Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gaben se bojí, protože DOTA pomalu začíná třást bačkorama na úkor mnohem propracovanější, svižnější a hezčí League of Legends.
    Takže tomu dáme nový barvičky, championy a oblečky, aby byly ovečky šťastné a penízky cinkaly. Nesmíme zapomenout na masivní, podplacený mediální hype. Z téhle prachsprosté, trapné kopie LoL je mi už od samotného vydání těžce k blití.
    • povedenej trolling, ignorujte ho
    • "trapné kopie LoL je mi už od samotného vydání těžce k blití."

      Pane, teď jste mne pobavil podruhé, děkuji.


      PS: Zjistěte si fakta o tom co tu bylo dřív. Dokonce mnohem dřív...
    • "na úkor mnohem propracovanější, svižnější a hezčí League of Legends. "

      Pane, vy jste mne krásně pobavil, děkuji.

      PS: Hraju oboje.
    • GabeN
      Mě se chce zvracet z jiných věcí (či osob?).
      • Asharak
        Tak Gaben je osoba takže jo, osob.
    • LoL a to doslova.. bylo take jiz prepracovano.. je to uplne normalni.. pane rypale..
    • #FunFact: DoTA mod pro Warcraft položil základ MOBA žánru, takže ve skutečnosti všichni kopírují DoTA a nikoliv LoL ;-)
      • JohnyTheZik
        Ve skutecnosti DotA jen vyrazne vylepsila Aeon of Strife mapu pro Starcraft (nebo ok, AoS sice polozil zakladni myslenku, ale od modernich MOBA her se preci jen dost lisi, uznavam), ale to je celkem jedno, stejne je ten clovek, na kteryho reagujes, jenom obycejnej troll ^^
  • Veľmi príjemné prekvapenie od Valve ale myslím si že Csko by si to zaslúžilo oveľa viac lebo to UI je hrozné
    • Já bych tomu ani neříkal překvapení, když to oznámili loni *1*

      http://blog.dota2.com/2014/09/the-rekindling-soul-update/
      poslední odstavec: "we on the Dota 2 team have a number of updates in the works right now that we’re really excited about, some for the rest of this year, and a big update for early next year."

      http://blog.dota2.com/2014/12/future-changes-frostivus/
      první odstavec: "Among them is a major improvement to Dota 2’s engine that we are aiming to release in the first half of next year. One of the main features in this engine improvement will be the ability to rapidly create entirely new game modes. "
    • Hry od ostatních by si to zasloužili víc než hry od Valve, po tom jak špatně jedná s vývojáři ohledně S1 verzí by to bylo fér.
    • Omg Csko už bolo prerábané toľkokrát, že úplne stratilo pôvodnú myšlienku HC FPS a stala sa z neho spray&pray vylomenina pre deti do 12 rokov, nechajte ho už odpočívať v pokoji *15*
      • CSko vždy cílilo na tuhle skupinu, jen tak mimochodem :D
        • no arkáda to bola vždy určite, ale kedysi tam bolo treba čosi ako skill *7*
  • Už se těším na TD, X her pes atd
  • už se dá stáhnout Beta
    • Veskoslav
      Tam ale není ještě grafická změna. Pouze interface a ty blbosti okolo. Navíc polovina setovek nefunguje, skoro 1/3 předmětů nefunguje atd. Toto je fakt zatím pro "fajnšmekry", co se rádi v tom nimrají.

      Jinak pro info zabírá to 7 GB ta "aktualizace".
      • Jsou tam "custom games", což je podle mě hlavní důvod ke stažení. Koho nezajímají, pro toho to asi cenu stahovat zatím nemá
      • jj má to 7gb zatím jsem to jenom stáhnul ještě jsem nezapnul tak uvidím po práci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit