Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku of topic, neviem ako je to v ČR ale u nás na Slovensku keď si chcete pozrieť film legálne, tak ste v nevýhode oproti tým čo filmy kradnú. Lebo častokrát film nie je ani na Itunes, HBO GO, Netflixe alebo Google Play (nehovoriac o tom že u nás ani nie je dostupný český dabing), zato na torrentoch filmy sú bez problémov.
    • 0011
      Filmy nepirátím, řeším to tak že si počkám na blu ray, v nekomprimovaném fullhd to mám ve stejnou dobu jako piráti(+než to doručí pošta). Na věci který bych si nekoupil jdu do kina, ale zrovna u Tomb Raider si počkám až na placku. Jestli se ti nechce čekat tak leda to kino. Pokud si stejně jako já ochotný platit víc než jen za připojení k internetu tak proti pirátům budeš vždycky v nevýhodě
      • Jack1947
        Ne nemáš pokud BD jako v případě SW to výjde až o 14 dní dříve ;)
        Ostatně většina filmů je předstihem před distribucí.
        • 0011
          Vzhledem k tomu, že ty filmy jednak sbírám a jednak na ně čekám čtvrt až půl roku od premiéry v kinech tak mě ta rychlost nezajímá, jestli to v rámci půl roku má někdo o pár dní dřív a to ještě bez bonusů a když už něco "musím" vidět, tak kino je pořád lepší než kinorip, jestli se to teda dneska ještě dělá. Další věc že nemusím stahovat 20 gb dat. Taky jsem dřív na harddiscích hromadil filmy, na který jsem se ani většinou nepodíval a od dob dvd je sbírám, teď už jenom blu ray. Starší pecky jsou levný seženeš i placku pod stovku a pokud je to špatně hodnocený tak i sběratelku za levno, steelbook need for speed mě stál 120 korun a ne až tak dlouho po premiéře filmu, ale zrovna tohle jsem ještě neviděl a dle recenzí se mi ani moc nechce *1*
          • Jack1947
            Jak myslíš a 20gb dat není opravdu plné BD, to bych ani netahal bonusy/vystřižené scény bych stejně mohl sjet na jTBu. Mě to nevadí jen by to chtělo více větších disků a každý na něco jiného možná.
          • Hezký no, ale koupit si domů Need for Speed jenom kvůli tomu, že to bylo ve steelbooku a pak se na to nikdy nedívat, protože to je totální odpad... Označil bych to za plýtvání místem.
            • Já se na něj eventuálně podívám, nebral jsem ho jen proto, že to je steelbook, a taky netvrdím, že to je totální odpad i když ty sbírám taky jako třeba věci od Eda Wooda
            • Jack1947
              Odpad zase ne ale zbytečnost jsou určitě hodnotnější filmy který by si zasloužily steel book.
      • Mne skôr ide o ten princíp že aj chcem platiť, ale nemám kde *4* Ani som nemyslel Laru, čo je úplne nový film, ale skôr filmy z r. 2017, napr. by som si chcel pozrieť Wind River ale legálne ani nemám šancu, čo je trochu na hlavu.
  • Herečka skvělá *4* jen nevím jestli pro tento film, zatím jsem neviděl. Ale hrála už v hodně akčních filmech.
  • Shark punch, baby!

    https://www.youtube.com/watch?v=BwBt7EYg80w
  • S filmem spokojenost, bavil jsem se. Konečně normální Tomb Raider, takhle nějak jsem si ho přál tehdy, když ho točili s Angelinou. Tehdy to co jsem viděl, jsem nějak nepobral. Film s Angelinou mě ničím nezaujal, nebavil, pro mě kravina. Nový Tomb Raider i když tam je herečka, která není sexistická je parádní dobrodružství, sice tam je pár věcích trochu přehnaných ale jinak jsem spokojen. Legenda, hrobka, záporáci a klaďasové. Motiv hlavní hrdinky, gradace, finálko, nějaké ty emoce. Prostě pohoda :-)
  • Videl. Super film. Naopak to jodne stoji na hlavni aktorce a jejim hereckym umu.
  • Recenze od Mirky Spáčilové na idnes.cz je mnohem střízlivější a pravděpodobně lépe vystihuje kvality filmu *3*
    • Corvus
      :-D I Fuka dal zasloužené skóre. Je to holt kvalitka! Asi jako Bloodrayne, Max Payne, Hitman, Ve jménu krále 1 a 2 (Dungeon Siege), Tomb Raider 1 a 2, Doom a miliony dalších průjmů dle herní předlohy. Co čekat od režiséra, který natočil 5 filmů s průměrným hodnocením 60%? Měli to dát Uwemu a mohla to být aspoň céčková pr**l s rozpočtem televizní inscenace z '80 let. Takhle je to jen nudný odpádek.
      • No ale horší než Far Cry od Uweho to snad není. Nebo jo?
        • Jack1947
          Náhodou Far cry byla sranda a dost to vystihovalo i hru.
      • Fuka je strašně dlouho už děsně mimo. Občas napíše fakt povedenou recku, ale jen v případě, že se mu film líbí, nebo ho dokonce pochopí. Stačí si přečíst jeho recenzi na Bony a Klid 2 a od té doby to šlo do háje *2*
    • Spacilova si děláš picu, ne?
  • Proč chodit do kina na herní adaptace, když samotné předlohy často překonávají filmy i po stránce vyprávění zvukem a obrazem, přičemž na nich často dělají i šikovnější tvůrci s větší fantazií?
    Stačí aby sa to spravilo dobre. Ako to zvládol Marvel so svojim Cinematic Universe. Predtým sem-tam vyčnieval nejaký film, ale v priemere boli super hrdinské filmy na srandu a pre menšie publikum, alebo len ako plytký efektový film. Niežeby tieto konkurovali Shakespearovi, ale rozhodne podávajú kvalitu, čo sa vidí v porovnaní s filmami DC.
    To isté by stačilo u hier, dať to normálnemu režisérovi a brať to ako film, nie ako zlátaninu podľa hry, ktorá má vyzerať ako dlhý videoklip. Neísť príliš mimo predlohy, ale držať sa jej, aby sa zachoval duch a postavy, ale príbeh prispôsobiť filmu, kde skákanie a strieľanie nie je hlavná náplň, keďže to nemá hráč v rukách.

    Zaráža ma ešte, že v súčasnej dobe prehnanej politickej korektnosti takto otvorene vystupujú tvorcovia proti celej jednej menšine. Hoci vlastne s ňou celá herná séria vznikla. Ako keby sa tvorcovia snažili povedať, že ženy s veľkými prsami nemôžu byť hrdinkami a skákať a bojovať s darebákmi. že na to nie sú dosť dobré a preto ich vymenili.
    • Jack1947
      Proč? protože to lidi baví... viz to přemrštěné hodnocení na známých filmových webech.
    • 1.) Proč se hry jednoduše nezkonvertují na film??
      Protože to, co funguje u her, většinou nefunguje ve scénáři pro film.
      Už tady bylo mnoho podobných pokusů, a pokud o nich nevíte, tak je to z toho důvodu, že to byla katastrofa.

      (ve hře máte dostatek času se seznámit s postavy a sžít s nima, u filmu je čas lépe seznámit diváka maximálmně tak se 2-3 postavami a zbytek je taková omáčka okolo. Ve hře je jedním z hlavních tahounů hratelnost a interaktivita, to ve filmu chybí. Atd. atd. atd. Prostě film musí mít úplně jiný scénář.)
  • Ja uz mel trosku problem s Angelinou, ktera nemela dostatecnou "hrudni kapacitu" na to, aby mohla hrat Laru. V tomto pripade to je jeste horsi a to ve vsech smerech v porovnani s Angelinou,
    • D3sert
      Nechápu co s tím všichni máte, mladá Lara od roku 2013 nemá takový proporce jako měla v předešlých dílech starší Lara.
      • Jack1947
        Tenhle argument se nedá brát moc vážně... tehdy byla úplně jiná doba a i na tu dobu to bylo trochu přehnané.
      • a proto si stezujeme uz od roku 2013 *1* Neni Lara jako Lara .....
    • Protože o tom ta postava je, vážně? To je vážně ZŠ tady, oujé...
      • chovanim muze byt Lara chapana jako normalni divka, ale ve vsech ostatnich smerech byla vzdy vyjmecna a to plati i vzhledu.
      • No, bylo to poměrně zásadní charakteristikou původní Lary... Jenže tohle je nu-Lara, která nemá s původní Larou nic společného.
  • Jack1947
    Nakonec to bylo lepší než jsem čekal a nebylo tam až moc akce aspon teda ne na začátku, Walton Goggins jako záporák nezklamal a ani Vikander jako Lara - dokonce tam došlo i na nějaké ty hádanky vlastně zhruba první hodinu. Jo jsem zvědav na druhej díl - Trochu mi to připomělo Tomvb raider z roku 2013 některé scény třeba ta na tom ostrově když ji šel umlčet ten voják jak vykradené ze hry :D jen to nebyli rusové no spíše taková expedice na Av P ale neurazilo.Stopářž mohla bejt i kratší to bych se nezlobil hehe.
  • TheGGG
    Vikander by mohla taky hrát Duke Nukema....
    • x_ander
      Podivej, my vime, ze jsi gay, ale nikdo ti to nema za zle, dnes uz se to neodsuzuje.
      • TheGGG
        a já ti pořád říkám, že nemám zájem zlato... ani ty, ani Vikanderka ani žádní jiní chlapy mě nezajímají *14* *14* *14* *14*
        • x_ander
          To sice vubec nedava smysl, ale chápu, musel jsi to zkusit.
    • Jack1947
      Toho zastane vtipně Borec CENA suma sumárům tělesnýma proporcema na tom sou +- stejně né-liž ?
      • TheGGG
        Cena není taková hora svalů jak Vikanderka
        • Jack1947
          Tak chápu že už to je trošku větší trolling ale jinak má lušnou vazbu i tak, ale bude to furt menší fauxpaus než tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit