Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honem všichni do Bosny tam je prej super Pokemon , ale je v minovém poli , kdo by neriskoval život pro super pokééémona , jen blázen . :-D Lidi wake up !!! a otevřete oči , v Nigerii nemají děti co jíst a místo toho abychom stím něco udělaly (třeba jen balík vody jim poslat) tak tady honíte kreslený pokémony a ještě si ktomu tleskáte . Doufám v lepší zítřky nic víc.
    • není komu všichni sou už na cestě sem :p
    • Negri se premnozujou jak krysy a jsou lini cokoliv delat. Ne ze bych jim jejich situaci pral, ale meli by na sebe zapracovat aby se meli dobre.
      • Jediná lidská krysa jsi ty. Odpade společnosti.
        • Dokaz mi opak to co jsem rekl neni pravda.
    • A kolik balíku vody si poslal ty? Proč tě vůbec vzrušuje, čím se baví jiní lidé?

      Mě je třeba úplně jedno kdo co dělá nebo v co věří, dokud mi u toho nechce uřezat hlavu. *11*
    • Asharak
      Když vidím, že se lidi honí za víčkama od petek, aby posbírali 10Kč za rok na nemocné děti, tak už mě svědomí z neposlaného balíku vody do Nigerie netrápí *1*
    • kdyby v nigerii radsi chytali pokemony misto delani deti, meli by se lip
    • walltar
      Ty vole to jsou kecy... co se nám to tady vyrojilo?
    • jamar28
      To se dá říct na jakoukoliv zábavnou věc, kterou děláme. Na hry, filmy, sport, prostě na všechno. Předpokládám, že tys dětem v Nigérii život neobětoval, takže se raději soustřeď na svůj práh.
    • Internetový zachránce světa, aneb svět je krutý, co s tim uděláme?
      • s tebou rozhodně nic .
  • tohle ma uz vetsi hype jak zaklinac *5*
    • zaklinac co to je? To 99% lidi co maj poneti i o pokemonech neznaj *5*
    • a teď by se Geralt hodil, aby ty malý potvory, co se tu vyrojily posekal, co? :D
    • Inquisitor
      Člověk má teď strach, že otevře lednici a vyskočí na něj pikachu :D
      • Zrzzek
        Nezlobil bych se, kdyby byl živej... *1*
        • walltar
          Hmm s tím by bylo moc práce... pěkně naporcovanej a naloženej, jen to hodit na gril.
          • Zrzzek
            Tak nad masíčkem z pokémona jsem ještě nepřemejšlel... *15*
            • walltar
              Přesně tak... jsou tam ptákomoni, prasomoni a krávomoni... takže bych se divil, kdyby tam nebyli pokéjatka a supermarketech by se neprodávalo balené pokémaso.
            • Ale když to vezmeš kolem a kolem... žrát to asi musej. Když ve světě pokémonů nejsou normální zvířata (nebo se o nich aspoň nikdo nikdy nezmiňuje) a místní obyvatelstvo maso běžně konzumuje.
  • Mart9
    Tak už dost... *6*
    • Máš pravdu, dost už bylo tvých komentářů.
      • Mart9
        Cením si těch nesouhlasných kliknutí
  • jsem dospělý člověk, a už mi opravdu dávno bylo 14 let takže tohle jde kolem mně.
    CO vyroste z dětí které ještě ve 20-ti si hrají s mobilem a chytají japonské kreslené figurky pro děti do osmi let?
    • :-D jak ti Emani řvou a mínusujou :-D no pochopitelně, že se jedná o zábavu pro děti a zakrnělé jedince.......ale bude-li nás víc, nebudeme se vlka bát nic. Vzhledem k tomu, že je článek vyvěšený na dětském herním fóru, které navštěvují děti a zakrnělí dospělí, tak tě vyřvou a zanotujou si, jak je to sbírání pokémonů super a že je to přece lepší, než fetovat :-D boha jeho, to jsou fakt argumenty jak od mimoňů......však to taky mimoňové hrajou.

      Ve své podstatě tohle může hrát jen duševně slabý jedinec, který nechápe o čem je život a sám sobě namlouvá, že je úplně normální ve 30 letech jako Čech běhat po tramvaji a chytat japonský animovaný zvířátko - on totiž viděl teaser, kde Indiana Jones někde v Jižní Americe chytnul přes obrazovku pokémona v deštnym pralese....boha jeho. Lidi jsou fakt hloupější a hloupější....to už snad byly lepší "céčka" které sbírali naši otcové. Fakt nejste cool, když skočíte na lep každý marketingový kampani....jak blbý ovečky a ještě máte hubu plnou keců, že je to normální koníček.....normální koníček to fakt neni, tohle je pro děti a divný lidi. Kdyby byl tenhle článek vyvěšenej na normálnim serveru, který navštěvuje široká veřejnost, tak se Vám všichni vysmějou, tady si zanotujou 4 labakani a daji si plus *5*
      • Asharak
        Jojo, bohužel nikdo z nás nemá tu odvahu zastavit se u těch milých lidí, co stojí (např. Svinov mosty, mezipatro) u cedulky "O čem je život?" a nabízí nám svého Boha. *9*
        • vy jste vážně chlapci k zulíbání :) nudim se v práci, přišel jsem zakérovat na games.cz a jaká vlna nevole se zvedla :) pochopitelně, že hřebíček uhodil na hlavičku, kdyby ne, tak to nekomentujete a neargumentujete, co Vám hraní na PC dalo, nedalo, kam vás to posunulo a neposunulo....a že ztrácím čas psaním hejtu? inu je to dohormady cca 15 minut, už jsem ztratil času mnohem více.

          jako homouši, ti taky začnou hnedka vřískat, když se do nich společnost oprávněně opře.....
          • "společnost že se má oprávněně opřít do homoušů"? a za co jako ty vosle:) nevim, jak ty, ale osobně jsem si sexuální orientaci nevybíral, prostě jsem zjistil, že se mi líběj týpci, a nemám s tim nejmenší problém, oni taky ne:)) nevim, za co by mi kdo měl nadávat.
            • 2 Zrzek.....tobě je buď 14 nebo jsi prostě a jednoduše retardovaný....a nebo chodíš do Modrý ústřice :-D...... to není chlapče můj názor. To je názor 70% lidí na téhle planetě. Chtěl bys mít dva tatínky? chtěl bys být celé dětství ve škole šikanovaný? myslím že ne, tak buď rád za tátu s mámou a drž klapačku.

              Táta mámu nikdy nenahradí a může to dítě sebevíc milovat. Je to smutný, ale je to tak. Já proti nim nic nemám, dokud nechtějí nevinejm dětem měnit dětství......s lacinym argumentem, že je to přeci lepší, než aby dítě vyrůstalo v děcáku.

              Asi jsi neměl tu čest mít tuto komunitu za sousedy......nikdy víc! máma ty kriply teplý pořád šila, když se imrvere mlátili milenci mezi sebou....docela se divim tátovi, že vždycky udržel nervy na uzdě a neprokopl jim prdel, když chodili škemrat s rozbitejma hubama fáče.......to jsou zrzku afektovaný ženský uvězněný v mužskym těle :(............. konec pracovní doba končí a já můžu jít do hajzlu od PC. Jupííííííí! *14*
            • Zrzzek
              Diskutér HAL 9000 = společnost *1* *1*
            • tak dokud nebudeš chtít s "týpkama" vychovávat děti a nebudeš svou orientaci dávat na veřejnosti demonstrativně najevo, tak je všechno v nejlepším pořádku :) doma si dělejte co chcete - máte štěstí, že nežijete v muslimských zemích ......ale vy ne, vy se zase půjdete do průvodu bít do prsou a vřískat do tlampačů. Víš co, tam je jinej problém, daleko větší. Pár jich žilo v mém okolí - chlast, deprese, pohrdání sebe samým - ne každý to naplno přijme a vyrovná se s tím.....a. to je hlavní důvod proč Vás společnost nikdy nepřijala a nepřijme v rovnocenném měřítku. Vaše psychika Vám nedovolí vést společenensky standardní život.
          • Zrzzek
            Jo takhle, to není troll, ale vymazaná hlava. *12*
          • Asharak
            Tl;dr pls
      • Mohl bych tady napsat dva odstavce toho, proč nemáš pravdu, ale dělat to nebudu. Jsi ℗ičus. Tečka.
      • jamar28
        Ty jsi tak dospělý a zralý! Prosím, vyprávěj nám o tom, jak se z tebe stal takový moudrý muž.
      • Zrzzek
        Proč chodíš na "dětské herné fóra, které navštěvují děti a zakrnělí dospělí"? Asi k nim taky patříš, ajej. Pokračujem, ty víš, o čem je život? Dále, určitě to je normálnější koníček, než psát na "dětská fóra", jak jsou jeho uživatelé nevyspělí a blbí. A naposled, uveď prosím nějaký argument, proč jsou Pokémoni tak špatní.
        • proč sem chodim? protože jsem celý život hrál počítačové hry a hraji je dodnes. Nicméně jsem schopen připustit si vcelku objektivní myšlenku, že mi to vůbec nic nedalo a byla to ztráta času.

          Ale jsem zvyklej, že potrefená husa vždycky kejhá - je mi jasný, že jsem natvrdo nenapíšete, že jste hovada, který celej život proseděli u PC a co víc, jsou tak tupí, že si v dospělosti obhajují v tomto případě chytání pokémona....
          • Asharak
            By mě zajímalo jak ty si obhajuješ, že zrovna teď spolu s námi ztrácíš svůj drahocený čas v téhle smysluplné diskusi plné života. *1*

            ... jo aha, HAL tě platí za reklamu *15*
          • walltar
            Vidíš... Mě to dalo hromady zábavy, naučil jsem se díky tomu mnohem líp anglicky a potkal jsem tak spoustu super lidí. Taky mě to dalo důvod se naučit dělat grafiku.

            Ztráta času je jen to u čeho se člověk nebaví... Pochybuju, že by někdo dokázal celý život pracovat, bez toho aby mu nemrdnulo v hlavě. Osobně neznám nikoho, kdy by jen pracoval a nikdy nerelaxoval. A pokud takoví lidi jsou, tak jich mě je dost líto.

            Pokémony nechytám, nevidím v tom nic zábavnýho... ale to samé můžu říct o sezení před televizí a hledění na ten samej seriál pro 150. a přece to není nic co by společnost viděla jako něco zvláštního. Nebo o rybaření. Nebo o každém druhém koníčku který neprovozuju. Ale zároveň nemám potřeba se nad lidi, kteří tyhle koníčky provozují povyšovat. Jde o zábavu a tak ať se každý baví tak jak to jemu vyhovuje.
      • walltar
        A ty jsi dítě, nebo zakrnělý jedinec? *1*
        • dle tvého stylu uvažování jednoznačně zakrnělý jedinec :-) a jsem na to hrdý a možná se kvůli tomu půjdu ještě bít na Václavské náměstí do prsou......jestli uvidim o víkendu 300 magorů s telefonem, kteří s nepřítomnym pohledem budou frenetickym tempem mačkat po displeji palečkem....
          • walltar
            Dle mého stylu uvažování? Já nepsal, že jsme na fóru pro děti a zakrnělý jedince. Já se jen ptám.
          • Zrzzek
            Špatně čtu. Smazat.
    • Tohle nemá s dospělostí co dělat. Pouze už jsi starý. Pokud ne věkem tak duševně.
    • A co vyroste z harantů co v 16ti fetujou? Osobně tu hru nehraju, ale tohle plivání na něco co někoho baví je prostě směšný! A navíc pro lidi, co nehrajou počítačové hry budeme děti pořád. Protože to nechápou. Je to to samé do kola. Na tebe lidi plivou, že hraješ hry. Ty pliveš na lidi, že hrajou pokemony. Není to sranda? *1* *1*
    • Sbírají to i čtyřicátníci.
    • Mentalne dospely nejsi ani nahodou, jinak by jsi neodsuzoval zajmy jinych lidi na zaklade svych preferenci. Co vyroste z lidi, co maji potrebu kydat na konicky jinych?
  • smutne ze lidi dostane ven loveni pokemonu na mobilu, silena doba
  • v čem ten sraz je Oficiální to ho pořádá, Pokémon company, Nintendo, Niantic, nebo snad možná i ten Google?
    • Všichni tři. A prý se objeví i sám Satoshi Tajiri.
      • takže bez Google?
        • sraz přátel googlů nemůže proběhnout páč by nikdo nepřišel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit