Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, ale pak si nestezuj ze nekdo dela pekny hry ktery tebe nebavi, protoze hra je mimo toho ze muze mit pribeh zejmena vizualni zabava.
  • Toto ale nemůže fanoušek rpg, jak se nazýváš, přece myslet vážně? :)
  • TheGGG
    ach, tak pěkný námět a oni to zabijou tou grafikou a stylem... no, toto bohužel vynechám...
  • Což o to krátké. V artbooku je vidět, že měli v plánu další dva akty. Teď je otázka zdali nestíhali nebo to prostě rozsekli na DLC.
  • hra je nelineární, poskytuje ti iluzi svobody a že se na tvorbě příběhu podílíš. To ti knížka nenabídne.
  • To jsou argumenty jako od moji babicky... Martin par zajimavych postav napsal ale jinak generoval tucty dalsich prumernych a v pribehu se sam zamotal. Kazdopadne i tak jsem si serii uzil. OSOBNE ale nechapu, zaco vyhraval ceny nejlepsi rpg ... Min postav a vic deje by mu sluselo vic.

    A to jako melo byt dark fantasy? Muze mi to tu nekdo znaly definovat? Jako atmosfera zhruba na urovni E.A.Poa nebo Lovecrafta?
  • Mozna by si mel radsi cist knizky, hry jsou preci jen primarne na to aby bylo neco videt.
  • tak si hraj ty svoje Witchery 3 nebo Dragon Age 3, které sice vypadají krásně, ale jsou prázdné jak dutý ořech. Pod tou krásou se skrývá pár nudných otazníků nebo průrev slepených dohromady nijakým příběhem. Já si radši zahraju něco, co sice nevypadá tak hezky, ale má to nějaký obsah a inteligentní příběh.
  • i pohled z nadhledu jse udelat hezky, viz treba Diablo 3. jenže tohle se vyvíjelo za zlomek času a nákladu oproti diablu, proto to tak i vypadá
  • Font scale - přiblížíš si font, paki nemusíč tak zoomovat, podívej se někdy do option tab
  • Opět dávám Obsidianu šanci a opět hraju jeho poslední výtvor. Mám odehrané jen asi tři hodiny, zasazení je celkem poutavé, ale technické zpracování je skutečně sociální a mám už poměrně velký problém s tím, aby mě hra (přesněji řečeno, gamebook hraný v dolní třetině obrazovky) v tomto provedení vtáhla a pohltila. Obzvlášť "animace" jsou odpudivé a pajduláci z nadhledu už mě taky neberou tolik, jako před 15 lety. Naopak prostředí vypadají někdy docela slušně. Autorovi recenze bych závěrem rád vzkázal, že tutorial je něco jiného.
  • Nevíte jestli se plánuje překlad do cz? (A jo, vím, že se mám naučit anglicky. Dyť taky hry s en jako v DEx přeložím bez potíží *1* ale tohle během chvíle nedám)
  • už se těším až si to zahraju. Mé přesvědčení v reálném světě je nejspíš chaotické dobro, tak jsem zvědav, jak se budu sžívat se zlými postavami.
    Erickson je možná dark fantasy, ale má neuvěřitelné množství kladných postav, takže ty knihy jsou pozitivní. Hra o trůny, podle toho co jsem o ní četl (sám jsem ji nečetl) je mnohem depresivnější, protože tam kladný hrdina není ani jeden, a pokud je někdo napůl kladný, tak ho Martin stejně zabije. Už jen z toho důvodu se mi do toho moc nechce.
  • Pozor edgelord útočí.
  • tohle má vysoké čsia jen z ciste nostalgie. Tohle si nezaslouzi ani 6/10....
  • Vydržel sem to hrát tak hodinu..fakt děsně ukecané, až děs.
  • Ze starych rpg jsem hral jenom fallout 2 a tam textu nebylo moc. Jak na tom byly jine stare rpg, taky podobne ukecane nebo je to jen soucasny ulet Obsidianu, ze tam cpe tolik textu?
    Tohle tedy neni rozhodne nic pro mne (a to jsem fanousek rpg).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit