Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovolím si nesouhlasit s bilancí dobrých filmů dle her, zatím jsem byl svědkem 3 úspěšných pokusů - Postal, Silent Hill a Mortal Kombat, který je tak špatný až je dobrý(narozdíl od Street Fightera, který je tak špatný, až je nejhorší). AC mám docela rád, nehrál jsem všechno, naposled Unity, ale námět který funguje ve hře(hrách) je naprosto nevhodný na film a nezachrání to ani hvězdné obsazení, stejně jako Warcraft nezachrání ani ta nejlepší CGI na světě, dokud svojí vykradenou "lore" budou brát vážně, mohlo by to být dobré jako akce odlehčená komedií viz první Avengers, ale jestli si chtějí hrát na highfantasy, tak potěš koště...
    • Postal od Bolla jako uspesnej pokus?
  • Krescz
    není to takovej brak jak jsem čekal (doufám)....ale nvm jestli to je tím, že jsem už viděl pár trailerů na Warcraft, což bude hrozná békovina *4*
  • imdb 3/10 csfd 34% *5*
  • Amylee.Anderson
    Ta hudba to trochu zabila, to roboticky rameno je rivny, spanelskou inkvizici jsem fakt necekala :D. Ale jinak to vypada moooc hezky :3
    • zx_spektrum
      Nikdo nečeká španělskou inkvizici!

      Jinak ano, robotické rameno je hodně divné, to "normální" zařízení jako v AC1, 2 jim asi přišlo nedostatečně cool. Tím alespoň pro mě jasně definovali svůj vztah k předloze a bez ohledu na to, že je tam dobrej Fassbender prostě očekávání sníženo na "lehce podprůměrný film".
  • Jack1947
    TY vle proč tam strkaj takovej imbecilní K(rap)*7* *11* *12* nechápu jinak. Nevím první trailer a trochu zvdáleně to toho Assasína aspon připomínalo - naopak to rameno působí zas celkem originálně. Uvidíme co z toho nakonec vyleze.
  • Todle nezachrani ani Fastbender
    • neni treba nic zachranovat, vypada to lip jak warcraft.
      • Magister_Peditum
        To není zas tak těžký. *15*
      • To z toho ještě ovšem ani vzdáleně nedělá dobrý film, že?
  • je strasna sranda jak to tu nekdo porovnava s warcraftem , ktery nikdo nevidel :D :D vtipne
    • Inu, tak to už u pokecu o trailerech bývá, že se probírají filmy, které ještě nikdo neviděl, sledovat trailery na filmy co jsi už vidèl je trochu nuda *3*
  • Super trailer, zajímave zvolená hudba, myslím že je se na co těšit.
  • takze film si bere ze hry i ten naprosto nejdebilnejsi a nejotravnejsi dejovy motiv a sice abstergo a geneticke 'vzpominky'.. kolik petic se podepsalo za jeho odstraneni, a oni ho presto adaptuji do filmove verze. to musi byt teda mozkovny
    • Zdá se, že ti té mozkovny taky moc nebylo dopřáno, ale jinak máš pochopitelně pravdu, je to veliký šok, že si film založený na videoherní předloze vybere motivy z té videoherní předlohy.
      • tady ma nekdo problem s chapanim psaneho textu asi *1*
        • Kdyby jen textu *7*
  • Škoda Fassbendera, tohle bude hrozná patlanina.
    • Přesně tak, tenhle herec, když přijde na scénu tak se všechny hlavní postavy dostávají do role náhradníků. Proč kývl zrovna na videohru ví snad jen čert.
      • On na to nekývl, sám to chtěl, protože myšlenka dostávat se do role zabijáků přes myšlenky ho natolik zaujala, že nejenom chtěl natočit film rovněž si dal celou herní sérii.(Předem předejímám, že to není zrovna nadšenec her..) Kdekoliv na netu když pohledáš najdeš o tom rozhovor stačí ty věci chtít najít a ne pindat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit