Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja tuto hru dostal k none grafarne...rozhodne FC4 je nadherna...tose neda uprit , v urcitych ohledech seto i dobre hraje,je videt poradny kus prace ale take jeste vetsi kus nedodelanych veci,katastrofalni ïdiocie" nepratel a pratel a to nemluvim o luku..zbrani,ktera je opravdu vysmech vsem hracum. Tim sem chctel jen rict ze bych za tento splacany, "NADHEROU" oplivajici paskvyl nedal ani korunu !!! Dit se nesnazili ani predelat variabilitu nepratel !!! Stejni panaci jako v FC 3 !!! Dokonce maj i stejnou barvu !!! BOOOOOO....
  • stále hrám plně ozbrojen FC3 a hledám pořád na mapce šéfa ubulcoftu
  • Jack1947
    Nakonec budou (skoro) všichni štastní nebo v tom bude ještě nějaký háček.
    • jseš strašně hloupej a vůbec tomu nerozumíš, radši si zruš profil tady, ať se ti už nikdo nesměje ty troubo.
      • Jack1947
        Napsal džoník s trvanlivostí pouhé 2dny, hehaha. *7* *4*
  • Jen si nemyslete, ze to ubisoft dela z dobry vule, podle toho shitstormu na redditu a spol to totiz vypadalo tak, ze pc hru od ubisoftu uz si nikdo nikdy nekoupi, takze si dali 1 a 1 dohromady a doslo jim, ze bude pro ne mnohem vyhodnejsi radeji ty hry vratit, nez ztratit dalsi miliardy na budoucich prodejich - zakaznici si konecne nenechali nakakat na hlavu
    • Spis slo o ty zmineny akcie, jestli z toho byl volnej pad, tak to zaclo nekterym managorum poradne horet pod prdeli. Nakupy jsou nezajimavy, ovce zabecej a stejne pudou kopit znova. Navic by si tahle prisli ke slusnej prachum za nic.
      • a ty akcie padali z duvodu, ze pulka internetu rikala, ze si uz od ubisoftu nic nekoupi...
        • Lotr
          No ne. Takhle to nefunguje.
          Internet má moc. Ale bezduchý hate na "něco" jí nemá.
          Šlo o to že podstatná část zisků Ubisoftu plyne z prodeje her v levných regionech. A podstatnou část klíčů od oficiálních distributorů Ubisoftu odkupují neoficiální distributoři. Či lidé kteří je pak obratem prodají neoficiálním distributorům.
          A to si Ubisoft v první fázi neuvědomil. Ale akcionáři ano. A z jejich průzkumů trhu vyšlo že další produkty Ubisoftu nebudou tak výdělečné. A tedy akcie tak jako tak ztratí hodnotu. Tedy začali akcie Ubisoftu ve velkém prodávat.
          To vedlo ke snížení jejich ceny.
          Tedy ne internet a zákazníci. Ale distributoři a akcionáři mohou za tyto kroky.
          Upřímně řečeno s dostatečným marketingem lidem prodáš vše. A to se ví. Zákazník je v tomto ohledu ten nejméně důležitý prvek.
          • Dalsim duvodem pak muze byt to, ze jim dost pravdepodobne nekteri z postizenych distributoru poslali predzalobni vyzvu, kde pozadovali bud okamzitou reaktivaci nebo uhradu nejen penez, ale i poskozenyho dobryho jmena. K takovy zalobe by se pak mohli pripojit i poskozeni hraci, a to by uz slo o miliardy, coz si akcionari uvedomuji velmi dobre - miliardy, o ktery by prisli na svym majetku.

            Ono totiz kdyz neco zcela legalne koupi, nekomu to proda a dodavatel ho pak oznaci za zlodeje, je uz pomerne silny kafe.
            • Lotr
              Ano k tomu také došlo. Ale až po pádu akcií
  • palver
    Logicky... protože Ti, kteří si hru koupili, ale ještě nerozehráli za ni nezaplatili... nebo?
    To je asi dost velká blbost, žejo...

    Co takováhle definice schváleného prodejce: Schválený prodejce je takový, který daný produkt prodává za cenu rovnou nebo vyšší, než je aktuálně na F.ck-U-Play. *3*
    • presne o to jde je totiz NEZAKONE diktovat ceny za ktere prodejce bude prodavat! Ale dat autorizaci jen tem "spolupracujicim" a rebelujicim ne a jeste je pomluvit win win for ubiShit
  • niet nad torrenty, tam vam toto nehrozi.
  • Ukazuje se, ze proste lhali a tech klicu, které byly porizene za ukradene karty je minimum. Nebo je fakt někdo tak hloupy, aby jim uveril, ze se za ukredene karty kupuji desetitisice klicu na Originu? Ale notak... proste od zacatku lhali a balamutili lidi, protože si spocitali, ze prichazi o prachy...
    • Presne tak. Ubisoft s tim kecal, neverim ze se prodalo tolik kopii z ukradenych karet. Jinak kdyby to byla pravda, tak Ubisoft pravo to zablokovat s tim problem nemam, problem mam s jeho komunikaci kdy vam zablokuje hru, nic vam nerekne a na dotaz vas posle do haje... To je proste spatne.
      Jinak ja si ted stezovat nemuzu. Koupil jsem AC:Unity za 50E vcetne season passu, takze jsem dostal za 50E Unity (to uz mi obnovili i na ucte, jeste ze jsem odehral ty 2 minuty :))) + Far Cry4 a zaroven mi kinguin vratil penize. Takze ja si ted fakt stezovat nemuzu
  • Lotr
    Ale prd vstřícnost. Museli.
    Špatná reklama je sice také reklama ale v tomto případě rozhodují čísla.
    Akcie Ubisoftu po zablokování klíčů padli. Na deset eur. Ubisoft si tak trochu neuvědomil že ze stránek které nabízejí klíče zakoupené v "levných regionech" jim plyne podstatná část zisků. A ztrátu důvěry zákazníka po chybách jako je AC unity si toto nemůžou dovolit.
    Snaží se zachránit to co se dá.
    A celkem se jim daří. Jsou zas na ceně okolo 17-18 eur a stoupají
  • Alex81
    Pripada mi to, jak utok na G2A, Kinguin a dalsi. Hodne lidem urcite kompenzovali, ztratu po zablokovani a ted jim Ubi hru zase vratilo...
    • g2a sere na zakaznikov poznam plno ludi staci si pozriet fb neriesia tickety uz 6. den sa neozvali su to podvodnici
      • Me odpovedeli driv jak ubisoft, hned druhy den a bez problemu vratili penize. Musis pouzivat to jejich pojisteni.
      • Kr.Pa
        Musis kupovat primo od nich a se safety shieldem, pak neni zadny problem.
        • "primo od nich" je ve skutecnosti taky od nejakeho cloveka, jehoz nabidku si pouze zvolili jako promo, nic vic.
          • Neni pravda. Je tam i obchodnik primo g2a. Od koho to koupili oni je otazka.
  • Já absolutně nechápu motivaci lidí kupovat to v takových obchodech... Když sem se teď díval na g2a tak novinky jsou tam cca o stovku nebo dvě levnější.. A jestli dám 1000 nebo 1200,- a třeba i v krabičce už mně nezrujnuje... Vždyď kolik si těch her za plnou cenu za rok koupim.. Jednu, dvě??
    • já zas nechápu motivaci lidí dávat za stejnej produkt víc když se dá koupit levněji a argument že u autorizovanejch eshopu se mi to nestane? pche zrovnatak admin takového eshopu může zaplatit ubisoftu kradenou kreditkou... to je jen o lidech a o neschopnosti ubisoftu ohlídat si svoje prodeje
    • No, třeba Alien Isolation stojí u nás na steamu 50€, tedy asi 1400. Já jsem si ho na G2A koupil za 410. A v podstatě mě nezajímá, že mi někdo "giftnul" ukrajinský nebo vietnamský klíč.
    • WalkingWad
      To se asi blbě díváš, běžně je to tak čtvrtina celkové ceny.. (kupuju tak 50 her ročně) - s rizikem, že mi smažou hru klidně budu žít, ušetřím 1000 E třeba a k tomu aby mi smazali hru za 30E.. nevidím v tom problém.. Plnou cenu za hru platím jen pokud to má fakt smysl, nebo pokud je to na konzoli :)

      A to, že se někdo rozčiluje jak to můžou smazat.. když koupíte kradené auto, policie vám ho taky zabaví :)
      • To se pletes, nezabavi. Pokud ti nedokazou, ze si vedel ze je kradeny, je tvoje.
        • Nastuduj základy práva, pokud si o tom opravdu nevěděl tak z toho akorát tak nebudeš mít potíže a nebudeš muset původnímu majiteli nic dorovnávat, stejně jako si můžeš ponechat produkty vzniklé z užívání dané věci.
          • A kdybys mel s tim "studiem" problem, tak tuhle mas i rozsudek na to tema:

            http://ekonomika.idnes.cz/fuka-nemusi-vracet-penize-za-bitcoiny-ziskane-podvodnikem-pa0-/ekonomika.aspx?c=A150205_165309_ekonomika_rny#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
          • Nastuduj si novy OZ, zjevne o tom vis naprosto kulovy. Uz ve starym platilo totez pro firmy, v novym to plati i pro fyzicke osoby. Majitel se muze hojit na prodejci, ale ne na kupujicim.
      • No tak jestli je o čtvrtinu tak to se lidi nemaji pravo vztekat ze jim to smazou.. Pokud neco kupuji takhle nizko pod cenou tak musim cekat ze v tom muze byt nejaka cernota.

        Ps: To jako stihnes za rok zahrat 50 her?? To ja su rad ze stihnu tak dve :)
        • WalkingWad
          Hraju jich pár ročně, ..ale nekup originálku za dolar a podobný částky :)
          (ted sem asi na 300 + hrách)
          • MrSanta
            Jojo, taky jsem takový byl. Ale když jsem se dostal pomalu na 100 her (a to do toho nepočítám hry ze Score/Levelu) aniž bych z toho pořádně zahrál víc jak pětinu (možná ani to ne), tak jsem se zařekl, že nebudu hru kupovat, když na ní nebudu mít v dohledné době čas. Ať si stojí třeba dolar. Ze začátku to stálo hodně přemáhání, ale už jsem se to naučil ovládat. Dokonce i ten Dragon Age: Inquisition jsem si odpustil. A to jsem na podobné RPG hodně ujetej *1*
          • Důvod?
            • ja som si napriklad kupil kopu hier co som volakedy 'skusal', cize viem, ze hrat ich uz nebudem, ale aspon spatne som za ne dakym sposobom zaplatil
            • To je jednoduche, nizka cena proste cloveka presvedci k tomu, ze si tu hru zkusmo koupi. Kdyby ta hra stala 20 E tak ani nebudu premyslet, ze bych si ji koupil. Pokud stoji 1 E, tak si ji koupim, zkusim a kdyz me nebavi, tak me netrapi, protoze byla skoro zadarmo. Taky mam na steamu par desitek her, ktere asi nikdy hrat nebudu. Ale taky jsem uz v akci koupil hru a pak jsem si koupil dalsi dil za plnou cenu, protoze me to oslovilo. Takhle to bylo treba s Europa Universalis 3. Koupil jsem to v nejakem bundle a zkusmo si to nainstaloval a chytlo me to tak, ze jsem posleze koupil 4ku se vsemi DLC. Nebyt to v tom bundle za par babek, nikdy bych nezjistil, jaky masakr hry od Paradoxu jsou a stoji za kazde euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit