Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste ze tuhle sra*cku nemam a mit nebudu.
  • Tak to mas kratkou pamet. Neni to tak dlouho, co Steamu byla take zcizena data, ale Valve to na rozdil od Ubisoftu nikomu nereklo, teprve az zpetne, nekolik mesicu po te, kdy uz to nebylo aktualni. Ubisoft je tedy serioznejsi, ale evidentne se mu to nevyplaci, mel si to nechat pro sebe.
    • Co vim, tak Steamu ukradli data, ale zasifrovana a k rozlousknuti by potrebovali superpocitac. Nicmene na ja ani na Steamu nenakupiju s kreditkou, ale pres PayPal.
      • Zasifrovana byla pouze hesla a udaje o platebnich kartach, tedy bylo to to same, co se stalo ubisoftu. Valve ale nikdy nesdelilo, k jakym vsem udajum se utocnici dostali, zrejme maji tak slabe zabezpeceni, ze to sami nikdy nezjistili. Takze si tehdy mnozi preventivne menili i karty. Tim chci jen rict, ze nema smysl nejak steam glorifikovat, je na tom prinejlepsim stejne jako ostatni.
        • Mylím si, že tohle bylo poprvé a naposled... Já byl bych teď spíše řešil a byl na pozoru ohledně uPlay další hack v řadě.... Evidentně Ubisoft to má na háku a nehodlá to lépe zabezpečit... *16*
  • Taky mi přišel mail... No málo je onlajnu, chce to více cloudů, více informací sdílet aby to bylo ještě lepší. *4*
  • Sem se si myslel, že je to zase nějakej Hackerskej podvod jak získat moje udaje o Uplay, jako byl nedávno na Originu..
  • A jednou se takhle vzbudite a všechny hry ze steamu, originu a uplay budou v p.deli:)
    • Shaker
      v ten den si reknu: ale co, se*u na to a hry hrat prestanu, protoze uz me to zacina stvat... clovek aby porad menil hesla na battlenetu, steamu, uplay, originu, rockstar social clubu, games for windows... kdejakej pirat to ma daleko lehci, zadny takovyhle blbosti, hru si stahne par dni pred vydanim s crackem a jedinej, kdo tyhle blbiny od*ira je platici zakaznik.
  • Radioaktivni_surikata
    Kdyby šel Ubi s tou blbostí do hajzlu už dávno, jak jsem navrhoval, tak by se teď... Ale to je fuk. Ještě, že to po mě nechtělo napsání toho starýho hesla. To jsem zapomněl hned po registraci, tak aspoň že tak.
  • Taky mi ten mail přišel *15*
  • kubi-wan
    Jó, bejvaly doby, co se tohle stát nemohlo...
    • No hlavně, že se nám otevřou achievementy, žebříčky podobné věci.... k smíchu :), i proto jsem zásadně proti vehementnímu slučování SP a MP.
      Vždy to prostě nebude dělat dobrotu.
      • Me mp hry bavej ,takže službu steam vítám .mám tam všechno na jednom místě a služeb steamu využívám hodně často.btw.achievmenty plnit je zábava hlavně v coopu
  • Trisska
    Proboha, to snad neni ani možný... Která ohavná zrůda mohla něco takovýho udělat?!!! *11*
    • MrSanta
      Že se nestydíš takhle mluvit o svých rodičích!
  • Nehci Ubisoftu křivdit, ale poslední hra, kterou jsem si od nich pořídil byla a bude AC 1. Po tomhle mě ani Watch Dogs nezláká. Chápu, že není lehké zabezpečit účty, ale sakra tak ať to zfixují na úkor třeba soc. funkcí, které stejně nevyužije běžný hráč, který chce hrát pouze single... A jestli si budou stěžovat, že přicházejí o zákazníky, jejich chyba. Square Enix nic takového nemá a taky žijou.
    • AC1 byla stereotypní hra, ale 2ka už byl parádní herní kousek, na který se nezapomíná. | Square Enix má všechny hry z posledních let Steam only, takže je to právě naopak. Achievementy, sociální fce atp. přítomny všude.
      • To je sice pravda, nicméně Steam měl určitě méně problémů než Uplay a Origin. Za čtyři roky, co ho používám jsem neměl žádný problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit