Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super tohle vitam. Mam pc i konzoli a nekdy bych si zahral na konzoli kdyz, pozor prekvapeni, jini clenove domacnosti chteji koukat na film, takze tuhle moznost vitam, pokud to bude pouzitelne.
    • Tak jí odpojím v obýváčku a odnesu si jí do pokoje ne? A pozor teď překvapení, připojím k monitoru...
      • ... a az budu chtit zase hrat v obyvacku, tak ji odpojim v pokojicku a pripojim .......
        A takto treba 3x za den - dle chuti a casove vytizeni konkretniho soudruha.
        • Co to je za hovadinu, když vím, že prostě nemám doma žádný slovo a budu se muset kdykoliv podřídit hraním v obýváku na TV tak to budu mít u sebe ne? Já už bydlím ve svém, ale když jsem přes svátky u rodičů, tak bych je taky neotravoval s tím, že chci bejt v obýváku....
  • Myslel sem, že konzolový hráč má vždy alespoň 2 TV (v ceně průměrného PC) a tohle se stát nemůže...
    • To jiste ma, ale mnoho konzolovych hracu, evidentne na rozdil od vas, vi i co to je rodina, a ta muze mit i vice clenu nez je pocet tv v domacnosti a pak se neco takoveho muze v nouzove situaci hodit.
      • Tak možná s hromadou děcek, kdy se každé bude chtít koukat na jinou pohádku / film, by se to mohlo hodit. I když, kdo dneska kouká na TV. Většina dá asi přednost tabletu, PC, mobilu nebo notebooku.
  • Proč se tomuhle streamování her říká "hraní"?
    • Zrzzek
      Protože to opravdu hraješ.
  • MickeyMutant
    Myslím, že hrbení na nějaké nepohodlné židli před pidimonitorem by bylo pod úrovní libovolného konzolového hráče. Jeho standardem a rasovou výhodou je od nepaměti obrazovka přes celou stěnu a pohodlný gauč, co v případě únavy umožňuje přecházet do odpočinkové fáze bez nutnosti měnit polohu. Toho by se opravdu vzdával jenom blázen, jenž si neváží dobrého bydla.
    • Thorleif_cz
      I na pidinotebook se dá připojit monitor... *5* A být +- 70cm od 24 a více palcového monitoru může být za použití dobrýho křesla stejně dobrý, ne-li lepší než sedět dva a půl metru a víc od padesátky TV. Navíc před monitorem PC nelítaj družky (druhové), domácí zvířena, či haranti, víme?
    • Každý správný gamer ví, že na kancelářském křesle se nešetří.
  • "Z" není "Na".

    Děkuji, ven trefím sám *2*
  • Jsem na Vš. Televizi mám jenom jednu. Vozit každej tejden sem a tam televizi je docela nepohodlný. Takže za mě palec nahoru. Rozhodně to neni funkce jen pro podpantofláky ;)
    • No nevim, neni v takovem pripade jednodussi pripojit primo ke konzoli rovnou monitor od PC? Urcite to bude mit razantne mensi input lag nez to tahat po siti a rozliseni se nesnizi jen na 720p.
      • Spades
        Třeba má jen NB.
      • tak to urcite, pokud ovsem nemate konzoli nejak sikovne zabudovanou v obyvaci stene, kvuli kabelazi.
    • Mart9
      Tohle nechápu. Nemáš náhodou jenom jednu i konzoli?
  • Mart9
    To je funkce úplně k ničemu podle mě. Alespoň teda u lidí, kteří nejsou podpantofláci.
    • Tyhlety kecy o podpantoflácích mají většinou ti, kdo nikdy nebyli ve vztahu, kde jeden druhého respektuje a jsou schopni různých kompromisů. Možná až někdy najdeš nějakou, která s tebou bude ochotna sdílet domácnost tak pochopíš, že je normální se domluvit a neprosazovat svůj názor za každou cenu, jen abys nebyl za "podpantofláka".
    • náhodou super, hraní v křesle u PC je mnohem pohodlnější než si křivit záda na gauči a mžourat z několika metrů na telku.. a rovnou k tomu máš připojený K+M, tak můžeš v multiplayeru ukázat, co je to rovnocenný ovládání u stříleček *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit