Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow:legion,B&S,black desert jinak odpad docela
    • ja nejvic vydrzel u GW2. V dost oblastech byli originalni a teprv ted od nich ostatni zacinaji nektere veci kopirovat (world bossove a questy, nemuset byt v grupe/raidu pri zabijeni bosse, nemuset kecat s npc na zadani/odevzdani jednoduchych questu, atd.). O tak obrovskem mnozstvi obsahu zdarma, ktery do hry nalili behem let si muze vetsina mmorpg jen nechat zdat. A vsechno jen za pocatecni investici do hry bez mesicnich poplatku.
      • ja vydrzel dlouho u secret world a taky u GW2, ale pak mi tu hru zničili cheateri, to jest celá komunita. poctive nikdo nehrál
  • asocial.dwarf
    Nevím, kdy naposledy jsi WoW hrál, ale já si na prázdno v zonách nějak stěžovat nemůžu. World Questy fungují tak, jak měly už ve WoD. A pokud jde o levelování, je naopak docela příjemné tam nemít přetlak, když se člověk pustí na Broken Isles do altů.

    edit: reakce na Boba, jen se mi po loginu nějak rozjelo kamsi pryč.
  • hm radeji zustanu u sveho black desert online
  • Minulý týden jsem to zrovna zkoušel, protože byla nějaká double XP event. Skončil jsem u druhé zóny a nějak nemám motivaci jít dál. Asi za to může systém questů, kdy vás hra ubije miliónem odnes/dones/zabij/označ úkolů a vy si po několika hodinách připadáte jak v půlce šichty. Té skutečné, za kterou máte dostat zaplaceno. Přitom úvod působí dojmem, že hra bude mít zajímavý příběh. Možná ho skutečně má, když se k němu dogrindíte. Pokud bych byl na pustém ostrově jenom s Wildstar, tak bych to asi hrál, ale takhle... lepší způsoby, jak zabít čas.

    Jinak ve startovních zónách pusto prázdno, chtěl jsem dát jeden instancovaný dungeon a matchmaking mi ukázal 2 hodiny čekačku, takže nope, nevypadá to dobře.
    • Pusto a prazdno tam je uz rok ... respektive lidi tam byli asi tak 2-3 mesice potom, co to pustili jako f2p ... a pak uz nikdo, coz je v tomhle pripade pomerne velkej problem, protoz enektery qsty bez dalsich lidi proste nedodelas (treba potrebujes aby ti nekdo s jinym povolanim otevrel).

      A az dobehnes nakonec... tak zjistis, ze si skoncil, protoze ... vlastne neni co dal hrat.
    • Pusto prázdno v zónach je i ve wowku a jeho questy jsou taky primitivni. Mmo se kvuli príbehu taky nehrajou.
      • ty mas pusto prazdno v hlave *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit