Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě největší zklamání za posledních 10 let, doslova hrozná hra.
  • DA 1 jsem si koupil jako sberatelku, DA 2 mi nestala ani za stazeni a tohle ani za precteni recenze/infa
    • moje řeč *3*
    • a na to abys vlezl do diskuze a napsal v ní, jak hrozně tě ta hra nezajímá, ti to stojí?
  • Chim
    Kvalitní hra žádné DLC nepotřebuje.
    • A není to právě naopak, že k jakékoliv kvalitní hře chceme další nášup ? *1* *3*
      • na druhou stranu většina DLC stojí za starou bačkoru. Pamatuju pouze velmi málo DLC z minulosti, které za něco stály. V hodně dávné minulosti se to tuším jmenovalo expanze. Za asi nejlepší expanzi (add on) považuju Mask of the Betrayer ke hře Neverwinter Nights 2. To bylo snad lepší než původní hra (která byla taky skvělá). Docela dobré byly taky expanze k Diablu 2, kdy přidaly celý jeden akt navíc.
        • Zajímavé, mně přišla Neverwinter Nights o ničem a Dragon Age Inquisiton jakbysmet.

          Z datadisků se mi asi nejvíc líbily Shivering Isles pro Oblivion, ty byly super.

          Jinak myslím, že není moc dobrý nápad, vydat základní hru jako blábol a příběh slavně dokončit až v datadisku (Neverwinter Nights 2). Proč dávat peníze za datadisk na něco, co bylo slabé?
        • Pethulla
          A ještě bych přidal Thone of Bhaal pro BG2. To bylo taky skvělý.
          Škoda jen, že DLCčka u těch Dragon Agů až taková sláva nejsou. Už u prvního dílu to bylo nemasné neslané- kratičké a za odměnu přidávaly OP věci - pak DA neměl být jednoduchý. No a Awakening? Jednoduchoučké, pitomoučké - takový prototyp příští práce Bioware.
      • Chim
        Ne. Kvalitní hra má všechny DLC už dávno v sobě.
    • naopak, právě ta je potřebuje nejvíc
      • Chim
        Pořád nejíš maso, že? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit