Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První Deus Ex měl své vážné chyby, přesto na něj jeho následovníci nemají...
    • jakubc
      Chyby měl, vážné nikoliv. Dlouhý save/load, vysoká náročnost na hardware při průměrné grafice, trochu hloupější AI než by podobné hře slušelo, výrazný rozdíl v kvalitě otevřených misí a spíše koridorových (i ty koridorové jsou ale z dnešního pohledu neuvěřitelně otevřené) a to je asi tak vše, co mě napadá.
    • Vojta_Ilavsky
      Jaké například? Hraju na medium a AI akorát občas nevidí a neslyší.
      • skor je problem, ze ked nezabijes prvou ranou, tak A.I. potom vie presne kde si
      • Lukyz
        Přesně o tom mluví ve videu. Není těžké udělat super AI, kterou hráč nikdy neporazí, ale právě tak vyváženou, aby to byla výzva a zároveň nebyla úplně blbá. *1*

        Taky jsem ho tuším na jaře znovu dohrál a pár chybiček by se určitě našlo, ale nic to nezmění na tom, že jako celek je to prostě legenda a jediná svého druhu, která se stále úžasně hraje *14*

        EDIT: Úplně jsem zapomněl na soundtrack, který se taky už řadí mezi legendy. UNATCO, Hong Kong streets, hlavní znělku -> podle těch tracků,pozná o jakou hru se jedná snad každý *2*
        • Vojta_Ilavsky
          Já jsem to jenom proklikal a když jsem uviděl ten rocket launcher nebo co to bylo tak jsem to zase vyp, takže asi tak. AI bych chtěl víceméně realistickou, tzn. dynamickou, pravidelné obchůzky by téměř vymizely, chodil by třeba po okolí v nějakém intervalu ale ne vždycky po stejný trase, ne po 10 metrech čtverečních, ale třeba když tam jsou občas ty automaty tak by zašel na kafe a cigáro nebo tak. Ale o ideálním AI by se dalo mluvit dlouho.
          Já jsem před dvěma dny koupil a pomalu ho chroupu, Hrál jsem Human Revolution a bylo dobrý, tak jsem když byl DE1 ve slevě nezaváhal, a kdybych tušil co je to za skvost tak bych si to koupil klidně za 10násobek, ve svý podstatě je to chytřejší než naprostá většina dnešních fps her, znovuhratelnost je fantastická a mody tam jsou taky. Boží. *2*
          • v té době vyšlo několik podobně kvalitních her - Deus Ex, System Shock 2, Vampire the Masquerade: Bloodlines, Clive Barkers Undying, Jedi Knight 2 - Jedi Outcast, Call of Cthulhu - Dark Corners of the Earth, Max Payne, Half-Life 2

            všechny jsou to žánrové mixy FPS/RPG/stealh/horor
            Málokterá dnešní hra se těmto hrám vyrovná. Co jsem hrál pár posledních FPS z dnešní doby, třeba nového Wolfensteina, Singularity atd, tak co zábavnosti a kvality na tyto nemají. A nemluví ze mne pouze nostalgie, protože některé z těch her jsem znovu hrál nedávno. Třeba System Shock 2 nebo Max Payne nebo Clive Barkers Undying jsem hrál loni. Jedi Knight 2 je pro mne dodnes nejlepší akční hra, projel jsem ji do konce snad 10x
            • Chybí mi tam Thief 1-2. Pro mě osobně bezkonkurenční stealth hry. Deus Ex mě nezaujal. Z těch dalších her cos uvedl jsem hrál Vampire Bloodlines, ta ušla a Jedi Knight 2 jsem hrál víc jak deset let zpět a nepamatuju si z té hry už ani prd. To už spíš novější Jedi Academy, to jsem hrál opakovaně.
  • Vojta_Ilavsky
    Zrovna hraju 3. misi v jedničce a nemůžu si ho vynachválit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit