Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prečo potom nevracali peniaze za Mass Effect 3? a za iné uťaté AAA hry za 60 dolárov?? ako je Assassins Creed, Call of Duty, atď atď...tiež uťaté nezmyselné konce
  • 5irp373
    Byl bych opravdu rád, aby v Greenlightu nevybiral Steam hry, ktere jeste vubec neexistujou (a hlavne ty ktere jeste nemaji ani dokonceny KickStarter atd.)...
    Mám ten pocit, že přážná řada her, která se přes Greenlight do Steamu dostane je právě takového typu. A momentálně také vidím trend, že krom toho že hry nejsou hotové... tak je ještě fláknou do Early Access(u).
    A hry, ktere existujou a jsou dodělané, pořád trčí vesměs ve frontě.
  • C-BEAM
    tiež sa mi to nezdá, hra trvá približne 4,5 hodiny (podla lets play na YT), za cenu 10 euro to nie je najhoršie. Koniec je nehorázne utnutý ale to predsa nezmaže 4-5 hodín hry.
  • Tohel je snad prace herni pissalku, ne? Varovat hrace pred takovou zlodejinou a ne se jenom nekde rvat chlebickama. Oba tebou jmenovane servery se k cele situaci postavili s profesionalitou, o ktere si muzou pani odbornici na kombo google translate/neogaf nechat jen zdat.
  • Tak teraz sa vdaka natlaku prida na koniec kratucke video a bude vsetko ok potom? Nechcem obhajovat hru ale nespominam si zeby som videl nejaky skutocne zaujimavy koniec za posledne roky v hrach. Mozno ten z Bioshock infinite bol prinajmenej stylovy ale dalsiu hru by som asi hladal marne.
  • Ten kickstarter zacina byt dvojsecnou zbranou. Mimo skvelych hier tam niektory slubuje veci ktore v hre nikdy nie su implementovane alebo hra proste nie je dotiahnuta do finalneho konca. Popritom ich cielova suma je prekracovana o peknych par tisic dolarov. To moze byt kvoli neschopnosti vyvojara odhadnut cas a prostriedky nutne pre dokoncenie hry, alebo len cisto z vypocitavosti a zo snahy sa nabalit.
    Steam zase aj vdaka greenlight zacina predavat hry ktore mozno vobec nebudu dokoncene. U kickstarteru to clovek aj berie ale pri steame by to byt nemalo. Sam som kupil 2-3 early access hry a podla updatov sudim, ze to mozno vobec nebude ani dokoncene. Spomenut sa patri napriklad slavne War Z(ktore bolo aj stiahnute na nejaky cas). Tento dark matter az tak cierno nevidim, hoc suhlasim, ze ten koniec je pritiahnuty za vlasy ale ak tie veci co su v popise hra obsahuje tak neviem preco sa az tak ludia buria.
    Nejaka kontrola kvality by sa ale zisla. A pri kickstartery si clovek musi davat velky pozor do coho vobec investuje. Lebo je sanca, ze ani svoje peniaze a ani hru ktoru autor predvadza v kratuckom videu vobec neuvidi.
  • Black_Hand
    dam ti priklad. predstav star trek wrath of khan, kdy reliant vleti do mlhoviny a konec filmu. a potom ti reknou, ze si musis pockat na pristi film... aby te pumpli o penize jeste jednou. skryvaji vyslednou cenu zazitku, nejednaji primo. to neni koser.
  • Iceberg Interactive... ti mají co dočinění i se Star Drive... Tam třeba taky jednoho krásného dne budou pořádně fungovat zásobovací lodě které jsou alfou a omegou všech balistických zbraní.
  • mně to hlavně nepřijde jako nějaká závada na hře - dobře, končí to zvostra a pitomě, ale hráli jste třeba teď toho Van Helsinga? na konci se pustí kraťoučký video, který nedává žádnej smysl, a taky se vrátíte do hlavní nabídky... jasně, mohli se obtěžovat taky s videem, ale plácli tam jen wall of text, což je trošku trapný, ale vracet hned peníze? copak někdo našel nějaký konkrétní problémy v samotný hře?
  • Takovýhle faily se stávají 1-4krát za rok a hrát kvůli tomu přes 2 tisíce her je vážně zbytečný.
  • Robotron3
    Tak to je smutný. Neměli by si ti prodejci jako gog a steam nejdřív tu hru zahrát, aby věděli, co vlastně budou prodávat? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit