Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až to vyjde, tak už bude uplně jiný HW než dnes. Počítám něco na bázi světla nebo kvantové počítače.
  • "Už tam budem ?"
  • Kdepak, jenom kopulující bílé králíky...
  • Máš pravdu, nechápem že som sa ešte neotrávil pretože zo mňa alchymista nikdy nebude.
  • Dufam ze v DLC pridaju aj lasery, jetpacky a exo zombies :)))))
  • Skor mi pride to prostredie take jednotvarne, co aj realite odpoveda ale predsa len Witcher 3 je vymysleny takze su na mape miesta, kde mi pada sanka. Inak som dost zvedavy ak sa ta hra vydari tak si ju urcite kupim, je to originalny napad uvidime ake to bude ked sa realizuje.
  • Sithard
    ho nadaboval Brad Pitt
  • je udej když ti to tak vadí :)
  • Rozhejbe. Stejne jaku Unreal. Docela rychle se to nahaze do streamovacich layeru a otestuje. Nejsem si jistej jak presne se da realtime streaming odladit v cryenginu, ale v unreal das jen play a zaskrtnes streaming, nemluve o zobrazeni, co ke kterymu levelu patri.
  • XorxoxTalarius
    No jestli ti prijde cele Stare Brno jako male, tak nevim nevim, ono se to nezda, ale 4x4 km je vazne vic nez ujit 4 Km
  • OMFG vtedy existovali aj upíri, vlkodlaci, čarodejnice, diabol atď. podľa tvojej logiky sú to tiež realistické prvky, nechápem prečo ich tam Warhorse nedal.
  • Hmm, ja to projel skokama. Pokud je to tak, pak verim ze mapa muze vypadat dobre. Ale bude dost prtava. To jsem tedy zvedav jestli to nejak vykompenzuji pribehem a jak poresi okraje mapy. Na tak malem prostoru muzou mit prave ty okraje dost degradacni ucinky na pocit otevreneho sveta.
  • nějaký generátor spíš musí vyplivovat tenhle hate na skyrim. za moc ale nestojí, do zemdlení totiž opakuje nepravdivý výroky...
  • Paulcz
    No jo ne každej se chce nechat státem obírat o >50% svého výdělku a navíc je to díky našemu chaotickému právnímu systému legální.
  • drasta
    Tohle pise nekdo s prezdivkou "Anarchy"? :D
  • Pokud jsem dobře poslouchal, tak mluvili o 16 km2, t.j. jenom 4x4 km...
  • Na to, jak bude zapracována lučba jsem fakt *urevsky zvědavý - to bude jeden z největších oříšků...
  • Nejlepší je ten konec, outsource sucks. Ale to že jim dam dělá 95% lidí jako OSVČ to j jako co? Jo já zapomněl, to není ani outsource, ale takzvaný „Švarc systém“ pouze způsob ekonomické činnosti, při které osoby vykonávající pro zaměstnavatele běžné činnosti nejsou jeho zaměstnanci, ale formálně vystupují jako samostatní podnikatelé. Tož doufejme, že to stihnout dodělat než přijde kontrola.
    *14* *6*
  • s mody možná, ale jinak se téhle kvalitě nemůže rovnat...
  • Ja jim drzim palce, ale nevim nevim. Myslim ze genericka tvorba terenu neni nic, nad cim by meli hraci slintat. Cryengine sice mapu 8x8 km rozhejbe, vubec si ale nejsem jist jestli v pripade, ze bude cela vypilovana do detailu jake predvadeji na ukazkach.
    A koneckoncu vynoruji se otazky.
    Vavro, nebude tech 8x8km malo?
    A co teprv v pripade, ze budete muset tu detailnost nakonec oklestit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit