Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Z" není "Na".

    Děkuji, ven trefím sám *2*
  • Jsem na Vš. Televizi mám jenom jednu. Vozit každej tejden sem a tam televizi je docela nepohodlný. Takže za mě palec nahoru. Rozhodně to neni funkce jen pro podpantofláky ;)
    • No nevim, neni v takovem pripade jednodussi pripojit primo ke konzoli rovnou monitor od PC? Urcite to bude mit razantne mensi input lag nez to tahat po siti a rozliseni se nesnizi jen na 720p.
      • Spades
        Třeba má jen NB.
      • tak to urcite, pokud ovsem nemate konzoli nejak sikovne zabudovanou v obyvaci stene, kvuli kabelazi.
    • Mart9
      Tohle nechápu. Nemáš náhodou jenom jednu i konzoli?
  • Obraz ktery posilam z konzole k pripojenemu PC mi pojede podle toho jaky mam internet? To je levou nohou za pravym uchem? *5*
  • Proč tady pořád někdo řeší přenášení konzole? To jako neumíte natáhnout jeden kabel??? A následně jen přepínat mezi TV a monitorem
    • Odpoved je jednoducha. Kdyz jedu pryc, nemusim s se bou tahat konzoli. Staci mi NTB (ktery beru vzdy a ovladac DS4).
  • Nevíte zda u RP musím být na domácí síti nebo to funguje jako z vitou případně ps TV?? Ps:to mazání už začíná být trapné
  • MickeyMutant
    Myslím, že hrbení na nějaké nepohodlné židli před pidimonitorem by bylo pod úrovní libovolného konzolového hráče. Jeho standardem a rasovou výhodou je od nepaměti obrazovka přes celou stěnu a pohodlný gauč, co v případě únavy umožňuje přecházet do odpočinkové fáze bez nutnosti měnit polohu. Toho by se opravdu vzdával jenom blázen, jenž si neváží dobrého bydla.
    • Thorleif_cz
      I na pidinotebook se dá připojit monitor... *5* A být +- 70cm od 24 a více palcového monitoru může být za použití dobrýho křesla stejně dobrý, ne-li lepší než sedět dva a půl metru a víc od padesátky TV. Navíc před monitorem PC nelítaj družky (druhové), domácí zvířena, či haranti, víme?
    • Každý správný gamer ví, že na kancelářském křesle se nešetří.
  • Lejna z mlejna *12*
  • Výborně mám windows 7 a nechci měnit . Takže už konečně půjde konzoli přímo vypnout místo otravného uspávání a prolézání dalších menu kvůli blbému vypnutí ? ... Nebo snad opět update co nejpalčivější problémy staví do role vlastností PS4 ? *9*
    • A vysvětlí mi někdo proč musím Dualshock připojovat stále kabelem , když neoficiálně na PC už dávno funguje přes bluetooth ? Sony - kde jsou drivery pro PC !!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit