Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Mohl by mi někdo prosím sdělit, kdo jsou ti "schválení prodejci"? Steam, Uplay, Origin?
    • Minimálně všichni, co jsou na isthereanydeal.com.+ giganti. Ale giganty bych tady radši neukazoval.
    • smejki
      Jestli se nemejlím, tak to jsou všichni, co jsou tady + možná pár dalších
      http://www.cheapshark.com/browse?upperPrice=15

      Taky měl být nějaký seznam kdesi na redditu. Což je přesně příznačné pro ten bordel. Ubisoft by trestal, ale nikde ani neuvádí seznam oficiálních prodejců.
      • firebug
        Tolik těch prodejců jsem vážně nečekal. Pro koncového zákazníka je fakt absurdní se v tom vyznat. Jak říkáš, Ubi vždy odkáže na "schválené" nebo "oficiální" prodejce, ale nic konkrétního z něj nevypadne.
        • pac schvalne mate chce aby si zakaznici mylslei ze jediny schvaleny je uPlay
    • přece ty co drží Ubisoftem stanovené ceny sice jsou JEN doporučené, ale když prodaj levnějc autorizaci jim seberou, prostě přehlížená a trpěná, TRESTNÁ NEKALÁ SOUTĚŽ!
      • MrSanta
        Nevšim jsem si, že by Ubi sebral autorizaci Steamu za nějakou slevovou akci. Zrovna teď tam měli komplet Far Cry krom čtverky.
        Co situace, když obchodník koupí klíče z levného regionu bez region locku a začne je prodávat v dražším regionu za výrazně nižší cenu?
        • Shania
          Steam neurčuje co bude ve slevě, vše si určuje majitel licence.
        • Pokud to koupi v jinem regionu bez region locku a proda u nas za nizsi cenu tak je to samozrejme v poradku. Dokonce jakekoliv omezovani tohoto principu je proti zakonum EU.
          • MrSanta
            Možná tam ta věc s VPN hrála roli, teď si nejsem jistej. Ale mám pocit, že to tehdá v diskuzi nezmiňovali.
          • MrSanta
            V problému se neorientuju, ale stejně se mi zdá, že zákony EU s tím toho moc společného mít nebudou, když se bude jednat třeba o klíče z Ruska a určené pro tamní trh.
            Snažím se na to trochu koukat z pohledu obchodníka u nás. Ten vede poctivý obchod s krabicovkama. Jak ten k tomu přijde, když si tu člověk může koupit klíče z šedého dovozu za cenu, které on, když dodržuje pravidla, nemůže konkurovat. Takový obchodník má také právo na ochranu.
            • to stonkeeper: Steam ma u nekterych her primo uvedeno, ze danou hru v danem regionu nemuzes darovat, prip. ze nemuze byt zakoupena jako darek, takze to co tvrdis, neni pravda, i Steam ma omezeni
            • Tak o tom slysim poprve. Nesmis si aktivovat hru z jineho regionu ktera ma region lock(treba pomoci VPN) ty opravdu deaktivuje, jinak jsem zatim neslysel o zadnem pripadu ze by deaktivoval hru jen kvuli tomu ze je z jineho regionu a je zaroven bez region locku, dokonce giftovani oficialne podporuje :) Zavedl myslim to ze vec muzes giftovat az po mesici co ji mas v inventari, aby predesel kradenym kodum atd, ale pak by s tim nemel byt problem ;)
            • MrSanta
              Počkej, vždyť tu před nedávnem proběhlo, že Steam vyřazoval z knihoven hráčů hry z levnejch regionů. Postihlo to i nějaké místní čtenáře. To je brajgl jak v parlamentě.
              Já bych naší příjemnou debatu snad raději uzavřel, páč jestli to bude pokračovat ještě chvilku tak si nebudu jistej ani tím jak se jmenuju *1*.
            • ALe dovoli, Steam nema nic proti tomu kdyz ti treba nekdo nagiftuje hru z jinyho regionu, s tim neni absolutne zadny problem. On ti jako prodejce nabizi svoji nabidku za nako ucenu a pokud si to sezenes nekde jinde tak s tim nema problem.
            • MrSanta
              Já ti nevím. Nějak v tom mám guláš. Steam ti nepovolí v drahým regionu mít hru z levnýho regionu. V tom, že Ubi nechce aby se klíče z levnýho regionu používali v drahej regionech moc velkej rozdíl nevidím. U vůči Steamu nikdo nic moc nenamítá.
            • Je jedno kde jsi to koupil. Musis jen splnovat zakonne pozadavky. Treba u aut homologaci, u cigaret a alkoholu kolek, u potravin musis mit slozeni v cestine atd. U SW prakticky zadne takove pozadavky ktere by zvysovali cenu nejsou.
            • MrSanta
              Tomu rozumím, ale jak je to v situaci, když to zboží není určené pro náš trh?
              Vem si třeba cigarety. Co nemá náš kolek, taky prodávat nesmíš. Auta z USA určená pro EU trh jsou taky dražší než ta určená pro US trh. U aut z EU do USA to funguje stejně.
            • Jde o to ze zakony EU jasne rikaji ze ty jako obchodnik muzes nakoupit kde chces a u nas to muzes prodat za cenou jakou ty uznas za vhodnou a nikdo te v tomto nesmi omezovat. Je to stejne jako kdyz nekdo nakoupi nekde v akci treba Coca Colu a pak to prodava u sebe za o ceno nizsi cenu nez ostatni az ta akce skonci. Taky nemuze prijit cola a rict ze sorry ze nejsi autorizovany obchodnik a zbozi ti vzit.
        • myslíš g2a.com? no tu situaci známe a co se týče steamu tak to je sakra silnej obchodník na toho si nějakej ubisoft vyskakovat nemůže
    • a neni to jedno? dulezite je prece to, jak se k tobe jako zakaznikovi tvuj prodejce zachova, kdyz mas (takovyhle) problem....da ti spravny klic, vrati penize, nebo te posle do haje?
    • přece ty co nadávají slevy nebo akce *3*
    • GreenManGaming, GamersGate

      o zadnem jinem nevim
  • přestávám se orientovat *7*
    • tak bacha ať se nepřeorientuješ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit