Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Hra je nádherná, příběh se snaží být zajímavý, a místy se mu to daří, ale jinak to byla asi nejhorší exkluzivita po Days Gone, co jsem na PSku hrál. Byla to šíííílenááááá a repetitivní nuda se zajímavými zbraněmi, ale tak nudným soubojákem, že nechápu, jak je to vlastně vůbec možné. Znovu ani za zlatého robodaktyla.

  • dworkin

    Já jsem si Horizon koupil jen tak na blind krátce poté, co jsem si pořídil PS 4 Pro, a to protože byl ve velké slevě a někde jsem měl zasunutou informaci, že na téhle konzoli opravdu skvěle vypadá. Tak jsem si řekl, že tomu dám šanci a přinejhorším to budu mít jako tech demo pro sebe a pro návštěvy. Lovit robotické dinosaury lukem a šípy mi tehdy přišlo ujeté a měl jsem představu, že to bude něco jako Turok.

    Velký omyl, ale stejně velké příjemné překvapení. Ta hra samozřejmě úžasně vypadá (mimochodem jedna z nejlepších implementací HDR) a zní (jednak super soundtrack, jednak skvělá práce s basovými frekvencemi), ale kromě toho má super příběh a parádně se hraje.

    Mimochodem je taky skvělá v tom, jak dokáže příběh vyprávět prostředím. Najdu ve stráni rozšlápnutý zrezivělý tank, tak se podívám, jakým směrem mířil, co bránil, pak si ještě otevřu mapu, spojím si to s tím, co bylo odvyprávěno explicitně... Funguje to tady pro mě líp než třeba ve Falloutu.

    Čili HZD rozhodně ano. Z dalších exkluzivit je super God of War a samozřejmě The Last of Us, ale ta vyšla i na minulou generaci.

    Naopak Uncharted (a teď myslím celou sérii) je přeceňovaná, jako oddychovka dobrý, ale nemá to žádnej přesah.

  • MidnighT91

    Promiň ale jako buran se nechovám úmyslně jsem to napsal bez vulgarismů (slovo blbej nepovažuju za vulagarismus)  a jako člověk abych zas nedostal ban.


    Každopádně jedinej můj cíl byl rozpoutat tuhle diskuzi, protože jsem byl zvědavej  co na to lidi napíšou a naprosto chápu že každý se narodil do jiné situace. Já osobně například Rusky neumím ani slovo a Německy jen trochu... 

  • triptich

    skvelá správa. zoznam "chcem hrať" je síce dlhý ako týždeň pred výplatou, ale HZD sa tam ešte vojde. Nakoniec možno nebudem musieť na konci cyklu kupovať PS4 a aj tak si užijem to najlepšie, čo na nej je.

  • BTW kdo že to vlastně říkal, že něco takového se nikdy nestane? Veskoslav? 😂

  • To chápu, na těch krabičkách moc her není, když ty hry z předchozí generace můžeš hodit do **** :D

  • triptich

    a možno je len "pohodlný" ako ja. hry hrám primárne v češtine/slovenčine. proste a v skratke si ich viac užijem. a keďže hrám primárne pre oddych a zážitok...

    a kým ti stúpne tlak, moja angličtina je podľa posledných testov v práci (január 2020) niekde medzi B2 / C1, takže asi nebudem úplne bl***. občas sa skús 2x nadýchnuť a zamyslieť sa, že nie každý má v živote tvoje priority ;)

    EDIT: ešte ma napadol jeden dôvod - zložitejšie príbehové hry sú pre "bežného" znalca angličtiny naozaj obtiažne. viem to, pred pár rokmi som k nim patril. je veľký rozdiel hrať CoD, kde je príbeh o dvoch vetách a hrať také divinity, alebo disco elysium. zážitok z hry rapídne klesá, keď sa musíš krvopotne prehrýzať textom, ktorému síce rozumieš ako celku, ale unikajú ti detaily.


  • Představ si, že jo. A dokonce existují odstavce textu, které ti prozradí i kvalitu hry. Říka se jim recenze! 😱

  • triptich

    na 99% myslí generáciu konzol, t.j. PS4 / xone. teda hranice sú jasné a ostré.

    v zbytku máš pravdu, každý má svoje TOP, ale vo všeobecnosti má jindra pravdu. RDR2, zaklínač 3 a HZD sú bezosporu najlepšie hry v danej generácií a svojich žánroch.

  • MalyZeli

    100%... PS4 sem koupil kvuli exkluzivitam, a Horizon byla prvni hra kterou sem si k tomu koupil, a dohral sem to tak 10x.

  • sugyn

    To si ujit na PC necham. Vali se mi to na PS a po peti hodinach jsem to vzdal. Je to jako Phantom Pain super prolog ale zbytek nudi. 

  • TheGGG

    tak určitě ti nějaký odstavec na wiki prozradí, jak dobrý nebo špatný příběh je... nice try kiddo

  • Pixie

    Nás starších ročníků co hraje je hodně. Já začal hrát už na Atari a ZX spectru kolem roku 1990 a hraji dodnes. Je mi 43 a přestat hrát nehodlám, i když už není na to tolik času jako za mlada. Bohužel pro nás co jsme se na škole učili jen rusky, jsou překlady do češtiny dost dobrá věc. Trochu anglicky umím, jako samouk a co jsem tak za ty roky sám u her pochytil, ale moc si to neužiju jako někdo kdo se učí anglicky odmala a jazyku dobře rozumí. Pokud hraju ukecané RPG , je to peklo :)

  • Díky za názor. Sice nesouhlasím, ale určitě chápu. Pro spoustu lidí to jsou výjimečné hry.  Jelikož generace je dost nepřesný či "neostrý" pojem, jaké období přesně myslíš?

    Jako hry generace bych označil asi jiné hry..

  • cumpi3

    Ne, ze bys nemel pravdu, ale chapu, ze to spouste lidem vadi a odrazuje je to. Kdyby v kinech bylo treba jenom originalni zneni s anglickymi titulky, byly by o dost proridlejsi. Nemusis se tu chovat jako buran a pouzivat vulgarismy.

  • jindra.veliky

    To gratuluju PC hráčům, že si to zahrají. Společně se Zaklínačem a RDR2 top 3 hry této generace.

  • MidnighT91

    Chci ale stejně mi ***** dejte Bloodborne. Ale víš co, upřímě bych nejvíc ocenil nějakej masivní dodatek na Sekiro.

  • MalyZeli

    Ma to vybornej pribeh.

  • dworkin

    Je to zážitek a PC hráči se mají na co těšit. Vzal jsm si na to dovolenou. :)

  • Textový přepis děje? 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit