Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyby tam Dan udělal š*ustání ve středověkém brnění s kamarády u monitoru nebo simulátor koňského potahu, tak je to snad jeho věc né?! Buď to hru podpoříte nebo ji vynecháte ze svého života. Budete to mistři muset zkousnout, že se svět netočí kolem Vás a jestli chcete aby se točil, tak plácáním nesmyslů nezačne.
    • Milá redakce, když mažete příspěvky lidí, kteří chtěj MP, tak smažte i tento můj příspěvek, který na ně reaguje. Děkuji vřele...
      • Napadlo tě třeba že jim nevadí CO píšeš ale JAK to píšeš? Nechce se mě věřit, že si jen tak mažou příspěvky z rozmaru..
  • Lawliet
    Dworkin: ty jsi se dal zcela jistě na trolování, jinak to opravdu nechápu, psal jsi dřív celkem rozumné věci, nebo máš nějaké komplexy.
    • Hladím kočku proti srsti, mladíčku. A ona prská. *4*
      • Lawliet
        Ne vážně. Moje angličtina, co se slovního projevu týče je mnohem více obohacená o skřeky než Vávrova a nikdy opakuji nikdy jsem neměl problém, že by mi anglicky mluvící populace (angláni, amíci, škóti a australští lidé) nerozuměli. Ty máš zcela chybné informace, nebo nedostatek zkušeností s cizinci. Vůbec si nedokážeš představit, že pro ně, jako rodilé mluvčí je absolutně easy pochopit, co říkáš i když používáš všemožná synonyma, vyslovuješ can't jako "kant" a občas si pomůžeš končetinami. Z toho důvodu mi příjde nelogické až trolické, to jak tu srážíš jeho angličtinu a argumentuješ tím, že mu nemůže západ rozumět! To je blbost jako slon velikosti prasete.
        • Ach tak. Problém bude nejspíš v tom, že jsi můj původní příspěvek nepochopil jako nadsázku, ale doslovně. To by ty pitche asi vypadaly jinak, kdyby mu vůbec nerozuměli, že? Takže ono to tak asi nebylo myšleno, že. *7* To, že srážím jeho výslovnost, je pravda. Je špatná. Místy příšerná. Kdo tvrdí opak, neumí anglicky. Diskuse se vede spíš o to, jestli je to tak v pořádku nebo jestli by na té výslovnosti neměl zapracovat.
          • Jack1947
            A ostatni pochopily ? Nebo mas sveho osobniho "clickbota" jako Veskac. *15*
            • Jo, většina z nich to pochopila. *4*
          • Lawliet
            Takže jsem četl špatně, že mu nikdo na západě nemůže rozumět? Nebo o čem tu teď diskutujeme?
            • Lawliet
              Samozřejmě. Měj se hezky.
            • Ano, špatně jsi to pochopil.
            • Ho nereš, nejspíš se sjel ředidlem a nechápe, která bije. Nebo spíše se snaží za každou cenu provokovat což je ta lepší možnost.
      • Nejde přece o to, že se ti něco nelíbí/nesouhlasíš ale o urážlivou formu jakou používáš která je podle mě zcela zbytečná nemyslíš?
        • Některá moje tvrzení urážejí "české cítění" nebo "českou národní hrdost". To je pravda a bylo to mým cílem. Protože právě ta zaprděná krátkozrakost, kvůli které je nutno zničit každého, kdo by se opovážil tvrdit, že něco českého má vady, nás stahuje ke dnu. Ovšem narozdíl od hrdinů, co se mě tady pokoušejí od včerejška uplácat čepicemi, jim nenadávám do de*ilů apod.
          • wenceslaus
            Jako myšlenka dobrá, ale přijde mi, že to podáváš dost snobsky.
            • Zas z toho nedělej drama. *4*
            • wenceslaus
              To mi trochu zní, jako bys řekl, že dáváš přednost těžkému ublížení na zdraví před vraždou. To je od tebe hezké :-)
            • Jako samoúčelný popichování to právě bude znít vždycky. Vždyť se opírám do ikony českého herního světa. Shitst*rm jsem očekával. *4* Spíš doufám, že aspoň někdo dokáže střízlivě hodnotit ratio toho, co říkám.

              Co se týče sarkasmu, přiznávám, že mu dávám přednost před sprostými urážkami.
            • wenceslaus
              Třeba to napsat tak, aby to neznělo jako samoúčelný popichování. Sarkasmus ,třeba, není vůbec dobrý začátek.
            • Tak mi poraď, jak to podat líp.
          • Veskoslav
            Ale ty tu meleš sraččky o angličtině proboha, nikoliv o hře. Podobného retardu mám ve studijní skupině. A když jsem ho slyšel poprvé mluvit anglicky, tak to znělo jako postižený skřet, co si spletl Mordorštinu s angličtinou.....
            • SHX: Redakce zná moje občanské jméno a datum narození. Profil tady mám od roku 2002. Nevím, kde bych sehnal svého jmenovce, narozeného ve stejný den, vystudovaného právníka a navíc ochotného dělat podobnou akci. Takže identifikace problém není. Tvoje zbabělost možná jo, ale zatím ses mi závazně nevyjádřil. *3*
            • Anonymní nula nabízí 10k na diskuzi o hrách. To také o něčem vypovídá....Není nic jednodušího v rámci anonymity "udělat" ze sebe právníka a následně i sázku vyhrát. Toto je ten nejstupidnější "ojebání" o peníze. Protože nikdo neví, kdo sedí za klávesnicí a není nic stupidnějšího než sehnat nějakého podřadného právníka, aby dokázal svou totožnost místo tebe.
            • SHX: Stále nabízím sázku o 10.000,- Kč tomu, kdo mi nevěří moji profesi. Zatím všichni bojovníci schlípli ocasy a odplížili se do kouta. Budeš první skutečně odvážný? *4*
            • Víš že z kapasného trolí blbečku neplatíš žádné daně? Pokud jsi vydělávající a dospělý člověk, tak podle prezentovaných názorů musíš být pěkný hlupák. U puberťáka se to dá pochopit, u tebe už nikoliv. A prosím, zase tady nemel ty sra*ky o tom, že jsi právník, jak ses tady snažil několikrát prezentovat. Jsi akorát zamindrákovaný šášek, co bude mít úroveň angličtiny na A2.... *11*
            • Píšu o tom, jak se prezentuje česká hra, studentíku. Už máš aspoň tu bakalářku? *4* Jestli ne, tak zalez a piš, neplatím ze svých daní tvoje studium, aby ses flákal po diskusních fórech. *4*

              (pro ostatní: berte s rezervou. on to má takhle rád. :)).
          • "české cítění"? "českou národní hrdost"?? podle mě je na tom český národ v tomto ohledu skoro nejhůře z celé evropy!!
      • Veskoslav
        Proč jsi nenechal původní komentář s dotazem na věk?...
        • Protože mě to přestalo zajímat a nechtěl jsem psát další příspěvek.
          • EDIT: Omylem vloženo jinam.
      • Jestli jsi mladší 16 let, tak seš de.il a jestli starší, tak je mě tě líto... Pokračuj prosím tímto způsobem dále a dočkáme se k radosti většiny tvého banu.
        • To je samozřejmě v rukou redakce. Dovolil jsem si sáhnout na něco českýho. To se v týhle zemi krutě trestá. *4*

          EDIT: Ale na mysli tím mám hysterické nadávky zde v diskusi, ne redakční zásah. V redakci Games.cz mám důvěru.
  • Stretch goaly v pohode akurát by mohli vyhodiť ten female protagonist na 5 questov a posunúť všetky ostatné stretch goaly a 100K dolu.
    • Asi tak, stejne lidem slo jen o to, hrat za zenskou celou hru. Hrat jen nejakej vysek si myslim, ze moc hracu zajimat nebude.
      • ucho
        náhodou to může být zajímavý zpestření, pokud budeš muset hrát jiným stylem, což předpokládám tak bude.
  • Hodně zajmavé cíle ke konci kampaně. Dobře si to vymysleli *4*
  • Pekne Vavra, len tak dalej.
  • mirekdusinojc
    Super, návrat na games diskuze mně dokáže vždy řádně zvednout náladu. Jednou si z vás postavím tým a pojedeme na mistrovství světa v urážení a trollingu. Myslím, že budeme mít docela dobré šance.
    • Domnivam se, ze by zcela jasne vyhral theGGG, nasledovan Rhulandem. Ale zdatnou konkurenci vytvari i pomateny kouzelnik Dworkin svoji diskuzi o kvalite Vavrovy anglictiny, kteremu ani nedochazi, ze podminkou nutnou pro zaslani financniho obnosu je zverejneni cisla uctu v bance.
      • Jistě, tady budu zveřejňovat svůj účet. *7*
        • Jack1947
          Nejlepe s heslem ze? Aby nahodou nedoslo k nejakym "nesrovnalostem". *15* *5*
    • To je nový národní sport - kdo ze sebe udělá většího debila. Škoda, že tato disciplína ještě není na OH, Češi by excelovali.
  • Nejlepší na celé hře je Danův pes.
    • Tak toho psa si pochvalovali už stovky lidí (většinou cizinci) ale nejvíce je pro ně ikonický jeho vous *15*
  • Zatím nejexotičtější příspěvek na YouTube *1*
    www.youtube.com/watch?v=tt67H5-i_dk
    • LOL to je jak pustenej naraz pokemon a trailer na kingdom come :D
    • Jde vidět, že ty atomovky napáchaly víc škody, než se předpokládalo
      • Na Tchaj-wan byly nekdy shozeny atomovky? To je pro mě novinka.
        • Od Japonska to není tak daleko a radioaktivní mraky rády cestují
  • Jsem zvědav, jestli to bude opravdu dobový s veškerou brutalitou v tý době obvyklé :)
    Snad budu příjemně překvapen. :)
    • maros.goc
      skor to nebude vobec brutalne :) v tej dobe boli odseknutia končatín mečom fakt len jav výnimočný :) dokonca aj zabitie nepriateľa :)
      • Myslel jsem spíš ty výjevy kdy třeba, něco plácnu, třeba husiti rabovali nějakou vesničku.
        Jak to asi mohlo vypadat.
        Nebo každodenní život.
      • nikdo nemusi nikomu usekavat koncetiny aby byla hra brutalni
  • Ferdis2
    Stretch goal na 1 milión by mohla byť možnosť hrať za aziatského kumána (boli vidieť už v úvodnom traileri). Hráč by mal absolútnu slobodu v drancovaní, znásilňovaní a mrzačení.
    Týmto by bola hra absolútne historicky vieryhodná a na svoje by si prišli i zástanci rasovej diverzity.
    Navyše pri takejto krásnej kontraverzii by mala hra o reklamu postarané a Kingdom Come by mohlo v predajoch v pohode atakovať GTA... *1* *1*
    • Tak uz ked maju ten Motion capture, bola by skoda to nevyuzit na znasilnenie :)
    • Malkavian
      Kronikář Vavřinec z Březové:

      "...Když totiž táhl se svým vojskem s řečenými pány přes Humpolec a Ledeč k Hoře, jeho nelidští a vělomní lidé (Kumáni - pozn. JM) všem jak přátelům tak nepřátelům vypalovali vesnice, městečka a hrady, a znásilňujíce panny a ženy až do vydechnutí duše, potom je usmrcovali, maličkým dítkám usekávali ruce a nohy a pohazovali je před očima matek a jejich matky s ostatními ženami obnažené hnali před sebou jako dobytek a zavěšovali je na plotech za prsy, z kterých někdy sáli..."

      z fóra husitstvi.cz

      Kontroverze ? Dana by upálili na hranici *1*
      • Kouzelná historie lidského pokolení.
      • Hanzales
        Díky za podnět k navštívení stránky ;o) Ve škole jsem po vědomostech nějak nedychtil (de*il)
        :) ale spoustu toho doháním současnou zvědavostí a často drtím Wiki atp. O husitsví jsem také posbyl větších vědomostí, takže zase něco "málo" doháním ;o)
        • Paulcz
          To nevadí, školní dějepis žádná výhra nebývá :) Doporučuji audio Toulky českou minulostí, tam je husitství, stejně jako celá naše historie popsáno velmi poutavě a snad i objektivně bez zbytečných fabulací.
          • Hanzales
            Díky moc za velmi zajímavý tip! Občas jsou ty diskuze i velmi přínosné :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit