Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už děti pochopí význam věty "hra je inspirována první světovou válkou". BF1 není její věrnou kopií, není ani jejím simulátorem. Používá NĚKTERÁ dobová vozidla a zbraně. Prostředí, kam je hra zasazena, má navodit atmosféru konfliktu WW1 a místy se to autorům skutečně daří, ale pořád je to starý dobrý battlefield, jaký všichni dobře známe. Tak už prosím vás nechte těch nářků, jak je hra historicky nepřesná a nereálná. Pro blaho nás všech.
  • jenda84
    dobrý den - pro redakci nebo cenzor - můžu se zeptat, proč jsou smazaný moje příspěvky bez jakýkoliv narážky na rasu pouze zmiňující historickou nepřesnost??? Může mi to někdo z redakce vysvětlit? Ve 32 letech se mi nestalo, že by mě někdo mazal příspěvky.. nechápu.. ale toho vocasa trulikuli tady necháte jo? přijde vám to normální? díky za odpověď
    • Mozna cenzor tvuj prispevek vyhodnotil jako pokus o trollovani. Na jeho obranu - nekdo brecici ohledne historicke nepresnosti BF1 je na 90% fakt troll.
      Kazdopadne je hezke videt, jak jsi ve svych 32 letech uzasne nad veci a nedelas si hlavu z nejakych pitomych minusu na jakesi zapadle diskusi :))
    • Neřeš to, nemá to cenu.
      Mají tady z tebe akorát srandu.
      • tady jim jde jen o prokliky na reklamu jinak je jim to putna proto vse mazou co kdyby jim to pitomy adsense zablokovali... musej mit vse v souladu s hateidiotama *3*
    • jenda84
      mínusy jak kdejakej píč*s.. to je tzv svoboda slova - kdejakej hejl si tady může vypisovat jeho hatefree názory, ale když napíšu konkrétní názor ke hře, která je totálně mimo historický reálie, jsem smazanej. FU games. *7* *7*
      • Nebreč.
      • V těch tvých 32 letech si z toho překvapivě nějak na měkko, což vzhledem k tomu věku osobně moc nepobírám, a navíc se vyjadřuješ jako správnej fuckt kůl chuj se smajlíčkama. Tak jinak bacha na tebe drsoni, redakce se určitě lekne...
  • Tak to je škoda, vypadá to že single ani nezapnu, ale kvůli singlu si to stejně nikdo nekupuje. Tímhle stylem to pohřbí, spíš to vypadá, že se jim s tím nechce dělat a vymýšlet delší a propracovaý příběh tak to rozsekají na pár krátkých a zasadí do mulťákových map jen aby mohli říct, že tam single player mají a nedopadnou jk titanfall jednička. No bída....
    • Jenže i ten MP nestojí za moc a podle mně dopadne stejně jako Hardline pro pár nadšenců dobrý ...
  • Luckiller
    Ten moment, když jsi uvědomíte, že čtvrtá série Černé zmije je historicky přesnější, než nový Battlefield *3*
    • Coffin.Corner
      Tohle bych dal na obal *1*
    • Magister_Peditum
      I Baldrickovy kulinářské hody? *15*
      • Fillet mignon z krysy *1*
    • Jo, bohužel ano. WW1 byla bída, každej hledal jak se z ní vyvlíct neb nemusel chytnout ani kulku, ani šrapnel a přesto se domů nevrátil.
    • *1* 1+
  • Tak pro mě zatím vede kampaň u COD. Uvidíme, jak to bude zpracovaný, ale už jenom výběrem postav a tím co si vybrali od vyprávět(a jak) je to u mě mínus. Jestli si bf koupím tak ne kvůli kampani..
  • divný že tam nikdo nemá knírek
  • trulikuli
    osobně jsem zásadně proti islámským násilným praktikám, neziskovkám jako hatefreeculture a multikulturalismu, který je prostě nesmyslný, jen jsem poukazoval na to, že jsou lidé natolik přítomností zbblí, že své obavy a nechutenství tahají do vymyšlené hry. hraheš za černocha, je tam muslimka? nepřípustné a všichni to budem kritizovat...stupidita! co takhle se ve hře povznést a užit si jí? osobně se na nového batťáka těším a nechápu ty, co ho kritizují, proč sem vůbec chodí a otravují vzduch.
    • Souhlas, lidi by místo hraní měli schánět víčka a nahé ženy. Tím všechny multikulti muslimáky a zfašizované sluníčkáře zastavili a zase bude moct beze strachu chodit po ulicích kde budou jen ožralí slušní češi.
    • já jsem zase zapřísáhlej sluníčkář a zastánce multikulturalismu (s vyjímkou Islámu) ale ve hrách a filmech mě to štve protože je to moc nucený...
      • TheGGG
        tak to jsi málo sluníčkář... za to tě ostatní BrainFree soudruzi nepochválí...
    • To je právě ten problém, že krom těchto nesmyslů hra sama o sobě ani neni moc dobrá, takže neni důvod, proč se nad něco povznášet
      • trulikuli
        věc názoru, mě battlefield bavil a těším se
        • To je možné, což nic nemění na faktu, že se jedná o zcela průměrnou střílečku bez nápadu, jakých tu byly stovky, jediné čím vyniká jsou hezké kulisy, ale ty dobrou hru nedělajì
          • TheGGG
            stovky jich určitě nebyly... FPS her s dobrou kampaní zas tolik nevychází... vedle toho nánosu indie bahna...
            • Za indie bahno nevytasíš 60 euro + dalších neomezeně za DLC, ale cenu odpovídající kvalitě. Ale chápu že dnešním děckám stačí pohádky pro "dospělé" jako warhammer nebo batlefield.
          • trulikuli
            v poho, jak říkám, věc názoru. battlefield je pro mě příjemná odreagovačka a efektivní střílečka. kdybych chtěl něco hardcore, sáhnu po dark souls (což ještě hraju:) , ale pro mě osobně battlefield lepší, než posledních pár dílů call of duty.
  • trulikuli
    číst si tady rasistické žvásty o černochovi, muslimce, to pobaví. předně by si měli všichni přítomní kritici uvědomit, že je to jen hra, gamesa, vymyšlená kratochvíle. vám všem, co tady zavádíte politickopseudochytrolínské kydy- Warcraft taky nebyl skutečný a Orkové fakt nejsou :)...vzpamatujte se
    • Není to ale z vymyšlené doby. To warcraft je.
      Jak to napsal jenda84. Bohužel filmy a hry ovlivňují mínění mnoha lidí a pak si lidé myslí, že to tak bylo apod. Proto je dobré udělat to dobře nebo co nejméně blbě.

      A tahle politická korektnost z Ameriky je to samé. Předkládá to určitý stereotyp ve jméno "rasismu" a nějaké rasové vyváženosti nebo co to je hloupost. No a pak tomu zase někdo uvěří a je problém na světě.

      Přitom hry které se inspirují historií a nejsou zcela vymyšlené....Tam to lze udělat naprosto snadno. Udělat to tak, jak to bylo. Jestli tam bylo 90% černochů, bělochů, cikánů, muslimů jedno. Bylo to tak a hotovo. Lidé nadávají na to, že to tam docpávají uměle a prezentují tak blbý a vymyšlený stereotyp. Ne na to, že tam je černoch když tam má normálně být.
    • A co tady taky od mistniho plebsu cekal?? Samej rusofil a stoupa tady *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit