Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    " Ne, nejsem masochista, naopak." - Ne, jsi masochista! *1* Tenhle paskvil zní jako nejhorší noční můra za poslední pětiletku...
    • smejki
      Zatímco s hra lopotila sama se sebou, já jel někde bokem v idlu *1*
  • Promiňte že je to mimo téma ale viděli jste zprávy na novinkách ? :D Zas dobře pobavili ty redktoři jsou asi celkem dobře vypatlaní :D
    "Sedmnáctiletý řidič noc před neštěstím ujížděl policistům v počítačové hře"
  • prudislav
    Pokud já vím tak hra je pořád v alphě a vydává se stylem minecraftu prodejem už od alphy - jen nechápu proč to neuvádí ve steamu
    • Black_Hand
      ano, ale i tak je to stejny pripad jako warz, tedy si zaslouzi stejny pristup. pokud na strance na steamu neni obrovskym cervenym pismem TOHLE JE ALPHA, tak si hra nezaslouzi slitovani.
      • ucho
        je tam napsáno, že je stále ve vývoji...
        • To je Minecraft taky a už dlouho není ani v betě. ;)
      • prudislav
        to asi jo no - na steamu je psaný jenom že je to "continually being developed and updated" což je docela málo
        • Black_Hand
          jj, po tehle hlasce spis cekam novy prace, vyrobky, nepratele atd. nikoli zakladni veci jako treba cast AIcka zabyvajicim se nosenim veci.
  • Kr.Pa
    Dle mého osobního názoru je greenlight jen mezera ve steamu, ktera byla potreba vyrovant. Valve si totiz uvedomilo, ze Kickstrater je az prilis uspesny projekt a pro ne potencialne nebezpecny nevyuzity trh, ze s tim proste muselo prijit. Zivi se jen na jinem napadu. Mimo to na ostatnich online obchodech se nemusi takhle skemrat.
    • GlaDOS
      A je ti známo, že Greenlight není crowdfunding? Kickstarterovský trh je od Greenlightu dost zásadně.rozdílný.
      • Kr.Pa
        Cely Greenlight je zalohen hlavne na indie scene a tedy iprojektech z Kickstarteru. Vzdy to tam ted vse nabizi ? Kickstarter me aspon tu odvahu jit do uplne nove a velice nebezpecne veci sam (v dobe kdy radila Sopa a Pipa). A Valve vy proste nemuze dovolit opovrhovat timto trhem. A co je horsi, projekty, ktere meli na KS uspech (a ty pocty fanousku tam jsou videt) ted musi skemrat v tomto mizernem Greenlight , kde ani po 2 mesicich nikdo nevedel jak presne funguje a co se od toho ma cekat ? To snad nevidi, ze kdyz tomu lidi dalsi vse penize a ano, ze o to asi bude zajem, proc to tedy znovu posilat do dalsiho hlasovani ? Je to je chyba velkych (starych) firem, ktere nehodlaji chodit do rsikantnich akci ale kdyz neco vyjde (budiz tim ten KS a GoG) tak si najednou museji vzit taky cas sveho krajice jenze to museji udelat jinak, aby to nebylo tak okate.
        • GlaDOS
          Úspěšné a hotové Kickstarter projekty nemusí nutně přes Greenlight. Pořád mohou odeslat hru na posouzení přímo do Valve. Vážně pochybuji, že nový Broken Sword, Planetary Annihilation nebo Wasteland 2 bude muset na GL. Vždyť tam nemusela ani The Banner Saga. Kickstarter je na sehnání financí potřebných k vývoji, Greenlight je síto do online obchodu, kam jdou už hotové (očas i polohotové) hry. Ať na to koukám jak chci, pořád tu vidím markantní rozdíl.
        • Nehci nic říkat, ale když Valve přišlo ze steamem tak to taky bylo něco nového a nebezpečného.
          • Naopak, Valve to mělo se Steamem krásně spočítané.
        • Menttor
          Netřep tady chujoviny... *7*
    • Asi mi něco uniká, mohl bys to, prosím, dovysvětlit? Vždyť kickstarterové projekty budou na Steamu vycházet...
      • Kr.Pa
        Budou vychazet ? je to slovo pro ani ne 5% z nich ?
  • Hmm, velká škoda, hra vypadala celkem lákavě, přemýšlel jsem o koupi. *9*
    Tak si holt zůstanu u Dwarf Fortress... Jen si budu muset opět proštudovat nějaké tutoriály, je to nějaký pátek, co jsem hrál naposeldy, jen letmo si pamatuji, jak vykutat jeskyni. *1*
    • Já to oprášil asi měsíc zpátky, základní tutoriály jsou na youtube i nějaké české (angličtinu zvládám, ale přecejen zrovna u DF jsem dal přednost češtině), pokročilejší jsem pak hledal na wiki (pumpy, větrné mlýny apod.).
      Co jsem hlavně vůbec neznal je ten LazyNewbPack, který je imho hodně dobrý na hraní. Především DwarfTherapist na rozdělování práce, hra je najednou hratelná i nad 50 trpaslíků.
      Momentálně mám pevnost s 200+ trpaslíky, epickou vstupní branou a hodovní halou, vodu pumpuju z podzemního jezírka přes 40 pater a v hodovní hale mám vodopád. Prostě super :-)
      • DwarfTheRapist? To zní dobře.
        • Do dwarf fortress by to pasovalo tam se už teď dějou takový věci.
        • smejki
          jo, je fakt dobrej, navíc vždy skoro ihned odladěný na aktuální verzi
      • Black_Hand
        kam se hrabe sim city? :D
    • zkus Gnomorii
      • Gnomoria urcite stoji za vyskusanie. Ta hra ma podla mna slubnu buducnost *5*
        http://gnomoria.com/
  • Hlasujte pro tohle : česká tower-defense s husity, vypadá slibně
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=129152046
    • Hotovo a maj u me velky plus za napichnuty deti a song :)
    • Já si všiml, že Dan Vávra psal na twitteru o nějakých důležitých schůzkách. Takže to bylo kvůli Greenlightu... *1*
  • Paulcz
    Takhle asi skončí většina projektů, ne každej si může dovolit strávit 8 hodin denně vývojem hry a přitom chodit do práce a žít.. :)
  • nejak nechapu smysl clanku... kdyz se hra dostala do greenlight tak to tam asi nekdo odhlasoval. to ze se nelibi autorovi clanku je vec druha. lidi to tam chteli a autor se se steam dohodl, hotovo, tecka. pokud nekdo ceka ze tam bude neco jako DF, tak ne nebude! :D
    • autora článku je potřeba brát s nadhledem i v diskusích
  • maros.goc
    tak ma napadá otázka, či vzišlo z Greenlightu doteraz niečo dobré ...
    • Project Zomboid není tak špatný (Zkoušel jsem pouze očesané demo na hlavních stránkách hry, ale i tak to bylo celkem dobré). *3*
      • Black_Hand
        z toho jsem videl video. ta hra si podle me zaslouzi vetsi propagaci. snazi se byt o dost vic, nez jen cisty survival z hlediska gameplaye, jde taky o ostatni lidi. coz je super.
        • Tvůrci do hry chystají i cosi jako multiplayer. Tuším, že pravděpodobně pouze v podobě coopu, což je IMHO dobře.
          Každopádně přemýšlím o koupi, když už to s Towns není tak horké, mohl bych se vyřádit tu (vím, jedná se koncepčně naprosto o něco jiného, ale co).
          • GlaDOS
            Project Zomboid si kup. Není zase tak drahý a už teď nabízí na svoji cenu slušnou hratelnost. Navíc to docela razantně vylepšují. Nové nasvětlení, nový systém animací, streamování mapy, nový systém řízení NPC, pěstování rostlin,... Bude toho víc, ale já vždycky počkám delší čas a pak jen koukám, jak to vypadá čím dál tím víc lépe.
    • Hele je fakt, že z té hromady pokusů o hry se těžko vybírá, mě osobně však pár kousků zaujalo jednoznačně Kentucky route zero a waking mars. Ale teď hra, která mě natolik zaujala, že jsem pro ni hlasoval http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92921128. Dobrý dabing, grafika, nápad.
    • Pethulla
      tak třeba Euro Truck Simulator 2
    • Shania
      urcite, ted naposled naprikald vylepsena verze kingdom rush, coz je s prehledem nejlepsti tower defense na trhu.
      • Vitekb
        Proč je to na Greenlightu, hrál jsem to zdarma už asi před rokem?
        Je to fakt dobrý, ale myslím, že třeba Defender's Quest nebo Defense Grid jsou lepší.
      • maros.goc
        tak to nepoznám ...asi preto, že nehrávam také hry :)...ale vážne napr. prvá hra čo vyšla z Greenlightu McPixel ...wtf?!
        • Black_Hand
          eurotruck simulator 2, mcpixel, primordia, kentucky route zero, waking mars, miasmata, giana sisters, air buccaneers...jen pro priklad :).
        • Menttor
          McPixel je naprostá paráda... *3*
        • McPixel je výborná hra, velice vtipná.
        • Shania
          nez to vyjde na Steamu, tak tady je puvodni verze zadarmo http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush
      • ucho
        tower defense hry miluju a většinu jsem hrál, ale kingdom rush mě od samotného začátku nebaví :/ (tím nechci říct, že je to špatná hra...)
        • A co tím tedy chceš říct? ;)
  • joo takze takove pecky hrajete na PC hahaha. konzole sou budoucnost
    • ...napíše člověk, jenž má ve větě 4 chyby, s nickem: "codkiller". To se potom není čemu divit. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit