Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehci Ubisoftu křivdit, ale poslední hra, kterou jsem si od nich pořídil byla a bude AC 1. Po tomhle mě ani Watch Dogs nezláká. Chápu, že není lehké zabezpečit účty, ale sakra tak ať to zfixují na úkor třeba soc. funkcí, které stejně nevyužije běžný hráč, který chce hrát pouze single... A jestli si budou stěžovat, že přicházejí o zákazníky, jejich chyba. Square Enix nic takového nemá a taky žijou.
  • Jestli je heslo sifrovany a jestli jeste nevi, co tam dotycny napachal, tak je lepsi heslo nemenit a pockat, az je zarucneo, ze je vse v poradku. Byva pravidlem, ze hesla jsou zahasovana, takze ty kvalitni nejde rozumne zjistit a nejvetsi slabinou je prave zmena hesla, kdy staci mit maly hack v kodu a utocnik se dozvi, jaka jsou nova hesla. Pokud je nekdo moula a pouziva stejne heslo u vice uctu, pak by ho mel zmenit u tech ostatnich uctu.
  • určitě vám to ukradený heslo vynahraděj všechny ty úžasný sociální funkce, co uplay nabízí!
  • Black_Hand
    me prislo. zmenil jsem to jeste predtim nez prisel naval pripojeni na ubi. rozeslane emaily spustily mensi DDoS na ubi servery jejich vlastnimi uzivateli :).
  • BoB.2
    Změněno pro sichr.
  • Tak na to se dá říct jen jedno: Zase ? *1*
  • Hanzales
    Zatím nic nepřišlo, ale dík za info. Čím dříve si ho člověk změní, tím líp (byť pro jistotu).
  • Aiden Pierce hacknul vlastní vývojáře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit