Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali by sa bezcitnosť a psychopatizmus propagovať aj lepšie? Vraždenie je zábava! Skrátka perfektný deň pre mentálne chorých psychopatov. Kto by odťal hlavu človeku, a popri tom si spieval romantickú pomalú pesničku? Ale veď je to celé len vtip, len sa snažia byť vtipný. Sú mentálne chorí, považujú to za zábavu, tak natáčajú podobné filmy a šíria svoj chorý svetonázor do celého sveta. Aby ovplyvnili teba, pretože Rockefeller jasne povedal, že treba zredukovať populáciu, a Spojené Národy (United Nation) majú v programe (Agenda 21) jasne napísané, že do roku 2050 bude na planéte len miliarda ľudí. Takže musia zničiť tvoj súcit a morálku, ináč by si začal brániť ľudí okolo seba, a potom aj oni by bránili teba. To nemôžeme mať, radšej sa zabávaj na psychopatických dielach ako toto, a nechaj si z mozgu vypláchnuť všetok súcit a empatiu. Hlavne nezačni premýšľať a pýtať sa „prečo?“, to by z teba páni sveta radosť nemali.
    • Jack1947
      Doufam ze tim nenarazis nato ze jsou hry prilis nasilnicke a agresivni a tvori... bla bla bla vrahy, (zrovna v aktualnim Levelu byl paradni clanek od Pana Rybky na podobne tema a dosel k prekvapivemu zaveru doporucuji precist, nejen tobe.) *4*
  • Asi jsem jedinej, ale mě se ta reklama nelíbí. Než jako reklama na zábavu mi to připadá jako reklama na hráčskou tupost. Představuje ty aspekty, které na hrách a hráčích rozhodně neobdivuji. Perfect day? Jak pro koho! Rozhodně víc se mi líbila reklama od Taco bell s PS4. Tam ten nadhled a vtip strká tohle s přehledem do kapsy.
    • ja myslim, ze nejde o to neco predstavovat, ale zaujmout, a to ta lehka prihratost a kontrast akce s lou reedovo perfect day naplnuje
      • To asi ano
  • kickasl
    vyborne video, ale mohlo byt trochu delsi
    • myslenka videa dobra jen škoda že herci vypadaji teple a video mohlo byt trochu brutalnejsi
      • Tobě se víc líbí hetero kluci, co ? Tak to asi umřeš sám *3*
  • Jack1947
    Takze kdyz shrnu reklamy, tak asi nej reklama jen skoda ze ani na PS4 to takhle nebude, vim narazim trochu nekam jinam. *4*
    • Whaat? Příspěvek výše vskutku nechápu *7*
  • Vemte si moje prachy a navalte PS4, první skutečná herní platforma je tady.
    • myslíš že timhle udelas dojem na lidi co maji dva titany v SLI?
    • myslíš to rok zastaralý AMD PC ? ..tak zase škoda ty nevykoný PC komponenty vyházet..chudákům to ještě koukám radost udělat může ...next - gen konzole Fail století..už před rokem byly ty next gen konzole zastaralý nevykoný krámy ty noumo *1*
      • Kdyby měl být hrubý výkon stejný jako u herních PC, tak by ta konzole stála stejně jako ze začátku stála PS1 a 2 tzn. tak 25000. Asi mají dobře spočítáno, kolik lidí by si to koupilo, podívej na počet prodaných kusů.
      • Moc tomu nerozumíš, co? Komponenty nejsou z PC, jsou speciálně vyvinuty pro nové konzole. Hrubý výkon dnešních PC je opravdu o dost větší, než nových konzolí, ale optimalizace je obrovská věc. Vem si, že PC mají HW různých výrobců NVidia vs AMD, Intel vs AMD. Tento HW má své speciální instrukce a mnohdy se "bijí". Každý výrobce chce prosadit své a potom programátoři nemohou využít veškerý potenciál. Dále speciální OS, kdy u konzolí je jediný požadavek na funkčnost systému pro hry. U PC je jednak více OS Win7, 8, Vista a jednak PC jako univerzální stroj musí mít v systému spoustu věcí které ho brzdí. Nic co je univerzální nemůže při stejném teoretickém výkonu, stejného výkonu v praxi.
      • God-of-War
        http://memecreator.cz/media/created/f2fxf1.jpg
        • Jazz
          Druhý největší Sony fanboy promluvil.
      • sám doma hraješ na 5 let starým šuntu a hry se ti nesekaj jen díky optimalizaci na současné konzole *3*
        • optimalizace na konzole znamená = low res. textury, malý dohled , nizká FPS ?...tak sem rád že hry na PC nejsou tak optimalizovaný jako na konzole ..já si radši optimalizuju hardware a hraju bez grafických omezení se vší parádou..a popravdě jedna hra s konzolí my chybí na jedina co bych chtěl Red death redemption .:)..to je tak vše co konzoloistům"zavidím" *1*
          • Rhulad
            optimalizace znamená žádná wokna, žýdný dx. Zkus si spustit hru na dx a pak na OpenGL. PS4 se za rok může klidně měřit s 770/780 GTX. Jinak je smutné, že u novinky na ps4 tu nejvíc blijí pc-nerdíci.
            • Vrook
              Jump: To QQ, který tak často používáš se očividně vztahuje na tebe. Opravdu jsi tu jedinej ubrečenej. *3*
            • nemohlo se měřit s mainstream PC před rokem , takže ne ..ja sem fanda ps 1, ps 2 to byly mašiny .:) ps 3 už byla hodně slabota a 4 no coment...
            • jump: co to meleš ty ořechu? go home, you are drunk!
            • Rhulad
              Co to proboha meleš ty nerde? Dyť ps4 ještě ani nevyšla, tak o čem to tady vlastně meleš? Jako pokud jsi nemocný na hlavu tak řekni, tím pádem si ušetříme zbytečné hádky.
            • QQ *5* Predpokladam, ze myslis tu optimalizaci, kdy hra vypada jak kdyby ji vytahli pred deseti lety a pro jistotu, aby se na to dalo divat, tak ji jeste zakrejou mlhou a rozpliznou, co to da. A zapomnel jsem se zminit o hratelnosti? :D

              Pockat bez konzoli by vlastne zanikl herni prumysl :( PC by uz nikdy neexistovalo.. QQ
              Dekujeme vam konzolisti *8*
  • PravyMonty
    Na tohle to ale nemá.
    http://www.youtube.com/watch?v=E2TmbmtmxHw
    • Asi jsi dal špatný odkaz, je tam jen nějaká hrozně stará hra.
      • Jack1947
        Nepochopils... nevadi snad priste. *3*
  • Za pár týdnů je PS4 doma, pak na jaře XBOX ONE a mám na vystaráno na pár let. A pokud se PC scéna zmátoří a bude mít dostatek zajímavých her jako třeba http://nextcargame.com nebo http://www.shadowwarrior.com tak pořídím i nějakej STEAM BOX, teda pokud těch pár kousků nevyjde i na konzole...
    • na jaře ..myslíš ty 2 nevýkoný dvoujadra starý 5 let od intelu jak se tvaří jako 4 jádro ? ma to málo paměti je to pomalá sraška ?..nák omilem next gen nebo jak se tomu říká? *1*
  • Minulý týden přiznala firma Foxconn, že porušila zákon tím, že donutila středoškoláky pracovat přesčas a v noci. Tisíce jich vyrábějí novou konzoli PlayStation 4. Když si studenti stěžují na zdravotní potíže, nikdo jim u běžícího pásu nepomůže. Jsou rukojmími svých učitelů, státních úřadů - a západních komerčních firem.

    http://blisty.cz/art/70497.html
    • jan.pospisil.35
      ve foxconnu sem dělal a nejni to takovej rozdíl oproti třeba automobilce tpca nebo philip moris jen vejplaty jsou o dost nižší
      • Já dával do kupy základní desky multifunkčních zařízení Hawlett Packard. Jestli bylo dobře 10ks ze 100, tak to byla dobrá várka. A to je HP jedna z těch spolehlivějších značek *4*
    • BookerDeWitt
      Africký domorodec by dal cokoliv, aby mohl studovat a ještě k tomu mít tu brigádu. Americký tlusťoch cokoliv, aby nemusel studovat a nemusel ani chodit na tu brigádu a mohl tak nerušeně pařit celý dny na té PS4. Svět je holt bizární a nespravedlivý.
  • Všichni zúčastnění již jsou umístěni v psichiatrických léčebnách, kde se jim dostává té nejvřelejší péče.
  • ja by som si perfektny den vedel predstavit skor takto :D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=uhYMVwn3pJw
    • Hmm, podzimní deprese nejsou protože je podzim, ale protože skončilo léto. Proč nemůže člověk hibernovat jako medvěd? *13*
      • Přes léto snad moc normálních lidí nehraje, ale fláká se venku s holkou, se psem, na motorce, na kole.... Takže na podzim konečně tohle všechno (až na psa a přítelkyni) zazimuje a je konečně klid se věnovat hrám, knížkám, modelaření... jen kdyby nebylo tolik školy.
        • Konečně??! *15* Spíš mi vysvětli, kdo by se jako nechtěl flákat venku s holkama celej rok? Bych klidně vyměnil všechny hry na světě za to aby bylo celej rok minimálně 25°C a slunečno. *15*
          • Já jsem za naše podmínky rád. V každym období se dá něco dělat. V zimě plesy, Jaro a podzim pes a grok. Léto voda...

            Já bych byl v takovim španělsku neštastnej, nebylo by, kdy dát do kupy mašinu, protože by se pořád jezdilo.
            • Jack1947
              Jo taky no, si myslim ze jsou celkem dobre. (pominuli ten extrem letos o prazdninach.) Zimu ych ale pokud mozno vypustil uplne tu rad nemam, a jestli se letos nezmylej tak ji nebudu mit jeste rad o trosku vic. *7*
        • Jack1947
          Skoly je moc... na to jak se tam malo dela. *7*
          • Zkus to při práci ;-) Za ty tři měsíce přelouskat deset skript, pár seminárek. Děsná sranda :-)
            • Jack1947
              Takhle jsem to prece nemyslel, ten kdo se uci a zaroven maka na 100% toho spise obdivuji. *3*
      • keby som mal vedla seba to dievca z klipu, tak by mohlo byt aj -30 pod nulou :D
    • pohodička...a léto je fuč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit