Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechci být hnidopich, ale skoro si říkám, jestli ty emerické investory neodradil Vávrův přízvuk *4*
    • Magister_Peditum
      Pokud by je mělo odradit jenom tohle, tak to asi moc dobří investoři nebudou. Tedy oni asi nebudou doopravdy, vzhledem k tomu, jaký má jimi odmítnutý projekt zatím úspěch...
    • I ti emerický investoři mají nějaký přízvuk tak jako každej..
      • tak znáš to, Japonci ze Sony ti nepodepíšou smlouvu protože jsi jim špatně potřásl rukou, emeričani jsou zas hrozně cool a friendly a samej smajl a za rohem si řeknou "buran z Ruska, ani neumí pořádně anglicky a chce po nás milion, fuck you" protože jsou králové pokrytectví *4*
        • wenceslaus
          Promiň, ale to jsou jen předsudky :) Nemyslím, že existuje tak lehká charakteristika několika stovek milionů lidí...
          • promiň ale nejsou
      • KIMCID
        no pokud se investortum libi čeština měla by hra být výhradně česky s EN titulkama *1*
  • fizola
    Toto neberte ako trolling, ani ja ako učitel angličtiny nemám bohvie aký prízvuk. Vávra má paradnú gramatiku, skladbu vety etc. , naozaj vie po anglicky, ale ten prízvuk je čisto český, zábavné to je *1*
    • Problém je, že člověk, který se snaží mluvit prefektní angličtinou, zní kolikrát hůř, než cizinec s přízvukem. Důležité je, že mu jde perfektně rozumět a přízvuk řeší maximálně tady v Česku. Dělám v týmu s Angličanama, Američanama a Němcama a kupodivu nejraději se bavím s těmi Němci (anglicky), protože mluví krásně čistě (i když s jejich typickým přízvukem). Naopak když se bavím s angličanem, tak mu v 50% případů vůbec nerozumím, navíc občas mají fakt divnou skladbu věty když se nesnaží mluvit úplně spisovně. Já osobně to beru tak, že raději mluvím s českým přízvukem, než abych si hrál ně něco, co nejsem.
    • Spades
      No parkrát vymlel blábol, ale to se dá odpustit, když mluví z patra :D
    • Tak zní to jak to zní, ale jak říkáš, hlavní je, že umí sesmolit větu a má zásobu, takže žvanit potom není problém. Ono honění se za přízvukem a křivit držku jak správnej anglán a emeričan je u mě takovej zbytečněj pozůstatek nedávných dob, kdy se klasicky po švejkovsku všichni snažili o znovu lezení někomu někam, takovej středoevropskej unikát.

      Když se podívám na druhou stranu a slyším angličtinit Francouze nebo Araby a Japonce, tak je to to samý. Jedou svou angličtinu bez přízvuku a na zbytek házej bobky. A každej jim rozumí, tak co...
      • fizola
        Veď práve o to ide, kto pozerá filmy v originálnom znení tak sám vie že každý má iný prízvuk, podľa svojho pôvodu, hlavné je, že mu je rozumieť, vie usporiadať myšlienku a proste pôsobí ako niekto kto vie č hovorí, aj ako to hovorí. Prízvuk nikto nerieši, keď ukazuje takúto hru Fakt sa divím prečo sa nenašli klasický sponzori, tam asi fakt išlo len o to, že sa báli tematiky. Podľa mňa práve to je aj pre amíkov atraktívne, konečne uvidia európsky stredovek, to čo oni proste nikdy nemali a strašne to obdivujú na európe. Teda aspoň ty strochu lepším vzdelaním a záujmami.
      • Přesně, Španělé to samý... Mě tahle "česká" angličtina vyhovuje, rozumím tomu líp než angličtině se správným přízvukem *1*
      • Francouzská angličtina bez "H" je taky vtipná.. " ´ello, I´m ´ere"
        • bez H a s výrazným DZ "DZZis is" "put dzet" :D
  • Mart9
    Ta hudba je naprosto skvělá. Perfektně mi k tomu sedí.
    • DeDy
      Jojo, čtu devlog a poslouchám Audio Machine - The Platinum Series IV - Labyrinth. Má to uctihodných 1 h 44 m.
      • Mart9
        No bez toho videa bych to asi neposlouchal. Ale v podkresu Danova mluvení o hře, pak při procházení těch hradů a celkově v atmosféře té hry to je krásně pasující hudba.
  • pro me je teda zatim nejvetsi zklamani slovicko "most", ve spojeni s "You will be able to kill NPCs", to mi pripada na tech modernich rpg nejtrapnejsi, ze tam jsou nekteri jako slameny panaci, sice jdou proklat, ale nejdou zabit... *6*
    • smejki
      tohle zvládl elegantně jenom New Vegas a ten je sci-fi, žejo.
    • Je dobře že nemůžeš zabít všechny...si představ, že zabiješ hlavní postavu ( která ti např. dává questy )...bys mohl začít hrát novou hru...
      • jsou i jiny reseni, bud ti to znepristupni par questu (coz je ok, nemas vrazdit) nebo se k tem questum dostanes jinak nebo aspon k vecem z tech questu, kdybys je tak nutne potreboval k dohrani

        ale davat do udajne "realnyho" rpg nezabitelny postavy je, a podle me vzdy i bude, fail

        klidne, at se na me pak sesype cela armada a umackaj me telama, kdyz sejmu krale, ale pokud me nechaj k nemu dojit se zbrani, nechaj me ho seknout do hlavy, tak prece nemuze vyskocit jak kohout v darbujanovi a pandrholovi, a behat nadale po dvore *5*
        • Ferdis2
          tak by si hneď v prvej epizóde odkrágloval Žigmunda a bolo by po "reálnom" historickom RPG ...
          • Magister_Peditum
            Otázka je, jestli Zikmund vůbec v prvním aktu bude.
            • Otázka spíš je, jak by se asi moh takovej póvl, jako hlavní hrdina, k Zikmundovi dostat blíž než na kilometr i za předpokladu, že tam liška ryšavá opravdu bude.
            • budou vypuštěny modderský nástroje, to by bylo, aby ho tam nidko nedodělal nanejhůř:D
            • Ferdis2
              Kedže sa nevie, kde presne Žigmund behom tejto výpravy drancoval, tak si to može Dan v pohode vyfabulovať.
              Jeho smrť už ale musí byť v tomto type hry nemenná - teda rok 1437.
            • To sice ano, ale proč myslíš, že se Zikmund nacházel zrovna v té části země ve které se bude odehrávat hra... *3* Ve chvíli když bude Zikmund jen pár km mimo herní lokaci tak s tím prostě nic nenaděláš... *1*
            • Ferdis2
              Prvý akt by sa mal odohrávať behom Žigmundovej výpravy do Čiech v rokoch 1402/03, takže šanca je dosť velká.
              Naozaj zaujímavá diskusia (i s Danovými komentami ) o tejto udalosti -
              http://www.husitstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=1032&start=90
          • XorxoxTalarius
            Tak tohle se da vyresit celkem snadno a dobre to mel resen Gothic, vytahl jsi zbran kde jsi nemel a straze te proste v ten moment zapichli
        • Magister_Peditum
          Jo, to mi na Oblivionu a Skyrimu přišlo hrozně směšný.
          • Paulcz
            Fallout 3 to samé :)
      • Spades
        na druhou stranu v morrowindu to šlo. Sice to už nešlo hrát, ale šlo to :D
    • Magister_Peditum
      Tak zcela určitě nepůjdou zabít děti (které ve hře prý mají být). To by prostě neprošlo.
      • Část příspěvku od Warhorse pár dnů z5

        "Political correctness can go fuck itself. It's a cool change really."
        • Magister_Peditum
          No, uvidíme. Věřím, že nám budou chtít ukázat co nejsyrovější realitu té doby, ale zároveň budou chtít, aby se hra vůbec prodávala, což by se zákazem prodeje (a víme, jak jsou některé země na to háklivé) by si moc nepomohli.
          • XorxoxTalarius
            Deti se dali zabijet i ve Falloutu 2 ... sam jsem mel oznaceni "Zabijak deti" :D
            Takze v tom problem nevidim
            • smejki
              to nebyla německá verze ale evropská verze. pouze v americké verzi děti jsou
            • XorxoxTalarius
              Presne tak, ve verzi pro Nemecko deti nebyli aby se nedali zabijet :)
            • A také existují hry, kde děti zabít nejdou. Například Fallout 2.
            • Mám dojem, že ve verzi pro německý trh byly děti odstraněny, ale nejsem si jistý.
  • no jestli tudle anglictinu vytasil na vydavatele, tak se nedivim, ze to nevyslo:D
  • KIMCID
    užasný tim že stojí na tom místě a pak to ukazuje v té hře je to tak užasně hmatatelný.snad to dotáhnou do zdárného konce a bude to hratelné.
    • davidBray
      jo milé děti a tady jsem pobil ty hanebné psy, přesně u tohoto padacího mostu. A kdy to bylo dědečku? Honzíčku myslím, že tak v roce 2015 myslím, hned jak ta hra vyšla :))
      takto nějak jsi to myslel? :)
      • Magister_Peditum
        To je úžasná představa! *14*
        • davidBray
          aspoň bude mít člověk mít kam s dětma na rodinnej výlet :D
          • KIMCID
            přesně,vemu holky a určitě se tam pojedu časem mrknout
            • KIMCID
              ke hře pak vydat baedeker míst... *3*
  • I když v ENG nejsem uplnej nováček ,tak bych si tuto hru rád zahrál v rodným jazyce.Bez dabingu by to bylo pro mě trochu sklamaní :-( .Narážka pana Smutnyho na to že cz dabing už není to co dřív to má sice pravdu ,ale to neznamená že to nejde udělat dobře .viz. Plno sitcomu poslední doby má cz dabing fajn ;-)
    • davidBray
      nevím k čemu by ti to bylo, když česky stejně neumíš :)
      • stačilo poukázat na chybu ;-) ,ďecky kecy jsi nech doma pro mamku ...
        • davidBray
          a zase :D
    • Magister_Peditum
      Zrovna sitcomy bych jako příklad nebral, protože tak v 7 případů z 10 v dabingu ztrácejí pointu.
    • Spades
      Pokud myslíš dabing na Prima COOL, tak to je nejhorší dabing co sem kdy slyšel. 3 lidi dabujou několik seriálů, a ani u toho nemění hlasy.

      Ze South Parku jde vidět, že dabovat celý seriál 3mi herci se dá, jen potřebuješ kvalitní dabéry. A herec != dabér.

      To je u nás ten problém, kvalitních dabérů je minimum a ti co umí dabujou všecko, takže potom všechno zní stejně (přecejen i dobří dabéři mají omezené možnosti hlasu)
      • Všichni mají omezené možnosti až snad na Billyho Westa (Fry, Zoidberg, Professor...) *1*
  • Ač nejsem cílovka, musím uznat, že toto si jim vážně povedlo.
  • At si kdo chce rika co chce, samotnemu mi to pripada, jako situace s Mafii 2. Kupa kecu, pr a spousta slibu. Na screenshotech toho zatim moc videt nejde. Jen par domu a dve vesnice. Zrovna v Cryenginu je napaintovanej teren behem chvile. Jestli si nekdo mysli, ze je zabava cestovat pul hodiny konem pres les, kterej moc unikatnich mist nema, mesto jedno podobne druhemu (moc jich tam necekam, tak max 4 vesnice), velkych bitev take moc neocekavam. Ale tak nebudu jen drzkovat. Na realisticke husitske dungeony, ktere prolezam ja, statny kovar a ve kterych se neni moc ceho bat (monstra holt nejsou na sklade) na ty si rad pockam. Treba tam najdu pytel brambor :D
    • pytel brambor? si radši nastuduj historii kdy se začali pěstovat brambory ty kokose
    • Magister_Peditum
      Já se po lese procházím celkem rád. A kdy se ti poštěstí procházet se v pozdněgotickém lese 15. století? *1*
      • Magister_Peditum
        Zrovna tak za 3 neděle tam navíc s kámošema vyrazíme na takovej "mini čundr" (no, spíš chlastací výlet do kácovskýho pivovaru), ale chtěl bych to využít k návštěvě Ratají (zatímco jsem ve Šternberku byl asi 5x). Protože to sice mám necelých 50km od baráku, ale ještě nikdy jsem tam nebyl. A když už se tam má odehrávat tahle hra... *3*
        • davidBray
          čím blíž máš něco k baráku tak tím později se tam podíváš, jestli vůbec :D
    • Tak si nám to teda pověděl,že tě podobné hry nezajímají, tak teda zase čau..
    • Pytel brambor máš tak v hlavě .
    • Veskoslav
      Během chvíle? Jo další "odborník". Jinak nevím, co pořád meleš o nějakých husitech, když toto se odehrává ještě 12 let před upálením Huse.
  • Osobně bych multiplayer řěšil arénami ve stylu turnajů. Zkrátka by se člověk nalogoval na nějaký ostrov uprostřed řeky jako je v Praze střelecký ostrov a mohl by ostatní hráče vyzvat na rytířský souboj meč - meč nebo soutěž v lukostřelbě na cíl a jako třešničku na dortu rytířský souboj na koních s dřevci. Za tyto soutěže by mohl získávat tituly nebo vybavení...
    • Spades
      Já bych tady ani multiplayer nechtěl, protože by to chtělo sakra velké úpravy celé hry.
    • Kozy
      To mi zase tak lákavě nezní a myslim si že v téhle podobě by se to ani nevyplatilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit