Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parádní video! Tohle by měli po 10+ letech udělat s každou herní klasikou...
  • Na tohle se můžu podívat na deseti zahraničních serverech. To by byl takový problém na českém serveru v českém článku pro české čtenáře udělat aspoň ten kousek novinařiny a přidat české titulky? Jinak totiž nechápu smysl článku....
    • a já raději ušetřím čas a podívám se na to tady
    • Víš, jaká je titulkování práce? Opravdu by to ocenilo tolik lidí, aby se to vyplatilo? Myslím si, že ne.
  • x_ander
    Deus Ex je legenda a pro mě nej hra vůbec. A zase mám důvod ji nainstalovat :)

    Kéž by se tak Spector vykašlal na Mickey Mouse a podobné blbiny a pustil se do vývoje velké, pořádné hry. Nemusí to být nový Deus Ex (HR byl výborný i bez něj a nový díl vypadá taky skvěle), ale úplně novou značku a hru stejně promakanou jako Deus Ex, to bych si dal. On na to pořád má.
    • del0
      Stačil by remake jedničky v grafice novýho DE. Nakonec, jak HR, tak MD jsou prequely, takže je tu možnost, že by pak navázali tím remakem. *1*
    • Měl by navázat na svoji sérii her - RPG (Ultima Underworld), stealth (Thief), akce (System Shock), všechno dohromady (Deus Ex)... extrapolací mi vychází, že by měl udělat něco jako Elder Scrolls, tj. hru, kde bude všechno výše uvedené, ale v otevřeném světě. Už to sice máme od Bethesdy, ale od Spectora bych to bral taky.

      PS: To není špatnej vtip, když vyšla Arena, tak jsme si říkali - je to takovej jako Underworld, jenom venku, ne v jeskyních.
  • Lukyz
    BTW teď je na Green Man Gaming kolekce všech 4 dílů DeusEx (ano, včetně The Fall) za pěkných 8.24 €.
  • Peppa
    Co se pamatuju, když jsem zkoušel hrát, tak tam byl nějaký podivný mouse acceleration a nešlo to vypmout, už to nějak fixli?
    • Deus Ex launcher
  • Waren Spector měl šanci stát se nejlepším herním designérem všech dob. Bohužel naskočil na bandwagon odpůrců násilí a začal dělat hry o myšácích, čímž se odrovnal.

    Současný Deus Ex je OK (HR), ale chybělo mi tam něco zajímavého nebo napínavého - co uměl Spector do her dát. Takže dneska už ne Deus Ex, ale Metal Gear Solid.
    • del0
      Osobně mě teda víc zaujal Mankind Divided, než MGS5 a to nejsem nějakým extra fandou HR. Navíc MGS série údajně končí a pokud by následně udělali remake DE1, tak by to byla pecka největší.
  • del0
    Deus Ex.
    Every time you mention it, someone will reinstall it.
    *1*

    Pro mě osobně nejlepší hra všech dob. Dokázal se přiblížit jen System Shock 2, Half-life a Jedi Knight. Kua, už aby vyšel ten Revision. *5*
    • Ve mě osobně zanechal System Shock 1 lepší vzpomínky než SS 2. Ale jinak ano Deus Ex byla opravdu výjimečná hra.
  • a Revision pořád nikde :(
  • Férově, prví Deus Ex je naprostý klenot. Vzpomínám si, jak jsem si prvně prošel Honk Kong s pocitem "wow ta hra je fakt velká", a pak při druhém průchodu objevil, že jsem, z celé mapy viděl tak třetinu.

    Pro mě, jakožto člověka, který do her naskočil v době prvních 3d karet, byl Deus Ex naprosto určující hra.
  • Jen pro info - Deus Ex Revision je před vydáním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit