Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebyla náhodou ta jeskyně v level tv ?
  • zlate CoD. Tyhle rpg bych zakazal a vsechna herni studia by musela delat FPS pecky a asassins creed lasku
    • zlate RPG. Tyhle COD fps bych zakazal a vsechna herni studia by musela delat RPG pecky!...
  • Jedno mi nejde do hlavy, ak si dobre pamätám, tak svet Oblivionu mal okolo 40 km², čo hovorí aj wikipedia, tak ako svet Deliverance s 9 km² môže byť rovnako veľký?
    • 9 je jen číslo. Důležité je, jaká bude výplň. To jakou to má rozlohu je celkem nepodstatné.
    • Podstatná část z celkové plochy byla nedostupná, nelze při výpočtu plochy uvažovat jen o čtverci A×B, reálná rozloha herního světa byla daleko menší.
      • A vzhledem k tomu, že CryEngine v základu neumí 3x3km mapu, ale 4x4 (resp 4096x4096), tak to vypadá, že celková mapa bude 4x4 a 3x3 bude čistě jen hrací plocha, což je dost. Navíc mapy v Oblivionu / Skyrimu nebyly zdaleka tak propracované, jako v Deliverance (podle ukázek)
    • I tech 9km2 je moc. Nejlepe je na tom asassins creed serie svety tak akurat. Pak je tady cod ktere ukazuje jak ma vypadta moderni pecka.
      • Jak má vypadat moderní sr*čka ..
    • Spades
      Protože v Oblivionu bylo z těch 40 km přístupných tak 20, a z toho 5 byla voda. A navíc si tam chodil, běhal a jezdil na koni rychleji než v reálu.
      • nechapu, co tam bylo neprsitupneho? me se zdalo ze sem si mohl v tom vyhrazenym arealu jezdit kam chci
  • Lol Takovy maly pidi město a okolí jen lesy ? Tak to je opravdu k smíchu *2*
    • myslím, že k smíchu jsi tu akorát ty
    • wenceslaus
      Jasně. Měli - raději - z beztvarých kvádrů postavit město středověkých paneláků! Jako z Xeny!
      Přidat HDR, bloom, přepálit světlo, všechno ať se leskne, Dept of Field, Motion Blur... a všechno na maximum! :-DDDD
      • promitac
        fpslock 30, FoV 60, GFWL, uPlay, nemoznost menit nastavenia priamo v hre, nemoznost prebindovat klavesy, vsecko na gamepad, region lock, zadna krv, stanovit marketingovy datum vydania a vydat hru nezavisle na kvalite, milion bugov, online only drm, pc verziu s pol rocnym oneskorenim... á zabudol som este nieco ?
        • wenceslaus
          Ne. Myslím, že by to pak byla bomba hra :-D
          • promitac
            Este 10 minutove intro s logami ktore nejde preskocit pri kazdom spusteni, achievementy kazde dve minuty za uspesne otvorenie dveri pripadne achievement za odohranie 5 minut v hre. Napojenie hry na fejsbuk a twiter kedy to autoamticky odosle tvoj postup vsetkym ostatnym. Koridor o velkosti 1 metru na sirku, pri vyboceni okamzita smrt.
            • promitac
              Ojojój to posielat nemusis. Tam to maju ako manual vyvoja hier 101 a kazdy spravny manazer sa tym do puntiku riadi.
            • wenceslaus
              Hele brzdi, nestíhám zapisovat... chci to poslat jako námět do EA.
    • Proč mám pocit, že všechny tyto dementní příspěvky píše jeden a ten samý člověk? *7*
    • Magister_Peditum
      No, v porovnání s konkurencí z jiných rpg her, je to spíš velkoměsto. Navíc to nemá ambice na nějaký obrovský osídlení. Je to reálné středověké malé město ze středních Čech. Tedy populace do 1000 obyvatel.
      • Inquisitor
        Vysvětluj to někomu kdo píše LOL
    • XorxoxTalarius
      Zahrej si Gothic, celej ho prolez a dohraj a pak nam prijd rict jak dlouho ti to trvalo
  • http://byznys.lidovky.cz/tvurci-hry-vybiraji-na-internetu-miliony-chteji-bakalovi-dokazat-zajem-1n6-/firmy-trhy.aspx?c=A140125_142411_firmy-trhy_jzl
  • Inquisitor
    Pěkný a zajímaví video. Přízvuk neřešim, hlavně že mu bylo dobře rozumět. Dobrá ale byla ta zaseknutá AI kráčející do plotu v záběrech ze hry :D
  • Zajímavé video. Nejvíce se mi stejně líbí všechny ty detaily a souvislosti kolem :)
  • To, co zatím vidím, se mi hodně líbí. Jen jedno mi nejde moc do hlavy. Pokud si hru všichni nadšení fanoušci předobjednají přes Kickstarter, kdo pak zbude, aby si ji koupil běžnými kanály a pomohl tak k navrácení oné investice, kterou byl podle všeho z mnohem větší části financován vývoj?
    • walltar
      DayZ se už teď prodalo milion kusů a na KS je teď 16K backerů.... si myslím, že ambice mají větší, než milion prodaných kopií. Takže bych se určitě nebál, že si to koupí všichni přes KS.
    • wenceslaus
      Na Kickstarteru je průměrný příspěvek 1 000 Kč. Část vezme právě Kickstarter, ale i tak jim zbyte (podle mě) víc, než v obchodě.
      Zatím jepodpořilo 16 000 lidí, což je sice úctyhodné číslo, ale na opravdové dcistribuční kanály to nemá.
    • Tak na Kickstarteru platíš stejně jen za Act I. Navíc těch pár desítek tisíc není jejich finální cíl. Aby to mělo smysl, tak stejně budou chtít prodat stovky tisíc kusů.
    • Na KS si ji zatím "objednalo" 16 000 lidí. Jestli to nakonec bude 30, tak to bude pro crowdfunding docela úspěch. Nemyslím si, že dělají hru, která má ambici prodat třicet tisíc kusů ;)
      • Nemyslím, že máš ambici překonat IQ 30
    • Mart9
      Já.
      • Já také:) Nejsem ve finanční situaci, kdybych mohl přispět, ale v momentě, kdy se hra bude dát koupit, tak učiním.
      • KIMCID
        já *4*
    • Magister_Peditum
      Nadšených fanoušků je vždycky jenom minimum z celkového počtu nakupujících.
  • A už někdo Danovi vysvětlil ty brambory? *1*
    • promitac
      Tak je jasny prvy easter egg, na tom mieste v hrade bude niekde schovana brambora.
    • Matthew1J
      Neboj Dan to vysvětlovat nepotřebuje. Ve hře brambory nebdudů. V tom videu si buď dělal srandu nebo mluvil o využití za totality.
      • Nojo, ale může to bejt zavádějící, protože to navazuje na scénu se spižírnou a s ledem, kde líčil skutečně dobové využití...To já jen, že by bylo hloupé takhle si historicky naběhnout s bramborama, ale věřím, že to maj nastudovaný
    • chtel jsem, nicmene, ten sklep mohli vybudovat kvuli necemu jinymu, ale nakonec z toho klidne moh bejt sklad brambor, o naky to stoleticko dyl *5*
      • wenceslaus
        Ani mě nenapadlo, že by to Dan myslel jinak...
  • super Dan Vavra jako novej Dungeon Keeper *2* ,kazdopadne fandim vypada to jako libustka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit