Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reklama navnadi, ale pak si clovek pusti gameplaye a ztraci o slabou Ps4 zajem *1*
  • Ethy
    Tohle je vskutku nesmrtelná skladba, akorát mi k tomu videu které má být veselé moc nesedí, ale to možná dost proto, že to mám hodně zafixovaný s Trainspottingem. Ale jinak jsem se u toho pousmál, takže asi dobrý :)
    • Asi tak... po chvilce jsem to musel vypnout a pustit si scénu, kde se Ewan McGregor po dávce heráku se slovy "I will proceed directly to the intravenous injection of hard drugs, please" propadá červenym kobercem někam hluboko do podlahy. *15*
      A abych pravdu řekl, Danny Boyle udělal za pomoci toho songu lepší lákadlo na heroin, než Sony na PS4. *15*
      • Člověk by řekl, že filmy jako Trainspotting a Requiem za sen od drog spíš odradí, než naopak.
        • "A abych pravdu řekl, Danny Boyle udělal za pomoci toho songu lepší lákadlo na heroin, než Sony na PS4. "

          Já to pochopil blbě, moje blbost.
        • To byla narážka na to, že se mi ta reklama na PS4 moc nelíbila. Get it?! Sem čekal, že to lidi pochopěj spíš tak, než že bych měl po Trainspottingu chuť na nitrožilní vstřikování tvrdých drog.. please.
  • dybowicz.r
    Moc rád hraju s kamarády :) Tohle se mi opravdu líbí, krásné promo.
  • MickTheMage
    Pekne, i ked Michael bol mozno o kusok lepsi :)
    • Malleth
      jj, Michael byl zatim od Sony asi nejlepší, a samozřejmě skoro všechny spoty s Kevinem Butlerem. Škoda že to přestal dělat
  • Ta Killzone část trochu připomíná video Deliver Hope na Halo Reach imho, až na ten odlehčený tón samozřejmě.
    Ale jinak hodně povedená reklama.
  • Miserius
    Povedená reklama, jen by teda nemuseli zpívat že přes den v parku pijou Sangrii *1*
    Aha, ono to je v původnim songu :)
  • God-of-War
    Bombová reklama. *1* Jinak Kullzone část se natáčela v ČR.
    • jojo..v Kladne, kousek od elektrarny
  • Docela sh1t promo. Bez myšlenky, nápadu, dobrého zpracování. Nemá to nic, čím by zaujalo.
    • Rhulad
      Tipuji, že hraješ na pc. Gamepad považuješ za sprosté slovo, máš tlusté brýle a 50 kilo nadváhu.
      • a já tipuju že si čurrák *1*
      • Ses fakt dobrej, pocitam ze jasnovidec nebo telepat..
        • Rhulad
          Dík. Zkusím odhadnout tebe. Fanoušek Skyrimu, asociální, občas sklony k depresi a řešíš to přejídáním.
          • Temer jsi to vystih. Zeru jak zjednanej a porad (2 metraky slabota), sem v depresi tak, ze zacinam uvazovat, ze si kvuli ni zahraju Skyrim, a nasledne se zabednim v pokoji a tyden o me zase nikdo neuslysi..
    • Tak raději šoupej nohama.
  • a pak nemaj lidi blbnout *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit