neohrožena"

    Tohle je hodně amatérské, většina světa ti řekne, že to je Symphony of the Night, když už to chceš napsat, tak to napiš alespoň tak, aby to nevyznělo jako nějaký fakt,vydávat to za fakt z tebe dělá amatéra, rozhodně ne novínaře.

    Tohle by nemělo projít skrz šéfredaktora, pokud si chcete udržet nějakou solidní úroveň novinařiny, zatím však směřujete na úroveň Blesku.
  • nightborne
    Kaina s Razielem bych prohlásil za korunní prince, osobně =)).
  • nightborne
    Nejde, minimálně ne konvenčně. Obtížnost je zakomponovaná do vysávání občanů - chceš to mít lehčí, musíš zabíjet. Budeš-li abstinovat, budou souboje úplně stejně snadný, jenom dlouhý a otravný.
  • jde to hrát třeba nějak na easy, aby byly ty souboje co nejjednodušší/nejkratší a mohl jsem si užít jen ten příběh? nebo spíš doporučujete longplay? :P
  • Mě to strašně nebaví. vydržel jsem to asi hodinu. 0% RPG, 100% tunel rovně.
  • Ja vam dam ze na trunu je Vampire the maskarada... Legacy of Kain (Blood Omen) serie tam truni vy kaciri.
  • Draken69CZ
    Asakra *15*
  • cms.sarka-tmejova
    Nebude, psala jsem ji pro Re-Play, kterej bude tuhle sobotu.
  • Draken69CZ
    Ano bude v LEVELu, v LP to zmiňovala.
  • jen je mi trochu divné, že v LP se Šárka zmiňovala, že to musela hrát, i když ji to nebavilo, protože měla napsat tu recenzi... bude její recenze v Levelu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit