Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu je mi lito nynejsi teen generace. Neni divu, ze IQ globalne klesa, kdyz odpad jako Pokenom GO je povazovany za "svetovy fenomen" ve hrach. Hloupym lidem ke stesti staci malo, tak proc je nenachytat na pitomost s figurkama a priblblou minihru, abychom z nich mohli tahat prachy? Snad se aspon dokazete rozmnozit, protoze to zacina byt posledni roky stale vetsi otazkou...
  • tuší někdo kde najdu mapu všech pokéstop v okolí?
  • K čemu jsou ty vajíčka?
    • z těch se ti vylíhne pokémon: http://www.go-pokemon.name/master_ball.htm
  • Johnny
    tak hezky na jedno místo, a zprostředka zařvat Allahu akbar!!! a byl by klid
  • jednou jsem hledal pokemona a skončil jsem v bo*delu...
    nějakej rusák mě totiž říkal, že když chcu něco vzácnýho chytit, mám si tam zajít...
  • Tomhule fandím, letos bude asi hodně velká tahanice při rozdávání Darwinových cen :D a genofond lidstva se aspoň trochu pročistí.
    • Magister_Peditum
      Jo, zjevně už pár adeptů bylo, když začali na dálnice umisťovat i taková varování: http://www.visordown.com/sites/default/files/field/image/Don't%20Pokemon%20and%20Drive%20warning.jpg *15*
  • Magister_Peditum
    No co? Takové blbosti se jednou za čas objeví. Dřív to bylo Tamagotchi, teď zase Pokemon Go.
    • Mart9
      Tamagoči je čistě dětská hra přece.
      • Jack1947
        Ještě ho někde mám a sice Tamagotchi byla dětská "hra" (spíše simulátor) ale dávala dětem pocit zodpovědnosti starat se o své byt (jen virtuální) zviřátko, Tudíž byla i ak trochu naučná/poučná Pokémoni jsou jen hra kde chytáte pokémony a nic víc žádná zatím přidaná hodnota tam ale není.
      • Magister_Peditum
        A Pokemon je co? *15*
        • Mart9
          V bleskovkách proběhla nějaká statistika, že snad 80 % hráčů je 18+. Ti totiž za Pokémony můžou fakt cestovat, 5leté dítě máma za Pokémonem nepustí, pokud už má vůbec mobil.
          • Magister_Peditum
            To je možný, ale to i tamagoči mohli hrát dospělí... to na tom nic nemění.
          • jo, vymyty mozky uz od mladi, to z toho nedela dospelackou hru
            • Mart9
              Já jsem neříkal, že Pokémon je dospělácká hra, já jsem říkal, že Tamagoči je vyloženě dětská.
      • Protože pokémoni jsou táááák dospělácká věc...
        • Mart9
          Tak za mě to bylo tak, že jsem měl Tamagoči o několik let dřív než mobil.
          • Mě tamagoči přišlo deb*ilní i jako dítěti *1*
            • Mart9
              Já měl na prvním stupni ZŠ postupně asi 3 Tamagoči, super hra.
  • jendabek
    http://video.aktualne.cz/dvtv/pokemon-go-ruce-si-mne-hlavne-google-vsechna-data-jdou-prave/r~af1f0d6e4cfe11e68d00002590604f2e/
    • Na video teď nemám čas, ale duh, samozřejmě, že z toho těží Google! Niantic patří Google a už Ingress (předcházející hra od Niantic) byl prezentovaný jako nástroj, jak zefektivnit Google maps. Konkrétně plánování tras, protože Niantic sbírá data, kudy většina hráčů chodí mezi zájmovými body, a předpokládá, že volí nejlepší trasu - a tu pak nabízí uživatelům Google maps. Taky není náhoda, že zájmové body (portály, pokestops) jsou na památkách, klíčových budovách, sochách...
      • Niantic se od Google oddělil v říjnu loňského roku.

        To s zefektivňováním Google maps je konspirační teorie kterou nikdo nepotvrdil, a mimochodem, většina Androidů má ve výchozím stavu zaplé Location History kdy se ti v rámci účtu ukládá historie pohybu, plus přesnější GPS zase zasílá informace o lokaci, okolních wifinách zpět do Googlu. Google tedy absolutně nepotřebuje nějaký Ingress pro účely které zmiňuješ a jediný důvod proč byl Niantic založen v rámci Googlu je ten, že chtěli podpořit vlastní zaměstnance kteří měli v úmyslu odejít z Googlu úplně.

        Zájmové body (portály, pokestops) jsou na památkách, klíčových budovách a sochách protože dává smysl, aby to bylo na něčem neobvyklém, byla na tom založena myšlenka hry. V Ingressu pak většinu z nich vytvořili lidi hlavně proto, že každý chtěl hromadu svých portálů, většinu z nich přenesl Niantic do PGO. Proto třeba v Praze najdeš hromadu zbytečných portálů/pokestops jako fasády...
  • Jestli tomu pridaji soubojovej system jako v originalnich hrach prvnich třech generací, mistni zebricky a vychytaji vyskyt jednotlivych pokemonu - vodni u vody, hodi tam nejaky casove limitovany vyskyty rare pokemonu, nebo treba fosilie jako v puvodnich hrach tak se z toho stane nejhranejsi hra sveta. Kdyz jsme to jako kvuci pred 15ti lety hrali, setkali jsme se a zahrali jsme si proti sobe, bylo to fakt skvely. Maji ted obrovskou sanci nabalit hodne lidi, kteri na tom vyrostli, dnesni puboše a diky te jednoduchosti i dalsi masy. Ja tomu fandim, puvodni pokemoni byli super.
    • ja tomu taky fandim a hledám pokémony o stošest http://www.go-pokemon.name/
  • pokemony miluju od pokemon red/blue, ale pokemon go mě nezajímá. imo hra pro plebs nejhrubšího zrna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit