Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    1 000 000 - Tournament Mode Online
    • to nevyberou ani omylem, budu rad dyz se to dohrne na 700k k tomu motioncapture, 800k pozice je uplně o ničem a lidi to zato nezaplatí, za nejaky videa o tom, jak bojovat. rofl.. celkove tu kampan podelali tim, že mířili od začátku nízko... kdyby nebyli připosraný, tak ten 1milion maj.
      • Kravicka
        Tak vidis dali to. :)
      • ale chápu je, byl by to zbytecnej risk, šli na jistotu, čemuž se nelze vubec divit, jen je to škoda, v tomhle případě by se rozhodně vyplatilo trochu zariskovat - ale - po bitvě každej generálem :)
    • Keyz
      Dostaneš jede fous D. Vávry. *3*
    • 1 000 000 - Czech dabing :D
      • 1 000 000 - microtransactions
  • Omg zas tohle, nějaky články o AC, CoD nebo Bf by nebyly. Nebo o Lolku?!
    • A ještě jedna věc. Kdyby nebyl tenhle článek, tak tu není žádný. Takže podle mě lepší nějaké info pro fanoušky Kingdom Come, než vůbec nic.
    • presne jsi to vystihl "Omg zas tohle?"
    • Mě třeba nebral hype kolem GTA V, když bylo vydané. A že všude na netu bylo plno članků o každé blbosti kolem téhle hry. Tak sem to prostě nečetl a bylo. A už vůbec sem neměl důvod všude psát, ať s tím přestanou. Prostě Kingdom Come teď frčí, tak bych se s tím smířil a ignoroval to. Co se týče těch met, tak je to vše rozumné, žádné nereálné, či pro vývoj zdržující věci.
  • Lawliet
    Nevíte někdo, jak to bude s PS4 a XBO verzí v případě kickstarteru?
    • Erien
      Nevím co přesně myslíš, ale konzolove verze budou, pokud projdou schválením. Xboxova digitální už je snad dokonce schválená. Jinak vyjdou o něco později než pc verze.
      • Lawliet
        MM zajímalo mě, jak to bude v případě Kickstarteru, protože si pamatuji, že jsem předtím četl o nějaké hranici, kolik je třeba přispět na hru.
        • Keyz
          Tady to je napsáno:
          https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/posts/733540

          40 USD jestli dobře vidím a budeš si moc vybrat na jakou platformu to chceš.
          • Lawliet
            Díky. :)
    • Lawliet
      We plan to release the game on all major platforms: PC, Mac, Linux and next-gen consoles. If you pledge for Baron tier and above, you will be free to choose any platform the game will be released on as your reward. // omlouvám se už jsem to našel.
  • Turnaje turnaje to chce ňákej "šok", třeba ten origo dabing latina, němčina, staročeština a ktomu cz titulky, at je to fakt real medieval 15th century.
    • Jasně. A třeba hodinky s vodotryskem bys nechtěl? Z jaké jsi dimenze mimoni, že tam jsou dabéři, co ovládají latinu a staročeštinu?
      • tvl z tebe musej mít doma radost, lol
  • Tikov
    Přiznám se, že se mi ten soubojový systém, tak jak ho popisují, zatím moc nelíbí- komba tlačítek pro útoky spolu s QTE pro obranu... to je pak sice hezké, že šermují genericky, ale jestli tam pak nebude chybět ten pocit? (+ je to samozřejmě tím, že šíleně rád si užívám "crazy mouse movements" v MaB)
  • Stretch goal za mego - Online turnaje.
  • Jack1947
    Sermirske turnaje... to zni cim dal tim lip. *4*

    Vyjadril jsem se prve zle.
    • Lawliet
      Takže teprve teď jsi pochopíl, že se tam bude šermovat?
      • Jack1947
        Ty jsi to vedel driv vid, vsudybyle? *7* Ja treba ne.
        • Jak říkám, tvá nemoc vyjadřovat se k všemu z tebe udělala hloupého a směšného šaška místních diskuzí.
          • Takovou pozici uz srdceryvne zastava V-grupa, takze je kolega za vodou.
        • A co by tam měli asi tak dělat ve středověkém RPG? Hrát Call of Duty?
          • Jack1947
            Mlatit obily *15* , ne ale sermovani a sermirske souboje je jina vec a mam pocit ze jen provokuje... Fakt nechci rozebirat rozdily... sermirske souboje/turnaje. Nez bohapuste mlaceni mecem kolem sebe.
        • jo podle puvodnich videii si tam mel prece pict dorty
  • DOCELA by mě zajimalo jeslti i WH si upravuje screny. Protože mi to tak připada:)

    Animace koně. Ano beru je to začatek ale dělat z toho video kdyz to ma ve vysledku vypadat uplně jinak. Začina mi to těma stretch goaly připominat Mafii 2. Tam taky bylo plno slibu a jak to dopadlo....(technicky vyborně, hratelně pruměrně) To tam za něma ale stal velky vydavatel.

    Plan u 2K byl ten že na enginu Mafiie II vznikne plno her a ve skutečnosti vznikla jen jedna a to jen s použitim assetu (xcom).

    Nejduležitejší budou ty souboje. Dat ale jako stretch goal vyukové video jak na souboje mi přijde divné. To tam jako nebude jinak žadny tutorial? Na soubojích to musí stat a padat jinak to není RPG ale adventura!!!

    Tak jako ten "analytik" Michael Pachter řika že GTA V nebude na next gen. Já říkam že KC nikdy nebude trilogie. Kdyz byla přednaška na GDS o ukolech. Že alespon jeden takovej ukol neudělal do Mafiie I. Pamatuje si někdo z vas něaky ukol z Mafiie?
    • Přestaňte prosím stále spojovat Dana s konečnou podobou Mafie II pod kterou se očividně nechtěl podepsat a odešel!
    • Bude to pribehova hra, navic snazici se o realismus, bylo by fajn, kdyby slo vsechny situace vyresit i inteligentne, nenasilne, bez boje. RPG tim neutrpi, spis na opak, dospeje.
      • Veskoslav
        Nenásilně? V té době? *1*
        • Tak středověk netřeba si idealizovat, ale také ne třeba démonizovat. Samozřejmě, že i tehdy hrála velkou roli politika a nenásilná řešení sporů.
    • Veskoslav
      S tím rozdílem, že do vývoje Mafie II se tak moc kecalo a osekávalo a přídávaly se DLC, že ta hra nemusela být špatná, kdyby do toho vydavatel tak vehementně nekecal a nesnažil se za každou cenu měnit.
      • 2K je podporovalo dost i technickou strankou věci a spolupraci s Nvidia. 2K řikalo že engine ktery tvoří 2K Czech budou využívat i ostaní studia 2K. Já engine ktery 2K Czech vytvtořili považuji za báječný taky je AAA.

        Ale kolik na něm vzniklo her?? Za šest let podpory dostalo 2k kolik 2 miliony prodanych kopii? (jen tipuji neznam přesné čislo)
        • Mart9
          Ano, 2K je podporovali, vůbec jim do toho nekecali, a proto vlastně Dan od vývoje odešel.
        • Po Mafii 2 na tomto enginu (je to kdyžtak Illusion Engine využívající) nevznikla žádná hra. Místo toho ostatní studia využívají Unreal Engine. Jinak Mafie 2 se pokud vím prodalo 3 miliony kopií (na minulém GDS zaznělo číslo 2,7 milionu, ale nevím jak je to aktuální).
      • Nepiš o něčem, o čem nemáš páru chlape! To, co píšeš, je tvůj úsudek, ne co se dělo. Tak to tak taky prezentuj.
        • Ano a proto si spousta vývojářů na vydavatele stěžovalo, že příliš zasahovali do půsovního konceptu..... *7*
        • Pokud máš k dispozici zákulisní informace, sem s nimi, už mám hezkou sbírku různých zajímavostí z různých zdrojů, jak záležitosti ohledně M2 vypadaly. A 2K z toho ani jednou moc hezky nevychází - v podstatě takový šmejdík, který krásně zachrání tonoucího, ale jenom proto, že tonoucí vypadá jako vcelku statný chlapík a šmejdík si z něj udělá výkonného otroka.
          • Taky je nutno říct, že podobný problém jako u M2 byl předtím i u druhého Vietconga, kde se taktéž mluvilo o tom, že 2K tlačilo na co nejrychlejší dokončení a hra dopadla jak dopadla.
    • Mám pocit, že vždycky když se objeví článek o Deliverance, tak se někteří jedinci předhání v tom, kdo napíše větší blbost. *7*
    • "To tam za něma ale stal velky vydavatel. "

      presne tam mohl byt problem.
      • Vývoj mafiie 2 byl přes 6 let. To není standardní doba. Kdyby se nemohli opřít o 2K tak by mafiie 2 ani nevnikla. Nevidím se tomu, pokud stejný problém má i "Mafiee 3" že zde bylo utvořeno jen oddělení grafiku.
        • Paulcz
          Co s tím má Mafie 2 společného ?
  • Hra me zajima,ale ty jejich mety vubec. Do meho vkusu se rozhodne netrefili a nemam potrebu jim jeste pridavat.
    • Lawliet
      Ale o ty mety přeci vůbec nejde. :) Diť základní hra už slibuje všechno potřebné k zábavě, pokud to všechno dopadne. Tady si hru pouze předplatíš za zhruba stejně tolik, jako by jsi si hru koupil po vydání cca 30 éček s tím, že si zahraješ ještě dříve v betě a na fórku získáš pěknou badge, jako přispěvatel.. To je bomba a můžeš mít dobrý pocit. :)

      PS: osobně uvažuji, že dám i těch 36 éček za fyzickou verzi a alfa přístup + baron badge.
      • Tilwaen
        Tohle + nutnost si uvědomit, že oni nevybírají peníze na celou hru, ale jen její "část" - většinu zaplatí investor a oni si nemohou dovolit nějaké ultimátní wow-stretch goaly, jednak kvůli časové náročnosti a překopání konceptu, který už mají, druhak kvůli tomu, aby to stále bylo v mezích "reálnosti". Ale především to, co psal tuhle mistr nademnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit