Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávra věděl, proc od hry odešel, je to totiž sra*ka. A ty ji povazujes za výbornou hru a znovu jsi ji dohrál. Jsi divnej
  • Magister_Peditum
    Christopher The Bastard from Afterspoons and Withoutsatellites - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic.
  • walltar
    Ono to je tím, že ta hra prostě byla vydaná na rychlo a nedodělaná, ale s tím Vávra neměl nic moc společného ... tam bych se obracel spíš na vydavatele, než na studio. On taky Vávra odešel ...

    Podobný problém měl Chris Roberts s Freelancerem ... v polovině vývoje odešel, protože na něj M$ tačil aby hru vydal nedodělanou. A v souborech můžeš najít spousty věcí, které se ze hry prostě vystřihnuly, aby se hra mohla okamžitě vydat.

    Tady snad nikdo nebude na Vávru tlačit aby hru vydal nedodělanou, ale stát se to může.
  • x_ander
    To by byl dobrý systém. Pokud postavu nenakrmíš, tak nebude mít staminu a tím pádem jsi v případě boje nebo třeba běhu v pytli. Prostě taková nenásilný přístup, kde když se zapomeneš najíst, tak sice hrát můžeš dál, ale v určitých věcech budeš znevýhodněný.
  • x_ander
    Jasně, že bys mohl pokračovat a já netvrdím, že to je v pořádku. Ale hejt o té hře jsem prostě ignoroval, hru dohrál a zkrátka mi během hraní nikdy nepřišlo, že by tam něco chybělo. Mimochodem ty věci, co jsi popsal, takové věci by sis našel na každé hře (vynechaná stamina, to je jako fakt problém?). Jo, možná to jsou věci, které tam třeba Vávra chtěl, a po jeho odchodu se na to vykašlali (nebo naopak Vávra odešel proto, že ho s tím fuckli).

    Ale já se tu nechci přít o každou drobnost, jen jsem chtěl říct, že na mě ta hra rozhodně nepůsobila nějak nedodělaně nebo že by z ní bylo něco násilně vytrhnuto, aby se to pak vrátilo jako DLC. Ale taky je to možná tím, že nejsem člověk, který se přehrabuje v souborech a registrech hry a hledá, co je špatně. O každé hře by sis mohl říct, že kdyby tam bylo ještě to a to, tak by to bylo lepší. Jenže to bys pak nemohl být spokojený u žádné hry.
  • Ste chuje *1*
  • Ale no tak, z první si ihned vzpomenu, že nejedna konverzace v příběhu hráče vybízí, aby si za určitým NPC občas zašel a "optal se na kšeft" (např. Mike Bruski hned v úvodu), ale nikdy ti nikdo žádný kšeft nedá, prostě protože jsou z příběhu vystřižené. Bonusová perlička - v souborech ty kšefty pořád jsou ^_^.

    Zbraně na blízko vcelku chybí (tím víc, když jsou přítomny v cutscénách).

    Boj zblízka obecně nese jasné stopy uspěchaného látání - protiúdery jsou neadekvátně účinné a např. "dorážecí komba" jsou k de facto ničemu, protože na ochromeného soupeře bohatě stačí pořád opakovat silný úder (a mimochodem, soupeři se z dorážecích komb nikdy aktivně nevykroutí).

    Dle reliktů ze souborů měla pravděpodobně původně v bitce hrát roli stamina, takže usuzuji, že silné údery mělo jít původně vykrývat pokud byla stamina dostatečně vysoko a proto měla být později k dispozici komba, ze kterých se sice soupeř mohl vykroutit (takže nezpůsobila 1 hit KO), i tak ale na rozdíl od silného úderu zranila alespoň jedním nebo dvěma útoky ze sekvence.

    A dalo by se pokračovat a nejsou to zas až tak malé drobnosti.
  • x_ander
    Tu Mafii 2 podepisuju. Byla to hodně slušná hra, kterou jsem s chutí hrál až do konce. Neměla sice takovou duši jako legendární jednička, ale prostě to byla dobrá hra a ani mi nepřišlo, že by z ní bylo něco vytržené, jak se často řvalo. Ten nekonečný hejt jsem nikdy nepochopil.
  • prudislav
    myslim že někde psal že je herní den asi hodina a půl a že spaní a jídlo bude na doplnování staminy
  • Asi nemáš páru o tom, co je to pre-alpha...Sranda ale je, že v pre-alpha stádiu to vypadá pořád líp než Skyrim se všema jeho modama zároveň
  • Mafii2 jsem zrovna včera znovu dohrál a je to výborná hra, která vůbec technicky nestárne a pořád vypadá líp, než některé dnešní AAA tituly. Fakt je, že tam chybí nějaký obsah, ale Vávra asi věděl, proč od té hry odešel... Ty jsi ale jedna z těch místních nul, pro které je Vávra trnem v oku a budeš tady pořád překrucovat fakta a psát hovadiny. To nemáš nic lepšího na práci? Běž udělat lepší hry a ukaž, jaký ty jsi guru. Za ten čas, který jsi tady trávil nadávkami na Vávru už jsi mohl mít jeden AAA titul hotový. Jinak na ty tvoje debilní žvásty si nikdo za 10 minut nevzpomene, ale Vávrovy zásluhy na skvělých hrách tu budou vždy. Můžeš se vrátit zpátky ke kopáním kanálů a závidět těm, kteří dělají hry a vydělávají na tom majlant
  • Az na Tetris ten je dokonalej
  • x_ander
    Je otázka, nakolik častá bude nutnost jíst. Hlavně s ohledem na střídaní dne a noci. Zatím jsem si nevšiml, že by o tom Vávra někde mluvil, ale pokud v KC bude střídání dne a noci podobně jako v jiných hrách, tj. den ve hře bude trvat třeba hodinu reálného času, tak by mě asi dost štvalo, že bych během té doby musel 3x shánět jídlo. Přece jen co 20 minut řešit, aby se moje postava najedla, to by mě začalo asi hodně rychle štvát.

    Ale věřím, že tohle budou mít nějak vymyšlené.
  • Jaký dojem ze hry si můžeš udělat když ta hra není!!!! Tys jen koukal na obrázky a krátký videa který ještě ani nejsou součástí hry protože a to opakuju ta hra zatím není!!!
  • ucho
    žádný bič si na sebe neupletl, dal pouze munici internetovým ubožákům, kteří si pak na jeho účet budou v diskuzích honit svoje ego. to už dnes patří k tomu internetovému folklóru...
  • Vávra si za to může sám, hru totiž prezentuje jako realistickou, a zatím to vypadá jako jediná její 'přednost'. Ve svém nabubrelem popisku neprimo označil fantasy rpg za překonaná, nudná a hráčskou obcí nechtěná, tak ať počítá s pořádnou porcí kritiky. Upletl tím na sebe a svůj tým velmi dlouhý a bytelný bič... Nevím, v čem ma spočívat zábavnost toho ze stěna ve hře je vymodelovana podle skutečnosti. Nezapomínejte, ze tohle není Vavruv první průšvih. Vzpomeňte na sebevedomou Mafii 2, ktera mohla bavit snad jen masochistu. Ja ji považuji za jednu z nejhorších let poslední dekády. A jaký kolem ni byl humbuk.
  • Děsím se dne kdy autory budou hráči hlídát
  • smejki
    já bych byl docela rád za podobný články, ale né že z toho bude smrdět, že má někdo na Vávru pifku. To je pak vo hovně.
  • Opravdu, když se podívám na některé příspěvky v téhle diskuzi, tak je mi z toho na *11* . Místo toho, aby byli lidi rádi, že někdo něco dělá (naštěstí je jich dost) a podpořili to, tak se tu řeší hovadiny typu brambory, přízvuk pana Vávry, nepřesnost hradeb...prostě úspěch se v ČR neodpouští. Každý z těch lidí, co tady pyskujou nad takovými detaily by si to měli jít někdy vyzkoušet do nějakého studia. Sedět za kompem a kritizovat je vždycky samozřejmé lehčí.
  • walltar
    Navíc si myslím, že hromada trollů sepíše "100 důvodů proč nenávidím Kingdom Come" jenom aby si trošku vyléčili uražené srdíčko.

    Ale hra určitě nebude dokonalá ... žádná hra není dokonalá, ani realita není dokonalá, všude se nějaké bugy najdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit