Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To je inovace asi jako když AC mění lokace s každým dílem....
  • Keyz
    A zase budeš muset zabrat nějaké tábory *15*

    Když vylezeš na 15 stromů, tak dostaneš vylepšený klacek!
  • Zbraně zde nepůjdou kupovat, všechny si budete vyrábět a tedy to zabíjení bude asi časté, abychom si vyrobili nějaký ten oštěp :D
  • To by bylo super, ale spíše se budeme muset vyšplhat na nějaké skalisko a zapálit na něm pochodeň.
  • Vegen
    Už se těším na minihru lezení po stromech, která mi ukáže pak část mapy :D
  • Nějaký zlý křovák, který si ochočí raptory skoro jak v Jurském světě.
  • svojim sposobom predchadzajuce fc hry boli tak trochu aj arkadovou polovackou . Len neviem o com bude hlavna story a kto bude hlavny zaporak *15*
  • Hmm...tak takovýhle lov mamutů je blbost. Docela jsem zklamaný, když jsem pustil trailer, je to prostě FC. :/
  • neboj sa aj z praveku spravia assassins ceed ako adam s evou utekajú s mimozemského laboratória a s piece of heaven
  • nemyslel si snad někdo ze tahle serie skončila 4 dilem..ze ne *7*
  • Inquisitor
    To budou zase jatka, tentokrát pravěké fauny. Aspoň uvidíme vyhynutí mamutů v přímém přenosu :)
  • Sr_Lobo
    Kopčem, Kryčer, Mamutík a Veverčák budou v DLC Věstonice Redemption *5*
  • seprah
    no, je fakt, že použít téma pravěku v Assassin's Creed by byla blbost, někam to nacpat museli... *1*

    ne, teď vážně, zasazení zajímavý, pokud i trochu pozmění herní mechaniky série, mohla by z toho být fajn hra.
  • Počkej a v čemže je ta shana o inovaci jako? Že to zasadí do jiného prostředí, než byla jejich poslední hra? To je inovace jak prase teda :)
  • No ten lov zvirat pro vyrobu veci alespon konecne bude davat trosku nejakej smysl... ale jinak pocitam ze tehle sablony se budou drzet porad.

    Doufam ze se jim povede alespon zapracovat na boji na blizko aby to bylo trochu hratelny.
  • Lukyz
    Každá snaha o inovaci se dnes počítá a Ubisoftu to platí třikrát tolik, jen doufám, že z toho nakonec nebude jejich typickej openworld ve stylu osvoboď 6 jeskyň, zabij tři šavlozubé tygry pro výrobu pazourku XY popř. si můžete zakoupit oštěp XXL za krásných $5 *1*
  • Morraw
    For Honor, Division, RS: Siege, GR: Wildlands... samé nové a zajímavé hry.
  • Je to Ubisoft, nečekám, že to bude super, a že mě to bude bavit dýl jak dva dny, ale tenhle směr a stylizace se mi líbí víc než současný FC4. Někdo tu nadává na to, že to je jen přeskinovaný, nevidím důvod proč by nemělo být, graficky to vypadá dobře a radši než investovat do grafiky by se mohli zamyslet nad obsahem - kterej teda mě u FC 3 / 4 přestal zajímat tak po 5 hodinách hraní.
  • To bude hra plna epickych souboju s mamuty, protoze kopani jam a ubijeni kameny by nebylo dostatecne akcni.
  • Respektive mně další díly třeba FC nevadí, ale kdyby tam byl nějaký progress a ne jen preskin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit