Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jinak zatím T II skvělé, přijemná hra na příjemných 8/10, časem možná zvýším. Jenom doufám, že se nedostaví stereotyp, co byl u 1. dílu, kvůli kterému jsem hru dohrál jenom jednou, jelikož být v nějakém XX. patře a pořád skoro to samé a stejné, to bylo na palici.
  • Veskoslav
    Jo ale nehrál jsi ani jedno, jak je u Tebe naprosto obyvklé.....
  • Přečti si článek v odkazu od Black_Hand, tam je krásně vysvětlené v čem je D3 lepší než T2.

    Jinak za sebe musím říct, že tenhle typ her mě nikdy moc nebral. Bavilo mě jen D2 a zbytek mi nepřišel vůbec zábavný (včetně D3), ale T2 mě neuvěřitelně baví hrát. Těším se až se vrátím z práce a budu pokračovat se svým Inženýrem.
  • Trol.diskuzni
    Datadisk se bude nazývat World of Diablo: Pay an Auction in Dollars = WoD:PAD.
  • genki.sudo
    No ja som sa len opýtal jednoduchú otázkou a zatiaľ som nepočul žiadny názor.. T2 som ešte nehral, myslím si že to nestojí ani za upirátenie..

    D3 ma presvedčilo že tento typ hier je už 'za zenitom'..
  • no, ale stejně už má DIII vyděláno, víš jak. Takže Activision si může mnout ruce, jak to vyšlo a hráči tím zase souhlasili s politikou omezování ze strany Blizzardu. Je to škoda, už bychom mohli dostat rozum :), je to taky teď nebo nikdy.
  • A hrál jsi Torchlight 2? Ona to není blbost. Nicméně pokud jsi jeden z těch co slyší jen na značku, tak chápu, proč provokuješ.
  • genki.sudo
    To, že budete reagovať blbosťami omielanými na internetoch posledné dva mesiace, to som i čakal..

    Nič v zlom :-)
  • 19e není tak moc aby jsi si to nemohl vyzkoušet na vlastní pěst a věř, že to bude lepší než nějaká recenze.
  • walltar
    I see wat u did there *1*
  • Black_Hand
    btw, doporucuju skvely, zabavny clanek na destructoidu :) http://www.destructoid.com/diablo-iii-is-blatantly-better-than-torchlight-ii-229923.phtml
  • tak tohle se ti Trolle povedlo *1*
  • Diablo 3 je v podstate dobrá hra. No veľa prvkov čo má Torchlight tam chýba a to dosť obmedzuje.
    Som 60 Monk 11 paragon, no už teraz uvažujem, že na to kašlem a vrhnem sa na Torchlight. Čo som čítal na IGN 9,1/10, tak je to tiež proste farm fest a v poslednej dobe mi to pride hlavne po dohrani diabla ako stereotypna nuda... a pritom mi **** vždy padne v diable po tom farmeni expov a dropov.

    Hra tu už niekto ten Torchlight (tAK sa sem vyjadrite pls) ? Chcel by som kvalitnu recenziu a hlavne by som chcel tu hru porovnat s Diablom 3. ano chcem to porovnat - ostatne o tom to cele je. Zistiť či sa do toho oplati isť a či to ponúka viac - než len nonstop farm fest.
  • V tom, že Torchlight 2 je skutečný nástupce Diabla. Hry nejsou o značce, ale lidech kteří na nich dělají a v tomto případě je to znát až moc. Stejná situace jako Gothic -> Gothic 2: NotR -> Risen.
  • V tom že je to jako Diablo narozdil od noveho Diabla? :-D
  • Trol.diskuzni
    Torchlight je rozhodně kvalitnější než jiná nová značka, WoD (World of Diablo), pod kterou letos vyšel první díl s tajným podtitulem Paradise of the Auction Lore. *6*

    Tedy zkráceně řečeno - WoD:PAL je jen nepovedená komerční sratchka! *11*
  • genki.sudo
    V čom ?
  • genki.sudo
    ....
  • Jednička mě docela bavila, ale od dvojky se už od včerejšího večera nemužu odtrhnout...Cca 4 hodiny a jsem v Aktu 2... Rozhodne doporucuji, za 400kc supr kup. Pro me lepsi jak diablo 3 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit