Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    V tom případě je to pochopitelné a omlouvám se. Dřív se učila jen Ruština popřípadě Němčina a v takovém věku se naučit novej jazyk je nemožná zbytečnost. A pokud je to pravda tak si u mě tak jako tak zaslouží respekt za to že do takového věku zůstal gamerem.

    Sám jsem zvědavej co bude za 30 let až mi bude 60 a jsem si jistej že nebudu rozumět většině věcí co se ve světě děje.

  • ještě mu může být 60+, táta vládne rusky a německy, ale anglicky jen základy nebo přes translátor, takže hru nenáročnou na text dá, ale něco příběhového by asi taky nedal.

  • TheGGG

    jak můžeš vědět, jaký je příběh, když o tom víš úplné prd?

  • MidnighT91

    Upřímně díky, těžkej souhlas. Sám Nemám ps4 ale kamarád ho donesl a měl jsem možnost odehrát celé intro plus asi hoďku hry a musím se přiznat že mi u intra za malou Aloy utekla slza. Už se nemůžu dočkat...

  • Corvus

    Najde ;-)

  • Corvus

    Díky za normální názor! Velice jsi mě potěšil. Tomu říkám fér přístup. +1

  • clovicekO

    Zkusil jsem krátce na PS, nechytlo mě to. Přijde mi, že svět je jen potěmkinova vesnice bez života. Takové nudné plastické nic.

  • Murlock

    Nechci, dejte Bloodborne.

  • Jsem zarytý PCčkář a o další hru s klišovitým příběhem nemám zájem. Ale zajistě si své publikum najde. 🙂

  • Lukass

    Pro me nejslabsi exluzivita a jedina co sem nedohral. 

    Po skvelym uvodu hra ztrati tempo,  pribeh se tahne,  ve svete neni moc co delat a prisel me pustej.  Nekde kolem 3/4 hry sem to vzdal a uz me ani nenapadlo hru dohravat. 

  • MidnighT91

    Poslal bych tě do míst kam slunce nesvítí, za to že žiješ v roce 2020 a ještě ses nebyl schopnej naučit jazyk pro blbce ale nechci dostat ban. Sakra anglicky se člověk učí někdy od třetí třídy. Jako sorry ale to znamená, že jsi buď úplně bl*** a v tom případě ta hra není pro tebe a nebo je ti 8 let a v tom případě ta hra taky není pro tebe. Omlouvám se ale na tohle jsem alergickej.  I kdyby jsi neuměl anglicky mluvit tak rozumět je v dnešní době povinnost protože se s tím dorozumíš v naprosté většině světa...

  • Bez cestiny si to stejne muzou nechat

  • dworkin

    Horizon je jedna z nejlepších her, které jsem kdy hrál. Je super, že si ji budou moct zahrát všichni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit