Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shoř v pekle Ubisofte ! *16*
  • To trošku vypadá tak jako kdyby pravá ruka nevěděla co dělá levá :) A nebo čtenáři Games.cz zahltily po minulém článku support Ubisoftu že jim to prej vadí *1*
    • Trol.diskuzni
      Jelikož mne hra zaujala, napsal jsem jim, že si ji jinak nepořídím, a oni to teda na můj popud odstranili... *5*
  • jindra.veliky
    a ja myslel ze to nikomu nevadiu jak sami rikali *15* *15*
    • miker17
      odemně máš plus *15*
    • Zavri uz držku, ty čůr.ku!
      • Deti by nemeli mluvit sproste. Ne proto, aby se to od nich naucili ostatni, ale proto, ze nevi, kdy co spravne pouzit. Tak s tim pockej jeste 7 let a mezitim se muzes zamyslet, kde jsi udelal chybu.
      • Ale..aleee... Co ta mínuska, teplouši? Já myslel, že tu zásadně mínuskujete toho píčuse, Jindru.
        • Jindra se minuskuje z tradice, ty kuli primitivnosti ...
        • Víš co se říká?Že ti kdo nejvíc nadávájí do teploušů,buzen a homoklád jsou sami skrytí homosexuálové a snaží se to potlačit...
          • Nepičuj
            • Aha, takže ty někoho nazveš špínou a vzápětí napíšeš "bez urážky". Řekni mi jediný případ, kdy se dá označení někoho špínou považovat z něco jiného než urážku. Tolik k té primitivnosti, kterou zmiňoval ten šašek pod tímhle komenářem...
            • Ano,protože nemám rád špínu jako jsi ty,bez urážky.
            • Pořád pičuješ...
            • A jěště si dáš plusko...borec *1*
            • Na lepší argument se nezmůžeš?V tom případě není co dodat.
  • To je po tom článku že jejich zákazníkům DRM nevadí velice zajímavý počin.
    • Taky nevim, kde se vzala ta "vlna stížností", když to majitelum nevadí.
      • Majitele si nestezuji, protoze to nevedi, kdyby to vedeli, tak si to nekoupi.
    • ten první člínek byl o hlavounech Ubisoftu - tohle udělali BlueByte nezávisle na Ubisoftu :-) takž nadpis je trochu matoucí ale to je u levise normální
      • No i tak... ""Odstranili jsme hash, který počítal změnu hardwaru. Teď můžete například vyměnit grafickou kartu, kolikrát chcete," říkají autoři. " no fakt děkuji že mi dovolují si v mém PC vyměnit grafiku kolikrát chci...
  • chapu snahu firmy ochranit svuj produkt..ale kdyz to nefunguje poslednich x let, tak to ze dne na den fungovat nezacne .. cracknute to je v lepsim pripade den-dva po vydani, casto klidne par dni pred vydanim .. a kecy o tom, ze i ten den-dva jim zajisti vetsi zisk nemuze brat nikdo vazne .. bud je clovek odhodlany si tu hru koupit, nebo stahnout .. neverim, ze clovek, ktery ma v planu to upiratit by kuli par dnum cekani sel do kramu a zaplatil za to .. bazarove prodeje to taky neresi ... takze zustava fakt jen cilevedome pruzeni poctivych zakazniku ... way to go ...
    • S tim, ze se hra crackne za den-dva to neni u ubi zas tak uplne pravda, pamatuju ze nez byl poradnej crack na Assasins Creed tak to trvalo nekolik tydnu a treba HAWX 2 neni cracklej do ted. Vzhledem k tomu, ze nejvetsi prodeje maji hry v prvnim tydnu nebo dvou po vydani, tak se jim to zjevne vyplaci.
      • Nevim jestli je to pravda, ale HAWX2 neni cracklej protoze
        a) Se crackersky skupiny domluvily ze ho nechaji na pokoji.
        b) Je to pitchovina kterou stejne nikdo nechce.
        • on hlavně ani nebyl nijak závratně kupován :-) to už by ubi hlásili jak na tommsuprově vydělali dkyž se tp nepirátí. Já to nekoupil právě z tho důvodu že to nelze hrát offline ani rok po vydání a že maj dost často dole servery(sleduji ofi fóra kdyby náhodou zprovoznili offline).
          takhle to pro mě nemá smysl ani za 50,-Kč
          • nojo .. paradoxne nema smysl kupovat hry od Ubi, pokud nejsou cracknute :) ...
      • nevim .. at je to den nebo tyden, klidne mesic .. nemyslim, ze to neco meni .. neni to otazka casu ale financi nebo mentality ..
      • To máš naprostou pravdu. Když poprvé vyšla tahle jejich prudící DRM zároveň s AC II tak pořádnej funkční crack i s ukládáním pozic byl k dispozici až za několik měsíců.
        A to si myslim že už několik lidí mohlo přimět k tomu aby si hru koupily.
        • Jo, proto má AC2 na PC nejhorší prodeje z celé série (asi, Brotherhood a Revelation jsou moc nové)...
        • no ale ony se i originalky dali hrat az asi po mesici nebo dvou bez neustalyho kopani ze hry kvuli jejich padajicim serverum
          • To me na tom sralo nejvic, proste UBISOFT to trosku prehnal s tou protipiratskou ochranou. Nastesti pak udelali to ze se ti to docasne uklada na disk, protoze ty servery obcas prestanou reagovat i nyni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit