Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že na rozdíl od Dishonored bude Thief 4 o plížení a kradení - nikoliv o zabíjení všeho, co se pohne.
    • špatnej trolling
  • Fakt trapny, jak se hned nekdo snazi prizivit na uspechu Dishonored.Ze screenu je jasne poznat, ze na to nemohli delat dyl jak pul roku...
  • "Hrdina série Garrett se vrátí do gotické průmyslové metropole známé jako City, aby tam ukradl všechno možné a stal se bohatším. Bohužel se město potýká se sociálními nepokoji a morem, zatímco ho pustoší a drancuje politický tyran jménem Baron. Aby dokázal toto dobrodružství přežít, musí Garrett obezřetně využívat prostředí a vytvořit si své nejrůznější možné cestičky v každém z herních levelů,"

    Může ta hra připomínat Dishonored ještě víc? *7*
  • sa stavim o co chcete ze na tom zacali makat po Deus Ex a bude to aj na rovnakom engine...
  • ringmancz
    Thief 4 byl ohlášenej roky před tím, než se vůbec začalo pracovat na Dishonored
  • h0p3
    Nic proti Dishonored, ale doufám že přijdou s podstatně zabávnějším a méně repetetivním obsahem. Přeci jen po první půlce hry jsem to už celkem tlačil k cíli, jelikož všechny triky co měli se začali opakovat v míře více než vrchovaté, mi přišlo. Ale i tak to byla pro mě skvělá hra. Tahle bude snad minimálně taky taková. *7*

    (podotýkám že Thiefy jsem hrál všechny)
  • Hanzales
    Kurde halelujá hurá!!!
    ... no a teď na tu novinku :)
  • Artwork je podle mě dost nevkusný, ale jestli je pravda, že to dělají stejní chlápci, kteří pracovali ina DE: HR, tak jim věřím - a těším se jak malý Jarda. Thiefa III vemkoncem považuju za poslední trojáčkovou stále ještě oldschool hru vůbec.
  • Doufám, že to dobře dopadne. Srovnání s Dishonored se nabízí, ale počkejme si na finální podobu. Ultima Underworld, System Shock, Thief a Deus Ex je to nejlepší, co kdy na PC vzniklo, věřím, že k produkci sequelu kterékoliv z těchto her přistupují autoři s maximální pečlivostí.
    • Dishonored bylo vždy srovnáváno s Thiefem a né obráceně?
      • Jistě, myslel jsem to tak, že grafický styl T4 (aktuální screenshoty) hodně připomíná právě Dishonored a je dost vzdálený původním T1 a 2. Thief je praotec všech stealth akcí, o tom není pochyb ;)
  • No ten artwork je naozaj strašný a krásne to ilustruje, jak sa dnes komerciou prznia hry.

    Bodaj by sa to tejto netýkalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit