Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Takže Fallout se měl pohřbit už po prvním díle? Bladur's Gate? *3*
  • Já si teda zaspívám Still Alive když si vzpomenu na Mirrors Edge =D
  • 1 bylo celkem slusna.Zbytek nestal za nic.Nu a proc by vlastne mely vznikat serie, vazeni vyrobci?Radeji inovujte a premyslejte.Kolikrat se chcete zivit na stejne tema? *10*
  • Možná se pamatuji špatně, ale dvojka na PC vyšla. Myslím, že i byla docela pěkná, ale šíleně krátká. Délka hry na tu dobu velmi malá...asi 5-6 hodin. Dnes je to už standard, ale tehdy nebyl... :)
  • 2 dil na PC vysiel, tak ako treti a tak ako armageddon a tak isto prvy, to znamena vsetky vysli
  • Mno chvili to bylo super ale cim dal jsem byl tim horsi to bylo...
  • no, dost pochybuju, že by to někomu až tak vadilo...Red Faction trpělo brutálním úpadkem, tam, kde 1.díl těžil ze vcelku neokoukaného prostředí, inspirace ve Verhoevenově klasice Total Recall a možnost destrukce, probourání se zkrz zdi apod. pak ty nové propadají do trapného sandboxu, koneckonců přesně tak, jako to dopadá s většinou sandboxových her kromě několika výjimek, kteří na to snad maj patent(i když třeba odmítají optimalizovat pro PC), no 2.díl na PC nevyšel, takže ten sem neviděl, ale z recenzí mi vycházel ještě stále dobře a ve stopách toho prvního
  • uz prvni dil byl silene overrated, jedine co na nem bylo pozitivniho bylo znicitelne prostredi, ale jinak proste des a nuda
  • Hairy_Ass
    Zklidni hormon.
  • Ja sa zameravam tiez na starsie tituly ktore ma obisli a niektore ma bavia viac ako nove. Hlavne stare adventury mam rad.
  • hral jsem to nebavilo me to codko je lepsi
  • Ja som kupil Guerillu na steame asi za 3€ a vobec ma to nebavi hrat. Tie predtym som hral. Skoda, ze to nenechali cisto FPS.
  • guerilla byla supr zabavna hra, nevim kdy jsem se naposled tak bavil.
  • Evidentne si nehral Armageddon. Guerrila išla po hodine z PC. Armageddon je dohraný už 2. krát.
    Armageddon považujem za špičkový, hororový thriler s krásnym grafickým podaním a famóznou fyzikou.
    Tu niet čo dodať. Presne tá istá situácia ako s Titan Quest. Špičková hra, ale scéna sa nevedela odtrhnúť od vyťahaného cecku menom Diablo.
  • To máš asi pravdu. Ovšem zrovna Resident už restart rozhodně potřebuje - a po posledním dílu to může být třeba výchovná adventura pro dívky od šesti let *1* protože to co mi nabídl pátý díl už nebyl Resident Evil jaký si pamatuji. Všem příznivcům tohoto akcí přecpaného a naprosto strachu prostého dílu se omlouvám, je to můj názor.
  • Paul_cz
    Peníze jsou nástroj směny, pokud se ti nelíbí tak se odstěhuj na neobydlenej ostrov a žij si tam bez peněz, uvidíme jak dlouho přežiješ.
  • spíš chtíč po penězích
  • Ja osobne bych byl pro boj v interierech ale rozhodne ne s hororovou atmosferou. To je rekl bych uplne mimo to o cem vzdycky byl red faction. Zmena je asi fajn vec ale udelat neco takoveho je asi jako udelat z Resident Evila taktickou vojenskou strilecku...
  • *15* A to "kdiž" tě do očí nepraštilo? *1*
  • penize nic neznici, penize jsou jenom nastroj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit