Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thief3 patrí medzi 3 najlepšie hry aké som hral. Atmosféra zatiaľ neprekonaná. Dishonored nebola zlá hrá, ale Thiefovi sa ani nepriblížil, takže akémukoľvek približovaniu ku Dishonored NIE! A ten Focus, ako tu už niekto povedal, jedine vypnúť, inak trapas.

    Uvidíme či si Thief udrží svoju tvár. Po tom ako nás po Splinter Cell - Chaos theory navždy opustil Sam Fisher, by bola strata Gareta už tragická.
  • Já měl nejradši Thief Metal Age. Mechaničtí robútci s kotlíkem mě vždycky dokázali pěkně vyděsit. Mé neoblíbenější mise byly strašidelné Trials of Blood, Soulforge, Keepwatch a The Bank. Náhodné setkání se zombíky a duchy bylo vždycky nervydrásající. Trojka mě naopak vůbec nebavila a nedohrál jsem jí. Nebylo to ono. Pěkné to možná bylo, ale zdaleka to už nedosahovalo na kvality propracovaných prvních dvou dílů. A toto bude také úplně o něčem jiném. Taková AC ve tmě. Nic víc nic míň. Ultrahustý luk, tvrďácká kápě a lezení po zdech ještě automaticky Thiefa nedělá. Garrett už to rozhodně nebude.
    • "Behold, you inferior fools, for my name is Luke and I can foresee the future! Throw thy coins into my magical melting pot and I shall tell you of the upcoming downfall of the gaming industry, which renders all your hopes pointless! Join me on my quest to murder all excitement for any videogame ever, or perish in the flame of your broken dream!"
    • Ja mel nejradeji Thief 1, strasidelna, temer hororova atmosfera a mistr stinu Garret. Boze to byly casy.
  • Dishonored mi to nepripomína, pretože som ho nehral a "demo" nebavilo, presne tak ako Bioshock, nemusím hrať všetko. Tento obr: http://games.cz.imag3box.com/uploads/1362496752-6-game14101-img230095.jpg mi Thiefa evokuje, takže zatím v klídku.
  • možná to bude dobrá hra, možná, že to bude dokonce i skvělá hra. Ale nevěřím, že budu mít pocit, že hraju dalšího Thiefa. Sentiment není na místě. Atmosféru prvního Thiefa už nic nepřekoná a nejspíš se k ní ani nepřiblíží... a ten, kdo vzpomíná na Thiefa 3 jako na dobrou hru, tak nejspíš trojkou začínal, a jedničku a dvojku ani nehrál...sirotčinec ???...no nevim... vězení v jedničce, to byl nářez... *3*
    • Ano vezeni v Thief 1 to byl vazne strasidelny zazitek. Spominam se slzou v oku. Kazdy z tech 3 dilu Thiefa mel neco do sebe ale osobne me mirne vadilo, ze v Thief 3 uz nebyla povinnost na nejvyssi uroven projit level bez jedineho zabiti, pokud si dobre vzpominam...
  • hele ma to vyjít na next gen, je to slavná značka takže to bude jeden z launch titulu tak mužete čekat co? no prece klasicky hru pro vsechny, hype a vsechny ty marketingove veci okolo. Rozhodne bych nečekal nejakou hardcore oldschool stealth hru lol.

    Jinak me osobne ačkoliv mam stealth žánr moc rád hrát za zlodeje moc nebaví neumím ses tím stotožnit abych kradl. Ješte takový menší tip, pokud se nemužete dočkat a nehráli jste oblivion skuste si ho nainstalovat + nejaky mody a delat questy za thieves guildu, fakt kvalita :)
  • Koukám, že Hammerité asi potlačili pokrok dopředu, když má Garrett kladkoluk. Obrázek je hrůza. Snad tu hru nezprzní, Thiefa 3 jsem měl moc rád. A že to vypadá jako Dishonored? No a co, já jsem Dishonored nehrál a je mi to fuk. Já se těším na Garretta, plížení se po nočním City, na Pagany a Hammerity a na vtipné hlášky nic netušících obyvatel ;-).
    • Taktéž se velice těším na Hamerity a Pagany a ty jejich hlášky, stejně tak Garett byl v trojce pěkně sarkastický a ukecaný.
  • Zrovna vcera jsem si vzpomel na sirotcinec v Thief 3. Snad to nepodelaj, byla to celkem kvalitni serie.
    • uf craddle :) na to se asi nedá zapomenout. Párkrát jsem si říkal, dám thiefa znova, pak si vzpomenu na blázinec a odložím to o měsíc *1*
    • joojoo sirotcinec mi na dlouho utkvěl v paměti. Hotové mistrovské dílo
  • Bohemund
    PROČ?!!!! Proč se to neodehrává ve středověku?!!! Stylizace doby podobná Dishonored, oh my god....
    • já bych spíš řekl, že Dishonored je stylizovaný jak Thief
  • No tak s tym focusom (modro vysvietene veci) si snad robia srandu
    • Podle ěm to dopadne stejně jako v Deus Ex = půjde to vypnout.
  • Dle obrázků to vypadá na důstojnýho nástupce!!! už aby to tu bylo! Děti co nikdy Thiefa nehráli ted budou nadávat že to kopíruje Dishonored. Strčte si to někam :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit