Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Člověče, tak se souboji nemám sebemenší problém. Už z videodeníků (hru jsem poctivě sledoval po celý její vývoj) jsem si říkal, že souboják nebude nic moc. Byl jsem na to i připraven, když jsem v pondělí hru aktivoval na Steamu. Chlácholil jsem se tím, že nejde primárně o soubojovku a očekával jsem spíše hodně dialogové RPG s adventurními prvky. Ale! Samotné hraní prokázalo, že souboje jsou v pohodě. Stačí zalockovat nepřítele a s gamepadem (hraju na PC) si dávám všechny souboje na pána. Kdybych jednou z kraje hry nezazmatkoval, tak mohu prohlásit, že jsem ještě nezemřel. Dávám souboje na pána a ten pocit z upírských schopností je SLAST! Já osobně jsem spokojen. Bu´d na souboje nejsem náročný a nečekám Mortal Kombat s miliardou komb nebo to je prostě OK. A podle mě to OK je. Když to srovnám například se soubojákem v posledním Assassinovi, ve kterém jsem nechal 200 hodin času, tak se může jít Assassin zahrabat 6 stop pod zem (a to je AAA hra s drobátko jinými financemi a týmem - nutno brát v potaz, že Dontnod je pořád malý tým). Kdo čeká od Vampyra Dark Souls, tak pochopitelně zklamán bude. Já jsem spokojen. Upírské schopnosti jsou velice zábavné. Stačí umět nakládat se staminou, tudíž vhodně používat rychlý přesun do boků, a následně kombinovat omráčení, rychlý přískok, zakousnutí do krku a pak nepřátelé polechtat například stínovými kopí ze země. Nemluvě o teleportaci na opravdu velkou vzdálenost, která je svi*sky efektní a efektivní. Ten pocit, kdy se na 50 metrů přesunu mrknutím oka na římsu... nářez. Kombinací toho všeho jsou souboje opravdu zábavné. Rozhodně si na ně nestěžuji. A jak jsem psal - právě souboje jsem považoval za (prakticky) jedinou slabou stránku Vampyra. Je to vynikající hra a s šestkou jednoznačně nesouhlasím. Lore je také parádní a občas dosti hororvý. Povedlo se jim to. Opět.
  • No výborně, na zklamání jménem God of War by se nějakej flastr hodil...
  • Korunni princ? Vždyť je to adventura? Takže jak to v te větě myslíte? Obhajujete se tím, ze jste myslel žánr RPG, teď píše o akcni adventure jako o princi, takže i vy zcela míchat žánry.
  • Pane Slavíku, čtenář není cuchaci pes, opravdu čtenář nemůže něco předpokládat, vaše věta je napsana zcela jasně, ze to obahujete tím, ze čtenář to musí domyslet, je vyloženě hloupá výmluva, tím se sám podryvate ve vaši pozici.
  • Já si hru taky neskutečně užívám, za rpg bych to asi taky úplně neoznačil ale ta atmosféra a grafika je super, postavy docela zajímavý a má to spoustu super nápadů. Osobně hraju na easy, protože svoje ovečky si pěkně vydržuju, uzdravuju a zjišťuju informace aby byla krev pořádně kvalitní *1* a ten combat mě občas neskutečně sere, např vy v animaci nikoho trefit nemůžete ale nepřítel do vás může mlátit hned jak použijete třeba ultinu, tenhle aspekt doufám příště upraví pokud udělají další hru s combat systémem.
  • Ahoj, mě se hra osobně moc líbí. Myslím si, že se asi bude více líbit starším hráčům, jelikož se nejedná o mainstream, ale to vůbec nevadí. *3*
  • MickeyMutant
    V recenzích jde mimo jiné i o hledání chyb. Pokud se ti to nelíbí, neměl bys je číst. Měl bys spíš možná projíždět nějaké fanouškovské lets playe nebo trailery, které se hledáním chyb nezdržují.

    Ale pokud si čirou náhodou vyhledáš třeba dobové recenze na Bloodlines, čeho se v nich dočkáš? Ano, jsou plné "hledání chyb".
  • S recenzí nebo s číslem?
  • Corvus
    S touto recenzí hrubě nesouhlasím. Nashledanou ;-)
  • nightborne
    Ty hele, a četls i text, nebo se bavíme jenom o čísle? Já jenom, že si vůbec neodporujeme - postavy jsem chválil, taky hudbu i zvuk, a atmosféru taktéž, je fantastická =). Nižší hodnocení je kvůli tomu, že se hra prezentuje jako akční RPG a nemá ani kvalitní akci, ani není zrovna výborným RPG, ale jak jsem psal, pokud ti jde hlavně o příběh a atmosféru, čemuž absolutně rozumím (taky to tak osobně mám =)), směle do toho ;).
  • Moje první dojmy jsou takové, že bych to popsal jako "velmi dobré past-gen rpg". Je to dobré, ale zároveň postavené na dost zastaralých mechanismech - hlavně takové ty statické dialogy kde se postavy ani nehnou a jen předčítají repliky ze scénáře téměr bez emocí. A volba odpovědí takovou tou stromovou"adresářovou" strukturou, která už dnes působí nepřirozeně. I ten souboják je takový obyčejný. Ne špatný nebo nefunkční. Ale prostě nejdefaultnější verze soubojáku, co lze udělat. Takže záleží asi na každém, jak už je rozmlsaný. Pokud patříte mize hráče, kteří i dnes nemají problém pustit Fallout 1, Witcher 1, Kotor 1, Deus Ex 1 apod, tak by vás Vampir měl taky bavit. Pokud ale už vyžaduje vymazlenost jako má třeba God of War, takže tu tady nenajdete.
  • A mně to naopak strašně baví. Je to dost ukecaný, ale angličtina tam není nijak složitá a vše se dá pochopit. Má tu neskutečnou atmosféru a skvělej soundtrack. Postavy mně přijdou úplně ok, především pak hlavní postava je dost charismatická. Úplně na klid bych tomu dal 8 s čistým svědomím. A litoval jsem ne jednou, když jsem koupil hry, kterým tenhle web dal 9 :). Takže když dal 6, tak asi ok. Někde v dáli cítím plnící se žumpu.
  • Kompost
    nemozem nez suhlasit, vtedy som si ju uzil a odpustil kde co. z dnesneho pohladu a bez ruzovych okuliarov je to po hernej stranke bordel. nastastie to zachranili z velkej casti community patche.
  • "většina světa ti řekne, že to je Symphony of the Night"

    lol, cililink
  • Femťáček dorazil i s náklikem...
  • michaliuz18
    ale bola to stara hra, vtedy nebola taka kritika aka je dnes, kde su stanovene moderne priority a pokial hra nejak az moc svojim spracovanim zaostava tak je automaticky slabá a strhavaju sa body. Kedysi to nikto neriesil, hry boli barjake zabugovane nedorobene odflaknute ale hrali sa , neriesilo sa to tak ako dnes. Keby masquerade vysiel dnes (v modernej grafike) v hentakom stave v akom hra vznikla mala by 4/10
  • mozna lepsi strilecka, ale stealth urcite ne...

    uspesne faulovat nekoho za zady rozhodciho, je vetsi challenge
  • nightborne
    Mhm. A Metal Gear Solid V je lepší hra než FIFA 18, co ;)?

    Bavíme se v rámci žánru, samozřejmě (což jsem, nejspíš naivně, předpokládal, že není potřeba explicitně zdůrazňovat, ale jak tak koukám...), vyzdvihovat na závěr textu o upírským akčním RPG plošinovku s upírama by byla naprostá kravina, proboha. Asi jako závěrem recenze na Northgard doporučit God of War, protože tam jsou taky seveřani.
  • maros.goc
    o tom, ci Bloodines fungovalo ako RPG od zaciatku lepsie, sa hadat nebudem...no co sa tyka Bloodlines, tam bol subojovy system snad este horsi ako vo Vampyr, vlastne suboje boli v Bloodlines totalne zle
  • můžeš dodat nějaký fakt/důkaz, že je nejoslavovanější?

    já ti můžu dodat fakt v recenzích, kde to Symphony of the Night natře Vampire neskutečně. Jsem zvědav ty profíku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit