Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase všichni jen porovnavaji,(versus Witcher atd) ale skutecne kvality her jim unikaji. Tak snad jednou dojdete do stadia kdy si dokážete udelat názor na hru i bez srovnavani. Pak zjistite ze plno her je vlastne fajn. Jak vždycky rikam je to něco jako když se na vas vykasle holka, vy si najdete jinou a porad ji srovnavate s tou starou, nikdy pak nepoznate jaka ve skutecnosti je a navíc ji velmi brzy naserete:)
  • Pethulla
    A ještě bych přidal Thone of Bhaal pro BG2. To bylo taky skvělý.
    Škoda jen, že DLCčka u těch Dragon Agů až taková sláva nejsou. Už u prvního dílu to bylo nemasné neslané- kratičké a za odměnu přidávaly OP věci - pak DA neměl být jednoduchý. No a Awakening? Jednoduchoučké, pitomoučké - takový prototyp příští práce Bioware.
  • SS jsem nehrál a navíc jsem od Bioshocku nic neočekával (náhodou se ke mě dostala jeho kopie) a moc jsem si ho užil. To stejné od Dragon Age, já jsem tu sérii rozehrál měsíc nebo dva před vydáním DA:I, takže jsem neměl žádné nostalgické zážitky, se kterými bych to srovnával a možná i přehodnocoval předchozí díly.
  • no konečně.. a teď tu ultimate edici za $10 a maji me
  • musím chodit do práce a mám další aktivity. Hraju tak 3-4 hry za rok.
  • Keyz
    Jako byl na to mod, ale nevím zda ještě je. Asi ano. Ale jak ten engine nejde modovat, tak to bylo stejně složité na ovládání....

    Já to nakonec hrál akčně. Jako rubačku. Vše je k tomu uzpůsobeno tak proč tam něco řešit... No, dohrál jsem to (po delší době) ale, DA:O to rozhodně přebilo.

    ME si hlavně tolik nehraje na něco extra. Akční RPG a hotovo. Sice tam jsou pořád věci které mě vadí (vtipné romance a vůbec ta epičnost všude) ale bavilo mě to více jako nové DA. Questy tam nejsou tak hloupé atd. I když stále tam je co měnit.
  • na druhou stranu většina DLC stojí za starou bačkoru. Pamatuju pouze velmi málo DLC z minulosti, které za něco stály. V hodně dávné minulosti se to tuším jmenovalo expanze. Za asi nejlepší expanzi (add on) považuju Mask of the Betrayer ke hře Neverwinter Nights 2. To bylo snad lepší než původní hra (která byla taky skvělá). Docela dobré byly taky expanze k Diablu 2, kdy přidaly celý jeden akt navíc.
  • Chim
    Pořád nejíš maso, že? *1*
  • Chim
    Ne. Kvalitní hra má všechny DLC už dávno v sobě.
  • Proč vydávají DLC po roce? Pro mně je ta hra už v zapomnění.
  • A není to právě naopak, že k jakékoliv kvalitní hře chceme další nášup ? *1* *3*
  • naopak, právě ta je potřebuje nejvíc
  • Ristoro
    Špatná hra to nebyla, ale nejlepší hra co jsi hrál v roce 2014? To jsi jich moc asi nehrál.
  • dá se říct, že od dob Baldurs Gate jsem hrál všechny RPG od Bioware, které vydali. A Dragon Age rozhodně není jejich nejlepším kouskem.
    Jejich nejlepší hry jsou BG2, KOTOR, Mass Effect a Jade Empire
  • Chim
    Kvalitní hra žádné DLC nepotřebuje.
  • Morraw
    Škoda no, jsem si to chtěl aspoň časem z nudy zahrát. Takové ty party RPG dělá asi jen Bioware, ale aspoň jsem teď konečně rozehrál poprvé Mass Effect 3. Ono to sci-fi jim jde nějak líp stejně jako KotoR.
  • Stále nechápu, proč ta hra vůbec existuje.
  • Pro mě největší zklamání za posledních 10 let, doslova hrozná hra.
  • jj, každý má rád něco jiného. Mně třeba v posledních letech docela dost chytl Kingdoms of Amalur a pak Risen.
    Bioshock Infinite jsem nehrál. Bioshock 1 mě tenkrát dost zklamal. Velmi miluju hru System Shock 2, no a Bioshock 1 měl bych duchovní nástupce SS2, i od stejných tvůrců. Bohužel s původním SS2 se nemohl měřit

    ale to je všechno o individuální preferencích, co koho baví.
  • Tak každý má svoje specifika, ale já se u W:3 bavil více než u Bioshock: Infinite, který jsem považoval za jednu z nejpovedenějších her co jsem kdy hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit