Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tato série všechny vzrušuje čím to je ? Nicméně, mě tyto hry baví všeobecně ale je k nevíře, že to baví lidi i do kterých bych to neřekl a zde to taky dost probouzí emoce. BTW: Doufám, že tam bude zase tak epickej SOUNDTRACK jako ve 2, který poslouchám do teď a řadím ho po boku DOOMa vůbec mezi nejlepší zatím...
  • flash789
    Az konec 2018? Hmm..jako super, ale pomalu dva roky, panbuvi jak to cele muze dopadnout.
  • NO KONEČNĚ!!!! Už jsem ani nedoufal že se toho někdy dožiju - jedna z nejlepších sérií všech dob bude pokračovat! A jsem opět blíž pochopení podstaty celého vesmíru!!!! *14*
    • MartinStary
      Souhlas letos mi tímto přišli svátky nadílek o trochu dřív. Ale i tak se těším co Bethesda oznámí na E3
      • Já chci oznámení novýho dooma nebo aspoň expansion packu..hlavně ať je to singl :)

        Jinak oznámení darksiders 3 je super..původní tým by měl bejt až na pár vyjímek stejnej(všechny důležitý osoby tam jsou stejný)..takže neočekávám žádnej problém ala ME:A
        • To urcite neocekavej, byt zadnej nebyl.
  • Krescz
    hell YEA! doufám, že potkáme i smrt....snad tam bude víc světů stejně jako ve dvojce, protože mě země moc nebavila :(
  • TheGGG
    yeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssss tak toto je moc luxusní zprávička a další příjemná věc co se mi dnes stala... *14* *14* *14* tak to budu muset znova zahrát první dva díly...
    • 0/11
  • residentevilfans
    Fury je zurivost (Hnev), tak asi jo.
    • To je ale hřích ne jeden z jezdců. Máme War (Válka), Death (Smrt), Famine (Hladomor) a Pestilence (Mor)
      • darksiders melo jezdce prekopany od zacatku pokud si dobre vzpominam
        death, war, strife a fury
        • Takže, předpokládám, že čtyřka je nutností, nehledě na to ten čtvrtý Strife je myslím týpek s koltama, takže to nejlepší na konec ? :)
          • pak udělaj pátý díl a to bude Coop :D
      • JamesFaith
        Je to jeden z jezdců, v Darksiders se jen jinak jmenují - vedle Smrti a Války je tam právě Fury a Strife.
        • Ok tak tím se to vysvětluje :)
      • residentevilfans
        V traileru rika hello brother Valce, tak ja nevim. Ted jsem uplne zmatenej. :D
  • Takže je jedním z jezdců nebo ne? :D
    • Ano, pro účely hry (nevím proč) jsou vedle Války a Smrti dalšími jezdci Fury a Strife (ten vypadá jako pistolník)
  • SalemCZ
    Nějak hledám jestli je bude kašlat, nebo bude mít hlad. Asi to nevypadá že by byla Hladomor, nebo mor.
    • Luckiller
      k anorektičce nemá daleko *5*
    • SalemCZ
      Je to ženská tak to bude mor asi.
      • No ženy umí způsobit i hladomor :D, ne teď vážně, je nutné se oprostit od biblických jezdců apokalypsy. Tvůrci se jimi jen inspirovali a ve svém univerzu míchají různé pojmy (např. Nefilimové podle starých spisů jsou míšenci andělů a lidí, ne nějakým experimentem směsky démonů a andělů). Ve světě Darksiders, jsou čtyři jezdci tito: Válka, Smrt, Svár - bratři a Hněv - sestra.
        • SalemCZ
          já jsem to vždycky hrál jenom chvíly, ale stahuji ten remaster jedničky a uvidím jestli mě to chytně
      • cernyho kone ma ale hladomor
      • Mor co si po večerech přivydělává jako domina *7*
  • Nebylo náhodou původně v plánu, že se bude hrát za zbývající dva jezdce apokalypsy (v co-opu)?

    Jednička a dvojka byly výborný hry, ale tomuhle moc nevěřím. Původní tým je rozprášen a těžce pochybuju, že se podaří držet jeji vize.

    Rozhodně budu dění okolo sledovat, ale naděje pro jistotu nemám žádné...
    • Tady mas tretiho jezdce, ctvrtej prijde urcite potom. V coopu asi ne.
    • V plánu něco takového nikdy nic nebylo, jednalo se o drb vypuštěný nějakým novinářem, aby si mohl napsat článek. Že se bude hrát za "Hněv" je logické, hratelnost se nezmění od předchozích 2 dílů - akční adventura zaměřena na boj zblízka. S tímhle druhem žánru mají už zkušenosti. A tahle domina odpovídá požadavkům feministickému myšlení (protože to tvůrci plánovali už takhle od začátku, není to podle mě závadné). Jejich čtvrtý sourozenec je od nich odlišný, používá střelné zbraně a podle toho by museli přizpůsobit hratelnost. Gunfire studio je sestaveno z původních vývojářů Vigil games, takže doufám, že jsem rozprášil tvé obavy.
      • TheGGG
        souhlasím, já sjw feminazi nesnáším jako každý druhý, ale tady mě to jako nějaká agitka nepřijde, však lehká inspirace z bible a v podstatě vytvoření nových postav, na tom není nic špatného. Alespoň to bude zajímavé a stejně budu během hraní mít sexistické myšlenky, takže win win a jokes on you SJWs....
        • Zrovna jsem začal hrát dvojku a v intru jde jasně poznat že jezdec s bičem je žena.Tohle bylo naštěstí v plánu dlouho před vypuknutím tý posahany SJW demence..BTW z hecu jsem kouknul na zdejší recenzi jedničky, doporučuji ostatním se taky pokochat.Majstrštyk
    • BoB.2
      Asi tak.
  • BoB.2
    Ale no ták,proč.. a ješte max nesympatická hlavní hrdinka.
    • Tak si hold mastit nebudes. Tyhle mastici me fakt dostavaj. Nebo spis me pak dostavaj ty jejich nareky, viz Mass Effect a ted tohle.
    • Jasný, protože od antropomorfický personifikace zuřivosti a hněvu očekáváme především týmového ducha, příjemné vystupování a reprezentativní vzhled.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit