Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když mají nové hry mít stále vyšší laťku kvality(kterouúdajně tolik ontrolují), proč jsou tedy stále víc hloupější, kratší a o ničem? Kdysi mi tu na diskuzi nějaký gurmán tvrdil, že moderní hry jsou opravdu stále lepší, že prý už zjistily jaké mechanizmi fungují a které ne. Proč mám tedy pocit, že v každé nové hře ty mechanizmi nefungují nebo nefungují uplně? A opravdu - co si poslední dobou zahraju ať již jde o AA++ tituly nebo průměrné sedmičkové hry - nestojí ani za starou bačkoru. Maximálně mohu říct jen - hmm dobrý. Ještě že je spousty kvalitních starších či přímo starých her, které jsem ještě nehrál a mohu si je navíc dopřát za vskutku libové ceny (většinou po 200,- ) toliko ke kvalitě
  • Marketak...
  • O Homefrontu to samé. Předpokládám, že do vývoje kecal nějaký kravaťák z THQ a on jediný může za to, jak hra/hry vypadají.
  • Svet se v prd3l obraci... penize znici vsechno...
  • Opravdu v každém článku chyba. Chtělo by to korektora, když to po sobě nedokáže zkontrolovat.
  • Jestli mají THQ se svým stádem vývojářů takové vztahy, že jsou otevřeně schopní říct "Za to mohou [V], taky se nám to vůbec nelíbí, od teď mají máslo na hlavě a budeme je kontrolovat"...no tak to se nedivím, že to s nimi jde do háje.
  • ono uz red faction 2 bola sracka, nie este guerilla, alebo to posledne... mali pokracovat v tom, co zacali v RF1...
  • urobte srackovu hru a potom placte nad predajmi.
    mali pokracovat v tom co zacali v red faction guerrilla.
  • Zdá se že Activision se zbavil konkurence protože za pár měsícu ani oni nevydaj 5 dílů COD i když jejich kvalita tomu napovídá.
  • Cajk
    levisi neblbni už, do háje:)).. Aspoň jednou, dvakrát v klídku přečíst než klikneš na online button:)
  • Odulin
    Žádná tragédie to není...fanoušci prominou. *3*
  • Taky to dil od dilu slo vic a vic do kopru. Jediny co to zvedlo byla Guerilla ale ze by to byla zase takova slava to bych taky nerekl.
  • oprava: jazykem
  • Všechno je jen o reklamě, kdiž se řekne red faction, třičtvrtě světa neví o čem je řeč ale kdiž se řekne portal tak vám i křovák rodným jazikem zazpívá Still Alive...
  • Cosi
    Sci-fi série Red Faction vznikla v roce 2011 a dodnes čítá pět her. !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit