Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by tady někdo psal i o hře? Mě třeba SW BF přišel tak moc primitivní a strohý, že jsem to po hodině odinstaloval. A ani pěkná grafika to nezachrání
    • TheGGG
      to je ale škoda těch peněz co jsi za to dal ne?
      • Steam má do 2h hraní a tuším 30 dní od koupi celkem bezproblémový refund. Vracel jsem takhle Carrier Command. Na ten nativní akcelerátor kurzoru z konzolí si prostě nešlo zvyknout a žádná možnost jak to vypnout. Ale i tak je lepší pořídit si někde "bokem" vlastní demo a otestaovat jak to běhá a jestli to za to vůbec stojí a pak to koupit/nekoupit a smazat.
        • TheGGG
          ta hra o které on mluví není na steamu, ale na originu...
          • Sithard
            Origin ma taky refund
    • XorxoxTalarius
      Tak pro mne bude nejdulezitejsi kampan, stare Star Wars Battlefront 2 nemeli sice filmovou kampan, ale to propojeni map a postupny pruchod vsemi epozodami byl dostatecnou motivaci.
      Uvidime s cim se vyvrbi, jestli to bude jako neco co je pouze do poctu, tak to nebude nic pro mne.
  • jamar28
    Kylo Ren, to je ten nejcharismatičtější a nejdrsnější záporák všech dob z nových SW? Když jsem ho poprvé viděl bez masky, vyprskl jsem smíchy. Pořád jsem doufal, že bude jen nosit kafe skutečnému povedenému záporákovi, který se přece už musí každou chvíli objevit na scéně. Toho bych do hry snad raději nedával.
    • CRYPT
      Souhlasim. Toto individuum s nestrihanymi vlasy, to fakt muselo nacpat do scenare taky nejake individuum. Neskutecnej kekel. Zlatej Darth Malgus
    • cumpi3
      Kylo Ren je nejvic nepochopena postava...
      • Přesně, kam se na něho hrabe nějaký Darth Maul.
        • TheGGG
          pls, Maul a Dooko jsou asi tak milionkrát lepší než ten nosáč ren...
      • Přesně tak. Producenti vůbec nepochopili, jakého herce obsadit do role Kylo Rena.
        • Vždyť je úplně zjevné, že scénář je napsaný právě na tenhle typ postavy...
      • souhlasim, je nepochopitelne ze tam je
      • povídej přeháněj
    • Darth Emo?
  • nightborne
    Stačil mi náznak imperiálního pochodu na konci traileru, abych byl spokojen. Jsem jednoduchý, když jde o SW.

    Jenom, prosímprosímprosímprosím, nechte mě vraždit rebelskou verbež bez toho, abych se k ní musel nakonec přidat. Fakt.
  • Čo čekáte od Disney? Čistá Říha, nič viac.
  • TheGGG
    star wars VII byl děs, který se snažil křečovitě napodobit původní trilogii, ale zkazil to mary sue postavou rey a trapným příběhem a padouchy... říkejte se si o prequelech co chcete, ale alespoň nám přinesly, klony, maula, dooka, cis, windua atd.
    na kampaň se ale těším, ale snad bude lepší než třeba děs z BF1
  • Layton
    Přítomnost SP kampaně vzbudila mojí pozornost o druhý Battlefront. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že to bude jen taková "vložka", aby něco bylo. Prim bude určitě hrát MP.
    Šanci tomu dám.

    Co se filmu týče, Rogue One za mne jeden z nejlepších filmů SW univerza za poslední léta!
    • SP kampaň dělá jiné studio, o pouhou "vložku" by se tedy jednat nemělo...
  • Jestli někdo pochyboval, že Rebelové jsou teroristé co strčí Islámský stát do kapsy, po Rogue One už je asi jasno všem
  • Ten obličej mi trochu připomněl ME:A
    • Rejsek
      Mě připomíná Maggie z TWD :)
      • TheGGG
        tak to ani zdaleka, lauren cohen je kočanda, zatímco toto je klasickej neutrální xicht, aby se náhodou někdo neurazil, že jsou ve hrách moc hezký ženský postavy....
    • TheGGG
      ano, je to takový ten nezajímavý průměrný vzhled ženy s krátkými vlasy co nemá nikoho urazit...
  • TheGGG
    doufám, že ta hra bude mít hodně midichlorianů, ty mám nejraději...
  • cumpi3
    Mimochodem k nove triologii...jeden clovek si na netu vsiml nemale podobnosti s KOTOREM, docela te teorii fandim

    On Takodana, Skywalker’s lightsaber called to Rey, who experienced a Force vision. She rejected this call to destiny, but was captured by the dark side warrior Kylo Ren, with whom she shared a strange connection. Kylo took Rey to Starkiller Base, where he tried to understand her rapidly growing powers. With Finn in peril, she escaped and took up Skywalker’s lightsaber – and the quest to find the Jedi master.

    I can't help but see similarities between this and the story of Revan and Bastila Shan, only in reverse. Hell the name Ren could've come from a damaged holocron where the va was missing from Revans
    name. Rey even uses a staff weapon similar to Bastilas double bladed saber. It could be a re telling of that story

    Even his mask is similar. The only difference being the memory loss is reversed if they go that way with Rey's memories. I've always thought Kylo would eventually go back to the lightside. He hasn't severed all his ties because I'm pretty sure his name is a combo of sKYwalker and soLO, maybe so he remembers where he comes from. Or I'm just reading too much into it haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit