Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Vikander by mohla taky hrát Duke Nukema....
    • x_ander
      Podivej, my vime, ze jsi gay, ale nikdo ti to nema za zle, dnes uz se to neodsuzuje.
      • TheGGG
        a já ti pořád říkám, že nemám zájem zlato... ani ty, ani Vikanderka ani žádní jiní chlapy mě nezajímají *14* *14* *14* *14*
        • x_ander
          To sice vubec nedava smysl, ale chápu, musel jsi to zkusit.
    • Jack1947
      Toho zastane vtipně Borec CENA suma sumárům tělesnýma proporcema na tom sou +- stejně né-liž ?
      • TheGGG
        Cena není taková hora svalů jak Vikanderka
        • Jack1947
          Tak chápu že už to je trošku větší trolling ale jinak má lušnou vazbu i tak, ale bude to furt menší fauxpaus než tohle.
  • Llour
    Vikander je rozhodně lepší herečka než Jolie, ale do téhle role mi moc nepasuje. Představoval bych si tam úplně jiný typ.
    • D3sert
      Mně se v traileru taky nezdála ale ve filmu mi přišla úplně v pohodě.
  • Still
    Ještě jeden dva filmy a už bude mít solidní kozy.. Stejná evoluce jako u her :)
  • Corvus
    Zajímalo by mě který šílenec očekával, že tohle si zaslouží více jak 50% :-D Herečka totálně bez emocí. Pro mě osobně, což nikomu nevnucuji, zcela nesympatická, a navíc bych si klidně dovolil tvrdit, že hrát neumí. No, možná tak akorát nahodit rádoby drsný kukuč a nezměnit ho dokonce filmu. Takže se vlastně na podobné akční slátaniny hodí. Holt Indiana v sukních nikdy nikdo natočit nedokáže. Za mě tedy zlatá Jolie. A to jsem si opravdu nikdy nemyslel, že tohle napíšu zcela vážně. Tohle je prostě další film, který zcela prošumí a půjde rovnou na DVD :-D přesně jak jsem tvrdil před rokem. Je to prostě odpad.
    • Lima
      Jarouši, ty jsi b*b. Tenhle tvůj příspěvek je jak od novinkářů na Novinky.cz. Vikander je skvělá, skvělá herečka (zkus s ní ´Světlo mezi oceány´, jestli to to předsudek dovolí) a ty víš prostě houno, Neuvěřitelně jsi mě nasral svojí omezeností.
    • Vikander že neumí hrát? Podívej se na toto a pak něco plácej
      https://www.csfd.cz/film/293756-milovana/
      Angelina má hubu jak žaba, stejně jako Borhyová
      • Corvus
        Jenže mě je úplně u pr***** v čem hrála nebo kolik má oscarů. Já hodnotím její výkon v tomhle průjmu ;-) a tady je prostě naprsoto katastrofální. Už jen to, že si herečka jejího formátu vybere roli v této sr****, jí na důveryhodnosti nepřidává. *12*
        • Lima
          Jasně, voe. Film jsi neviděl, ale cítíš se hrozně fundovaný kategoricky hodnotit výkon herečky v něm. Tvá sebestřednost nemá hranic.
      • Jack1947
        Furt lepší jak tahle "herčeka" a navíc se chtě nechtě do téhle role hodila nejlépe ( jj té původní) tady top je jak jinej film o někom jiném jen stejnej název.
        • TheGGG
          normálně bych řekl že snad musela někomu p*držet aby roli Lary dostala, ale u Vikanderky bych řekl že spíš musela slíbit že to neudělá... *11*
          • Jack1947
            Tak to myslím nemá smysl řešit - já se spíše divím že neměli na výběr když podle mě měli dost a paradoxně to ve finále ublížilo filmu více než nudný a předvidatelný scénář...

            Tak si řikám jestli vůbec budu čekat na 4k ( jestli bude) možná že bude stačit jen nějakej kinorip ( TS+ nejlíp aspon 720P)
      • TheGGG
        proč bych se měl nudit u nějaké artové slátaniny ze života? Na to není třeba herecký talent... už ten popisek zní jako nějaká naprostá pakárna a borefest pro lidi co usrkávají čajíček v kavárně a debatují nad oscary... *2*
        • pravil zdejší bbbutthurtek, pseudo odborník na všechno
          • TheGGG
            na všechno ne, jen na kvalitu anonymku *3* *3*
            • určitě, ty kvalitáři anonymku
      • CRYPT
        S tim ze Angelika ma hubu jako duck musim souhlasit (i kdyz ty rikas jako frog) to bylo utrpeni ji nekdy videt jako Laru. Kazdopadne tato zenska tragedie je Lara asi ja jako kosmonaut co sestretl s mimozemskou civilizaci.... Pritom verim, ze kdyby si tvurci dali alespon chvili toho casu s konkurzem, mohli objevit zenu, ktera by kdyz uz ne poprsim (to se da vzdy vycpat zejo.....) tak alespon vzhledove se priblizila co nejvic herni a zaroven "skutecne" Lare Croft....
        • presne tady najdete 10x lepsi a namatkou: https://www.google.cz/search?q=cosplay+lara+croft&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjvxdXSq_DZAhWNyKQKHYhgAmAQ_AUICigB&biw=1920&bih=1035#imgrc=dh4u3T2sUAA0bM:
        • Still
          Ta office mluva je fakt peklo...
  • Trošku of topic, neviem ako je to v ČR ale u nás na Slovensku keď si chcete pozrieť film legálne, tak ste v nevýhode oproti tým čo filmy kradnú. Lebo častokrát film nie je ani na Itunes, HBO GO, Netflixe alebo Google Play (nehovoriac o tom že u nás ani nie je dostupný český dabing), zato na torrentoch filmy sú bez problémov.
    • 0011
      Filmy nepirátím, řeším to tak že si počkám na blu ray, v nekomprimovaném fullhd to mám ve stejnou dobu jako piráti(+než to doručí pošta). Na věci který bych si nekoupil jdu do kina, ale zrovna u Tomb Raider si počkám až na placku. Jestli se ti nechce čekat tak leda to kino. Pokud si stejně jako já ochotný platit víc než jen za připojení k internetu tak proti pirátům budeš vždycky v nevýhodě
      • Jack1947
        Ne nemáš pokud BD jako v případě SW to výjde až o 14 dní dříve ;)
        Ostatně většina filmů je předstihem před distribucí.
        • 0011
          Vzhledem k tomu, že ty filmy jednak sbírám a jednak na ně čekám čtvrt až půl roku od premiéry v kinech tak mě ta rychlost nezajímá, jestli to v rámci půl roku má někdo o pár dní dřív a to ještě bez bonusů a když už něco "musím" vidět, tak kino je pořád lepší než kinorip, jestli se to teda dneska ještě dělá. Další věc že nemusím stahovat 20 gb dat. Taky jsem dřív na harddiscích hromadil filmy, na který jsem se ani většinou nepodíval a od dob dvd je sbírám, teď už jenom blu ray. Starší pecky jsou levný seženeš i placku pod stovku a pokud je to špatně hodnocený tak i sběratelku za levno, steelbook need for speed mě stál 120 korun a ne až tak dlouho po premiéře filmu, ale zrovna tohle jsem ještě neviděl a dle recenzí se mi ani moc nechce *1*
          • Jack1947
            Jak myslíš a 20gb dat není opravdu plné BD, to bych ani netahal bonusy/vystřižené scény bych stejně mohl sjet na jTBu. Mě to nevadí jen by to chtělo více větších disků a každý na něco jiného možná.
          • Hezký no, ale koupit si domů Need for Speed jenom kvůli tomu, že to bylo ve steelbooku a pak se na to nikdy nedívat, protože to je totální odpad... Označil bych to za plýtvání místem.
            • Já se na něj eventuálně podívám, nebral jsem ho jen proto, že to je steelbook, a taky netvrdím, že to je totální odpad i když ty sbírám taky jako třeba věci od Eda Wooda
            • Jack1947
              Odpad zase ne ale zbytečnost jsou určitě hodnotnější filmy který by si zasloužily steel book.
      • Mne skôr ide o ten princíp že aj chcem platiť, ale nemám kde *4* Ani som nemyslel Laru, čo je úplne nový film, ale skôr filmy z r. 2017, napr. by som si chcel pozrieť Wind River ale legálne ani nemám šancu, čo je trochu na hlavu.
  • Mno, velká podprsenka byl jediný důvod, proč se na tomb raider dívat.
    • Ne.
      • Zajímavý, jak se během 10 minut změnily 4 nelíbí na 6 líbí a 4 nelíbí :D Tomb raider prostě příběhem, kamerou ani scénářem nevynikal a není ostuda říct, že se většině lidí, co se na to dívala, líbily hlavně ty dudy.
  • Herečka skvělá *4* jen nevím jestli pro tento film, zatím jsem neviděl. Ale hrála už v hodně akčních filmech.
  • Správně by se měl v hlavní roli střídat muž a žena. Aby to bylo genderově vyrovnané!
    • a teplouš ty wole
    • Zároveň aj černoch a beloch...
      • ještě asiat a arab
    • Krescz
      a ovce
  • Mne príde ten prechod na "mužskejšiu" Laru dosť sexistický.
    • 5 Lidí nepochopilo ironii *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit