Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem nainstaloval. Hru jsem jen spustil. Kouzelna grafika, zajimave charaktery a i hratelnost vypadala dobre. Proč to neuspelo je mi záhadou. Možná na trhu uz neni prostor pro ďalší mmo ve stylu wowka, kdo vi. Blizzard si dobre spocital proc zrušil titan.
    Hra má jen jeden server a 400 hracu online.
    • 1. V době kdy hra vyšla byl nevyvážený a naprosto úděsný endgame. (2 raidy jen pro obrovské guildy + pár daily questů. Jasně byly tam i Hard mode dungeony, ale to je jen namaxovaná verze normálních levlících dungeonů)

      2. Velmi špatná optimalizace. (Tuším, že Atiny za běhu explodovaly :D )

      3. Nexon začal vyhazovat vývojáře a protlačovat P2W. (Jako koneckonců u všech her pod jejich taktovkou)

      4. PvPčko bylo na papíře super, ale v praxi naprosto nepřehledná změť telegrafů. (na endgame pvp člověk potřeboval opět obrovskou guildu)
  • KrPa
    Hele, pred pul rokem hrane a instrance pro low lvl ci dungy - prazdno. Nehrat to s 2 kamosi, nic tam clovek neudela.
    • Tohle je zcela vseobecnej problem drtivy vetsiny her - naprosto spatnej navrh, lv zony ... coz vede k tomu, ze za par tydnu nemas s kym hrat a tudiz nemas vlastne ani jak hrat.
      • KrPa
        Ja bych to spise i hodil na aroganci vyvojaru a vydavatelu, v bete to melo ohromny pocet hracu, pak si rekli ze tomu daji mesicni popltaky, hra je preci super a hracu bude kotel, no a pak dostali tu facku a nezachranil to ani f2p, ktery prisel hoodne opozdene
  • Tvurci se muzou uplanovat klidne k smrti, mrtvolu uz neozivej ... specielne potom, co hracum smazali 1/2 postav v ramci redukce serveru ... (a to presto, ze tvrdili, ze nic mazat nebudou).
  • uz to planuji zavrit?
  • Wildstar nevypadal vůbec špatně, ale po X hodinách mě to přestalo bavit.. Všechno bylo moc barevné a "uskákané". Občas jsem vůbec nevěděl, co se na obrazovce děje, jen jsem čekoval životy/manu. Podle videí mi připadalo, že to má silný příběh, že vás ten "komentátorský" hlas bude provádět hrou a víc se do světa vžijete.. ale soro nic. Jen trošku humoru a bylo tam víc skillů závislých na pozici, směru.
    Právě jsem se vrátil na pár týdnů do Lotro a baví mě to mnohem víc.
    • Zrzzek
      Jak je na tom Lotro? Hrál jsem to naposledy asi před rokem....
      • Rek bych ze uplne stejne - pusto a prazdno.
  • Jakmile odešel Stephan Frost (lead designer), tak bylo jasné, že jde WS do kytek.
  • Rejsek
    To se vážně nikdo nesníží k tomu, aby okopíroval koncept WoW s dvěma stranami konfliktu, open pvp, arénami a tou pve omáčkou okolo, jen na jiném enginu?! Proč musí furt vymýšlet něco originálního, když tenhle koncept je osvědčený a všecko ostatní jde, během jednoho-dvou let, pomalu do sra*ek. Máme tu kopie a klony GTA, tak proč ne zábavnou kopii/klon WoW. Dyť to je díra na herním trhu jak prase.
  • ktere mmo se ted nejvíce hraje?
  • axell1990
    Hru jsem zkoušel už před nějakou dobou ale dokázala mi odradit během několika hodin. Otravně pomalý combat, nezajímavé questy, naprosto strašlivě nepřehledné UI...
    • ja tiež musím povedať, že to bolo prvé MMO čo som skúšal a unudil som sa pri tom k smrti už v tutoriálovej časti.
  • Zlatý wowko plný více jak 10 miliony lidí.. než chcípající f2p paskvil kde i raidy vycházejí po částech.. rofl
    • Jo, pred 2 roky ... ted si muzes o 10M nechat leda zdat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit