Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro všechny zakomplexované pesimisty, co kritizují Vávru a práci jeho týmu. Jaký je to žít sám se sebou? Být zakomplexovaný?Nechtěný?Na okraji společnosti? Nasraný na svět?Být tlustý, smradlavý s 10 přáteli na FCB a s PC jako jediným a nejlepším přítelem? Nic neumět, celý život být chudí, dělat podrž kok*ta ve fabrice a být nula? S malým pérem?Bez holky s gay sklony? Nejdál jste byli na Moravě, div jste nepropadli na základce s Aj a budete dělat machry?(Narážky na Vávrovu výslovnost, které jsou úplně mimo) Jaké to je nebýt nic? Jako kdyby jste nežili? Co? (tmolo,gert@tiscali.cz, MUDr. Arnošt Blažej, Hovňousek a spol.)Tak povídejte online hrdinové?
    Vávra je frajer a co se týče jeho PR marketingu skvělá práce. Už jenom to že vytáhne l z kanceláře do bitvy za jeho projekt a ukáže kus krásný země,(historie) která v době středověku míchala kartami osudu...Tohle bude nejlepší a stejně legendární počin jako byla Mafie. Bude to další herní artefakt v mé síni slávy. Už jen obrovský úspěch na kickstarteru dokazuje jak obrovský má potenciál. Sám jsem přispel 5 000 Kč a dal bych i více, kdybych si nekupoval S4. :)
    Jen tak dál Dane Vávro, skvělá práce a nesmíme zapomenout na celý tým.
  • Tilwaen
    Třeba spánek byl co do zábavnosti hry řešený dobře v tom všemi zavrhovaném Skyrimu - nejdeš spát, nic se neděje, nedostaneš žádný postih (akorát se ochudíš o jeden quest, ale co oči nevidí, ...), ale pokud se vyspíš, dostaneš buff, kdy se po dobu 8 herních hodin lépe učíš skilly. To mi přijde super.
  • Tilwaen
    Za barda by to byla asi celkem silná indispozice, zloděj by byl po čuchu asi také hned odhalen, ale rytíř by si ještě dovedl sjednat pořádek. Záleží na přístupu.
  • gert
    hoši, to měla bejt opravdová pochvala, ne žadnej trolling... *7*
  • Přemýšlím jestli by nebylo lepší, aby mluvil česky a hodili se tam EN titulky nebo by se rovnou předaboval. Ta angličtina není úplně nejlepší.
  • Tím že člověk/hráč podpoří projekt na kickstarteru dá najevo, že má zájem o hru kterou vývojáři prezentují. Může podávat návrhy na změny, ale vývojáři jej nmusí uposlechnout a i tak bude dotyčný spokojen neboť s takovou hrou počítal když jim poslal peníze...
  • Tanbou: Mně třeba ty pěstní souboje příjdou dobré i bez staminy, zvlášť, když to srovnám třeba s L.A. Noire, což je podobná hra a vyšla ve stejnou dobu. Neříkám, že nemohly být lepší, ale fungují tak, že jsou celkem zábavné a dobře vypadají. Spíš bych vypíchnul absenci volné jízdy, střelby z auta a příjde mi, že některé zajímavé místa na mapě byly ve hře téměř nevyužité - to ale může mít na svědomí stříhání... Docela by mě zajímalo, co vše původně bylo v plánu a bylo nakonec vyškrknuto. Celkově mi Mafia2 příjde jako velmi dobrá hra, která pokulhává jen pokud člověk zná jedničku... Jo a český dabing se mně osobně nelíbil, originál je v tomto případě daleko lepší i přestože to dabují vesměs neznámí herci.
  • Tak Hovňousek je schopen takový seznam sepsat, podle toho, co tady předvádí. Ale byl by to asi výjimečný počin v oblasti lhaní a vymýšlení, aby těch důvodů dal dohromady 100. *1*
  • x_ander:
    ======
    V pořádku, když se Tti hra líbila tak je to dobře. Výše vidíš vypsány subjektivní a důkazy podepřené důvody, proč nejden hráč nemůže Mafii II přijít na jméno.

    Je střihat obsah a "střihat obsah".
    Pokud je vystřižena jedna variace textury zdi z pěti možných, tak taková kosmetika opravdu nestojí za hlubší povšimnutí.

    Pokud je ale střih veden tak, že evidentně zasahuje do hratelnosti, tak je podle mého názoru nešikovný. Ano, causal hráč nebude například řešit, že mechanika zmíněných pěstních soubojů v Mafii II nedává smysl. Casual hráč ty bitky prostě proleze metodou "button mashing" a jede dál.
    A pak jsou takoví hráči, kteří by rádi měli pocit, že jednotlivé možnosti mají v bitce svůj význam, a ne že jenom tak existují aby byly. Z tohoto úhlu pohledu je například zmíněné vystřižení staminy opravdu problém, jelikož je tím narušena dynamika boje.
    Ale jak jsem uvedl - casual tohle neřeší, buší do tlačítek a užívá se efektní zpomalené animace poprav panáků, kteří díky pokřiveným mechanikám nemají možnost se efektivně bránit.
  • Tak už je to jasné. Ty máš mindrák z Vávry, protože mu narozdíl od tebe rostou vousy! *1* Jen tak dál, všechny nás svou debilitou bavíš
  • Hodnocení příspěvku 0.1/10, verdikt: Nečíst, ztráta času.
  • Hovňousek: Neber si do huby objektivitu a zdravý odstup. To jsou věci, o kterých nemáš ani páru *3*
  • Ty seš ale chytrej z tebe bude jednou prezident, začni chlastat moudrej už seš at mezi mě pjekně zapadneš.
  • walltar
    Haters gonna hate. *5*
  • Nesmysl, ja jen chci, aby se pubertální fanousci vousů Davida Vavry probrali, sundali růžové brýle, zamysleli se a snažili se aktivně působit a reagovat na současný stav hry, který je jednak v prvopočátcich a hlavni designer mu zatim zvolil zcela absurdni a nerealisticke cíle. Asi jako kdyby chtěl vyhrat za hru filmoveho Oskara. Kdyby hra byla uz zafinancovana, tak at si Vávra kuti někde v koutě, co chce, ale když už s tím vylezl na povrch, tak se nemuze divit, ze mu to menšina hracu s mozkem zkritizuje. Tim líp, lepsi, kdyz se to treba zmeni ted nez nikdy a za dva roku tu budeme mit nehratelny paskvil jako Mafie..
  • wenceslaus
    Troll obecný (Trollus communi)

    Prosíme, nekrmit!
  • Lépe je samozřejmě prostackovi, ale jeho názorům neni záhodno přisuzovat byť jen špetku zdravého odstupu a objektivity.
  • Proč si myslím, ze koncept paskvildom je úplně špatný a beznadějný? Dubodu je cela řada, ale jeden příklad za všechny, first person pohled čistokrevnému rpg jednoznačně nesedí. Výjimkou jsou pouze klasické dungeon crawlery, nicméně Undeliverance údajně aspiruje výš, neboť v klasických crawlerech jsou kouzla a draci a k tomu se Paskvildom nesníží. Když hraju rpg hru, tak chci logicky sbirat a ziskavat nove předměty a ty předměty chci vidět na postavě. Tedy zbroj, sekundární zbraně, případně dalsi propriety. Jak si prohlédnu postavu v Paskvildomu? V nějakém menu a la WoW Armory? Během rozhovorů. A co kůň? Obligatorni 1st person pohled je prekonany a jeho implementace potvrzuje nedomyslenost a nevyhranenost konceptu celé hry jako takové.
  • A komu je líp? Tomu, co tráví celý den nadáváním na někoho v diskusích, nebo tomu, kdo si užije dobrou hru? *3* Táhni zpátky do hajzlu *5*
  • Pravda.Chybí tam drak chrlící oheň :)
    Facepalm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit