Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, taky mě nekdo podělal účet s hrou i všema datadiskama, sice jsem se na něj teďka dostal, ale mam všechno pryč.
  • Ahoj taky chatujem na fb ubisoftu a zatim sem se zadne pomoci nedovolal ach jo hruza co s tim :( *10*
  • Ahoj já sem taky zmenil heslo ale porad to po mne chce dvoufazove overení tak už nevím co s tim poradte!!!!
  • Ahoj mam stejny problem a nevim co s tim porad.
  • Po několika dnech vyřešeno . Čet na FB Ubisoftu .
  • Ahojky .Někdo mi čorl účet na ubi : zapnul dvoufázové ověřování , takže se nedostanu ani na podporu , která je ubohá . Dá se s tím něco dělat ? culok@centrum.cz
  • Původně jsem myslel, že je to zase nějaký podvodný mail, ale když to na mě vyskakovalo pořád dokola i všude na jejich stránkách, tak pak až jsem ho změnil *1* Jen aby nespamovali schránku o ostatní nejde :))
  • Hanzales
    Né, Sony podobný problém nikdá nemělo :D
  • Kde su tie časy, keď na spustenie hry vám stačilo vložiť CD do mechaniky...
  • TheGGG
    Ještě že na konzolích takové problémy nemáme *3*
  • Cert nam byl dluzny podobny "vymozenosti" bez techto sr.gor uz hru ani nekoupite. Prinos nulovy a jen starosti. *16*
  • To ze jsem to hral a mam tu hru neznamena, ze to schvaluju.. A az te zase potkam, tak mi budes muset koupit pivo!! :D
  • Shaker
    zajimavy, ja kdyz se pripojim na uplay, tak vidim jen hry, ktery jsem zadaval primo tam... AC1 az Revelations, ktery mam na steamu mezi nima nejsou.
  • Shaker
    sorry, ale neslysim te pres menu theme diabla 3, co mas pusteny :D
  • Shaker
    v ten den si reknu: ale co, se*u na to a hry hrat prestanu, protoze uz me to zacina stvat... clovek aby porad menil hesla na battlenetu, steamu, uplay, originu, rockstar social clubu, games for windows... kdejakej pirat to ma daleko lehci, zadny takovyhle blbosti, hru si stahne par dni pred vydanim s crackem a jedinej, kdo tyhle blbiny od*ira je platici zakaznik.
  • Jak překousnout? Obojí je stejně otravné svinstvo.
  • Black_Hand
    coz je kompenzovany tim, ze mas hru na dvou sluzbach :).
  • Shenkster
    Koukám...Uplay je teda VYplej *1*
  • Mylím si, že tohle bylo poprvé a naposled... Já byl bych teď spíše řešil a byl na pozoru ohledně uPlay další hack v řadě.... Evidentně Ubisoft to má na háku a nehodlá to lépe zabezpečit... *16*
  • Origin se dá ještě překousnout jakštakš..... ale Uplay je tak nesmyslně stupidní věc, která akorát otravuje život. Nechápu proč ubisoft prodává přes steam svoje hry, když stejně to pustíte přes steam, tak se pustí posraný uplay...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit