Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Dal jsem v tom měsíci přednost Titanfall i z důvodu, že všechna budoucí DLC budou zdarma.
  • Tak pro mě zatím vede kampaň u COD. Uvidíme, jak to bude zpracovaný, ale už jenom výběrem postav a tím co si vybrali od vyprávět(a jak) je to u mě mínus. Jestli si bf koupím tak ne kvůli kampani..
  • trulikuli
    osobně jsem zásadně proti islámským násilným praktikám, neziskovkám jako hatefreeculture a multikulturalismu, který je prostě nesmyslný, jen jsem poukazoval na to, že jsou lidé natolik přítomností zbblí, že své obavy a nechutenství tahají do vymyšlené hry. hraheš za černocha, je tam muslimka? nepřípustné a všichni to budem kritizovat...stupidita! co takhle se ve hře povznést a užit si jí? osobně se na nového batťáka těším a nechápu ty, co ho kritizují, proč sem vůbec chodí a otravují vzduch.
    • Souhlas, lidi by místo hraní měli schánět víčka a nahé ženy. Tím všechny multikulti muslimáky a zfašizované sluníčkáře zastavili a zase bude moct beze strachu chodit po ulicích kde budou jen ožralí slušní češi.
    • já jsem zase zapřísáhlej sluníčkář a zastánce multikulturalismu (s vyjímkou Islámu) ale ve hrách a filmech mě to štve protože je to moc nucený...
      • TheGGG
        tak to jsi málo sluníčkář... za to tě ostatní BrainFree soudruzi nepochválí...
    • To je právě ten problém, že krom těchto nesmyslů hra sama o sobě ani neni moc dobrá, takže neni důvod, proč se nad něco povznášet
      • trulikuli
        věc názoru, mě battlefield bavil a těším se
        • To je možné, což nic nemění na faktu, že se jedná o zcela průměrnou střílečku bez nápadu, jakých tu byly stovky, jediné čím vyniká jsou hezké kulisy, ale ty dobrou hru nedělajì
          • TheGGG
            stovky jich určitě nebyly... FPS her s dobrou kampaní zas tolik nevychází... vedle toho nánosu indie bahna...
            • Za indie bahno nevytasíš 60 euro + dalších neomezeně za DLC, ale cenu odpovídající kvalitě. Ale chápu že dnešním děckám stačí pohádky pro "dospělé" jako warhammer nebo batlefield.
          • trulikuli
            v poho, jak říkám, věc názoru. battlefield je pro mě příjemná odreagovačka a efektivní střílečka. kdybych chtěl něco hardcore, sáhnu po dark souls (což ještě hraju:) , ale pro mě osobně battlefield lepší, než posledních pár dílů call of duty.
  • trulikuli
    číst si tady rasistické žvásty o černochovi, muslimce, to pobaví. předně by si měli všichni přítomní kritici uvědomit, že je to jen hra, gamesa, vymyšlená kratochvíle. vám všem, co tady zavádíte politickopseudochytrolínské kydy- Warcraft taky nebyl skutečný a Orkové fakt nejsou :)...vzpamatujte se
    • Není to ale z vymyšlené doby. To warcraft je.
      Jak to napsal jenda84. Bohužel filmy a hry ovlivňují mínění mnoha lidí a pak si lidé myslí, že to tak bylo apod. Proto je dobré udělat to dobře nebo co nejméně blbě.

      A tahle politická korektnost z Ameriky je to samé. Předkládá to určitý stereotyp ve jméno "rasismu" a nějaké rasové vyváženosti nebo co to je hloupost. No a pak tomu zase někdo uvěří a je problém na světě.

      Přitom hry které se inspirují historií a nejsou zcela vymyšlené....Tam to lze udělat naprosto snadno. Udělat to tak, jak to bylo. Jestli tam bylo 90% černochů, bělochů, cikánů, muslimů jedno. Bylo to tak a hotovo. Lidé nadávají na to, že to tam docpávají uměle a prezentují tak blbý a vymyšlený stereotyp. Ne na to, že tam je černoch když tam má normálně být.
    • A co tady taky od mistniho plebsu cekal?? Samej rusofil a stoupa tady *9*
  • TheGGG
    No nevím... doufal jsem, že se bude hrát i za někoho z centrálních mocností... toto bude zase dost jednostrané. Ale beduinka sekající osmánce *1* *1* *1* toto v turecku nevyjde...
  • Kdy už děti pochopí význam věty "hra je inspirována první světovou válkou". BF1 není její věrnou kopií, není ani jejím simulátorem. Používá NĚKTERÁ dobová vozidla a zbraně. Prostředí, kam je hra zasazena, má navodit atmosféru konfliktu WW1 a místy se to autorům skutečně daří, ale pořád je to starý dobrý battlefield, jaký všichni dobře známe. Tak už prosím vás nechte těch nářků, jak je hra historicky nepřesná a nereálná. Pro blaho nás všech.
  • Tak to je škoda, vypadá to že single ani nezapnu, ale kvůli singlu si to stejně nikdo nekupuje. Tímhle stylem to pohřbí, spíš to vypadá, že se jim s tím nechce dělat a vymýšlet delší a propracovaý příběh tak to rozsekají na pár krátkých a zasadí do mulťákových map jen aby mohli říct, že tam single player mají a nedopadnou jk titanfall jednička. No bída....
    • Jenže i ten MP nestojí za moc a podle mně dopadne stejně jako Hardline pro pár nadšenců dobrý ...
  • Snad si děti nebudou představovat první světovou válku takhle :/ První světová byla zákopová válka, i když chápu, že reálnost musí jít stranou a dát přednost zábavě.
    • Určitě je to špatně, ale na druhou stranu ta hra není pro děti že :) I když ji budou hrát. Člověk ve věku hraní této hry povoleném si snad dobře uvědomuje, že to není podle skutečnosti.
    • Inquisitor
      Zákopová byla západní fronta.
      • Zákopová byla i východní fronta po prvních měsících války. Stejně tak italská fronta a Gallipoli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit