Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace válečnému horsovi. Ale teď se to asi zpomalí. Lidi uvidí plnou vybranou částku, takže už to tam asi tak hrnout nebudou. Ale času je kotel, takže by tam něco natéct mohlo. Ať je to co nejvíc.
    • Tak castecne to muzou nakopnout Stretch goals. A i kdyby se to zpomalilo na 10% soucasne rychlosti narustu (i kdyz to zatim moc nevypada), tak to porad muze byt 700-800 tis. liber, coz je moc hezka castka.
  • "•The Illuminatus and Saint tiers are intended for the people with lot of money and no better way of spending them."
    *1*
  • Pokud tedy chtějí zakomponovat původní písně, ať osloví k jejich interpretaci tohoto človíčka

    http://www.youtube.com/watch?v=Mpe8YQVkdYE
    • Výborný!
  • KONEČNĚ.. první ťaman..
    http://www.youtube.com/watch?v=kBZrwnp426Q *1* *1* *1*
    • ten je paradni. Jeste s tou mikinkou
  • Doufám, že vyberou aspoň těch 700 000 na ten motion capture. V příběhové hře je extrémně důležitý.
    • Motion capture tam bude určitě. Za těch 700k je ten fajnový mocap, kdy s pohybem snímají přímo aj dialogy a nedělá se to odděleně.
    • Já myslím, že nějaký bude tak jako tak.

      Ty stretch goals jsou tam jen tak, přece jenom ten rozpočet mají nějakých $7-8M, tam rozhodně nebude rozhodovat, jestli jim chybí 50k na nějaký stretch goal.

      Jinak ten stretch goal s dobovou hudbou rozhodně nebude stát těch extra £100k. To je tak £5-10k a budou mít nahraný celý sborník s folklórním souborem v super studiu.
      • ja hraju na vekej buben. Mam paradni palicku. Kde se muzu hlasit?
    • to je otazka nazoru, podle me je nedulezity . V planescape taky chybel, nebo v ultime a ze by mi to kazilo dojem z pribehu?
      • nekteri lide nepoznaji troling ani kdyz jim vypichne oci :D
        why? moc to zerou! :D
      • Na co by byl motion capture v Planescape? Kromě toho, že má úplně jinou grafiku, tak Planescape byl založen na textech. Kingdom Come bude, pokud chápu dobře, založen na filmových cutscénách. A tam by se ten obličejový motion capture fakt hodil.
        • No na co... ty čtyři pixely, co měla postava místo tváře, by se realisticky měnily podle jejího výrazu. *1*
        • tak jiste bylo by skoda kdyby tam nebyl, jen se mi nezdal az tak extremne dulezity
      • V 18. stoleti taky stacilo aby auto jezdilo 10km/hodinu a dalo se jakz takz ridit a lidi byli nadseni.
        Na motion capture nemuze stat zadna hra souhlasim ze to neni nutnost. Jenom jsem chtel poukazat na to, jak hloupe tvoje prirovnani zni
        • Moderni knihy rovnez nemaji mc a nebrani jim to podavat pribeh, spise naopak.
          • To je trochu jiny soudek. Knihy jsou o fantazii. Rad ctu a muzu klidne rict,ze vsechny moje knihy maji nejdokonalejsi MC co existuje:) A meli ho uz pred 15 lety
          • Veskoslav
            Bože, co to je za argument. Knihy jsou vstupem do vlastní fantazii, hry jsou fantazií někoho jiného, kdy přistupuješ na jeho vizi.
  • pekny stretch goaly, nejvic lidi asi namotivuje ta zenska tam, otazka je ale, jak je realny mit tam nejakou catwoman lupicku. Kolik se takovych v 15.stoleti po cesku prohanelo?..NEchat si zafinancovat poradnou hudbu to je super rozhodnuti..
    • Nekde uz bylo psane nebo recene, ze v tehle hre nebudes zadny "Chosen One",ale obycejny clovek. Ale zlodejek bylo zcela urcite dost i tehdy. Me by spise zajimalo jak se ve hre vyporadaji se sexem *2*
  • Pokud zaplatíte milion, možná přijdu i já.
    • Však my platíme miliardy a ty přicházíš každý rok, navíc čím dál tím dříve. Až si říkám, že bys nemusel chodit tak často, stačilo by jednou za čtyři roky, třeba jako olympiáda :)
  • Klukum gratulace a ted pekne sup sup do prace. *1*
    Pripad nam ukazkove odhalil jak to funguje u velkych spolecnosti. Bohuzel i mimo herni prumysl, o politice ani nemluve. Cim slozitejsi hierarchie, tim vic hrajou roli osobni zajmy, karierni postup atd. Rozhodovani prechazi pres lidi, kteri vemaji sajn o problematice a vysledek casto odpovida momentalnimu stavu osobnich vztahu. Ta hierarchicka pyramida si zije svuj zivot. K tomu si pripoctete vysoke procento korporatnich psychopatu, kterim jde predevsim o to jakou pozici maji napsanou pred jmenem, ve kterem patre maji kancelar, jakou maji asistentku, jestli maji dost nobl vizitky...
  • http://www.youtube.com/watch?v=Of4bPNnGed0
  • Hlavně by teda měli přidat český dabing, pokud mají takový úspěch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší