Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já sem věděl, proč si mám dat na to uplay úplně jiné heslo, než používám.
  • Trisska
    Proboha, to snad neni ani možný... Která ohavná zrůda mohla něco takovýho udělat?!!! *11*
    • MrSanta
      Že se nestydíš takhle mluvit o svých rodičích!
  • Taky mi ten mail přišel *15*
  • Ahojky .Někdo mi čorl účet na ubi : zapnul dvoufázové ověřování , takže se nedostanu ani na podporu , která je ubohá . Dá se s tím něco dělat ? culok@centrum.cz
    • Po několika dnech vyřešeno . Čet na FB Ubisoftu .
      • Ahoj taky chatujem na fb ubisoftu a zatim sem se zadne pomoci nedovolal ach jo hruza co s tim :( *10*
        • Jojo, taky mě nekdo podělal účet s hrou i všema datadiskama, sice jsem se na něj teďka dostal, ale mam všechno pryč.
      • Ahoj mam stejny problem a nevim co s tim porad.
  • Jestli je heslo sifrovany a jestli jeste nevi, co tam dotycny napachal, tak je lepsi heslo nemenit a pockat, az je zarucneo, ze je vse v poradku. Byva pravidlem, ze hesla jsou zahasovana, takze ty kvalitni nejde rozumne zjistit a nejvetsi slabinou je prave zmena hesla, kdy staci mit maly hack v kodu a utocnik se dozvi, jaka jsou nova hesla. Pokud je nekdo moula a pouziva stejne heslo u vice uctu, pak by ho mel zmenit u tech ostatnich uctu.
  • Původně jsem myslel, že je to zase nějaký podvodný mail, ale když to na mě vyskakovalo pořád dokola i všude na jejich stránkách, tak pak až jsem ho změnil *1* Jen aby nespamovali schránku o ostatní nejde :))
    • Ahoj já sem taky zmenil heslo ale porad to po mne chce dvoufazove overení tak už nevím co s tim poradte!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit