Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mel sis zjistit ze hra je pres steam *7*
  • tak zrovna online je na PS3 zadarmo,na Xku musite zaplatit microsoftu gold ucet coz me prijde horsi zlo nez tohle
  • U 90 % her online nehraju a verám, ze tí tak ma vetsina lidi. Proc platit za neco, co nepouzivam? Hraci i vydavatel na tom vydelaji.
  • Hardware tvuj je, ale ten software nikoli. Ten patri vlastnikovi majetkovych prav, ktery ti prodava pouze opravneni (licenci) k vybranemu omezenemu pouzivani a tobe patri akorat ta lácence, ktera je zpravidla neprenosna. Tudiz de iure nemas narok software v bazaru vubec prodavat.
  • Dobra zprava pouze pokud nehrajes online.
  • Bazar neodeberou, bazarove hry naopak zlevni, to je dobra zprava.
  • Tak to je fajn. Ceny konzolovych her jsou uz tak premrstene a kdyz odeberou i ten bazar... Asi se snazi konvertovat alespon castecne platici zakazniky na piraty?
    Zlate PC, ME3 mam predobednane za 740,--, coz je na urovni bazarovych cen konzolovych her.
  • tohle me fakt nevadi.na hry jako treba uncharted 3 (1400,-) bych nedokazal cekat az bude o par stovek levnejsi z druhy ruky,v den vydani to musi byt doma.platinovy edice jsou uz po roce a treba god of war 3 jsem kupoval pred mesicem novy za 650,- coz neni hrozny a ze to je paradni hra
  • Tvůj majetek je tak možná product key, toť vše.
  • oin.odin
    hmmm .... hry u ktorých mi na online / DLC zaleží si kupujem nove a hry u ktorých mi je to šum a fuk si beriem z bazáru takže mi je to v podstate jedno ... ale nie je to zrovinka pekná stratégia bol by som radšej keby sa sústredili na kvalitu a nie na zisk ... i keď ako kapitalista im to nemôžem vytýkať *4*
  • Ku..a! Ja toto nechapem. Mam PC, X360 aj PS3 ale ked si kupim original hru za 40euro tak si snad mozem robit snou co chcem sak je to moj majetok nie majetok niekoho ineho. Casom ideme do coraz vacsich a vacsich sra...k! :( To je jak ked som nevedel a kupil Mafiu II / krabica / v predobjednavke, naistalova, 2x vyhral a chcel predat kamosovy, ale dozvedel az vtedy ze to nejde ze musim predat cely ucet STEAM .... :( je vlastne to PS3, X360 a PC vlastne moje?
  • Preju Sony at se jim to vymsti...
  • dalsi klinec do rakvy zastaralej konzoly (a nie, nie som zaryty PCckar, mal som PS3 ked to bola novinka)
  • vsetky hry na PS3 su vlastne od Sony - oni jediny lisuju media, takze sa to asi nebude tykat len hier od SCE
  • spiny - len sa snazia z kazdeho kopu penazi vyzmykat, hodilo by sa im pristrihnut kridielka
  • Requiem1990
    Ty hraješ jenom hry od sony?
  • Hry pro PS3 si kupuji zásadně v bazaru. Teď už tedy nebudu a pouštím PS3 k vodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit