Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto, prestan psat jako zzz!
  • Kylo Ren se nelíbí nerdům protože si skrz něho nemohou splnit své vlhké sny byt na vrcholu společnosti a přitom být ultracool badass co si dělá co se mu zlíbí. Vlastně je to jediná zajímavá postava nových SW, snažící se napodobit Darth Vadera, což se mu nedaří, neboť je to jenom děsný... nerd. *1*
    • Vsiml sis, ze nove SW i Star Treky maji spoustu spolecneho?
      • Neviděl jsem sorry
      • Třeba režiséra? *4*
      • nightborne
        Ale tak Cu-cumberbatch jako Khan nebyl zas TAK špatnej =).
        • martinbucek
          cumberbatch hlavne nemal byt povodne khan, len abrams sa dosral z cybersikany, miesto khana, ktory bol uplne trapny a prepaleny a malo svalnaty a bledy, tam mal byt zaporak z prveho dielu tos....schvalne kolko ludi ten diel videlo?
  • Jack1947
    Jsem moc rád že tam bude i kampan Mp mě ani moc nezajímá ale dobrá SW sp hra tu nebyla už věky věků *4*
  • Wow, tak snad příští rok vyjde Battlefront 3. Už se těším, jedničku jsem ignoroval a už je tu dvojka a ta trojka bude určitě lepší.
    • 1 a 2 tu je několik let. To že se snaží ji díky použití stejného jména vymazat je jen proto, že je daleko lepší a nabízí bez DLC daleko víc obsahu. Prakticky vše důležité od E1 až po E6 + letecké souboje. Jen ten vizuál prozrazuje, že už ta hra něco pamatuje, ale co se týče obsahu strčí současné imitace do kapsy.
      • Já vim, že tu je původní 1 a 2. Ale přijde mi že tahle "1" od Dice vyšla teprvne nedávno (rok a nějakej ten měsíc) a místo novýho obsahu už je tu rovnou dvojka.
        • Vyšla s Ep VII, nový obsah dostávala, naposledy s Rogue one. Že ji chtějí posunout dále není špatně - jen aby to vyšlo :) (SP kampaň, ale hlávě širší možnosti pro nastavení MP - třeba COOP v. AI na všech mapách a modech...).
  • Preodered :D I am so faking Star Wars fanboy.
    • Nemůžu se rozhodnout, jestli je to fail, nebo sofistikovaný humor :)
      • a vy že jsi první kdo si toho všiml? A máš pravdu je to sofistikovaný humor.
  • cumpi3
    Jen bych zmínil, že Rey má světelnou meč, což je milá nápověda do dalšího filmu *4*
    • Pokud vim, už v VII držela meč a cítila a používala Sílu takže jaká nápověda že?
    • Mě hlavně Rey jako charakter sere, což mě je například naprosto jedno co bude, jen jsem doufal, že bude jen procházet...(Nejstupidnější charaketer za dobu existence SW, opravdu strašnej vejmrd...)
      • misho8723
        "Nejstupidnější charaketer za dobu existence SW"... jasné... hlavne, že existuje niečo čo sa volá Jar Jar Binks.. prvý prequel sa mi nedá ani pozerať, lebo by som sa musel na jeho kokotský ksicht dívať a k tomu ešte jeho akože vtipné hlášky počúvať..
      • Kozy
        A zrovna Rey mi v tom novym filmu přišla jako jediná fajn postava. Jinak to bylo nekoukatelný.
        • Jediný co na ní bylo zajmavýho byl ten přízvuk, jinak je hrozně vysírací
      • Rey je definice Mary Sue: https://cs.wikipedia.org/wiki/Mary_Sue
        Nemluvě o herečce, která přehrává snad i když se jen fotí :/
        • Na internetu je o tom dost debat, a většinový konsensus je takový, že tu definici nenaplňuje. Mary Sue je pojem, který vznikl ve fan fiction pro postavy, ze kterých trčelo, jak si jejich prostřednictvím autorka (typicky) naplňuje své sny. Tenhle aspekt u Rey chybí. Její postava je silná v tom smyslu, že si dokáže poradit s nepřáteli - její slabiny jsou velmi očividně v jejím nitru a historii. Proto nedokázala ani přijmout Lukův meč - což je situace, ve které by Mary Sue zásadně obstála.

          Ślabina Rey coby charakteru je jen to, že díky tomu, jak je schopná se vypořádat s fyzickými překážkami, bude složité udržet kolem ní konzistentně příběh. Prostor pro osobní konflikty a růst tam ale je, právě díky její charakterové nevyzrálosti.
        • O té koze ani nemluvím...
  • Tak tohle bude pecka jak sviňa. Stejěn jako Ep VII :-O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit